Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Obrenovac kod Pirota timetable

monday, 09.12.2019.
05:00 05:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:37
22 km
05:30 05:57 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 24.08.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 05:57
19.9 km
06:00 06:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 06:37
22 km
06:30 07:00 (00:30)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 06:30
Pirot, Tigar 1
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Pirot, Padez
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 06:42
dep. 06:42
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 06:57
dep. 06:57
16.5 km
Gradiste kod Pirota
arr. 06:58
dep. 06:58
24 km
Ciniglavci, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
25 km
Obrenovac kod Pirota
arr. 07:00
30 km
06:35 07:02 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:35
Poljska Rzana, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:02
22 km
07:00 07:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:37
22 km
07:15 07:52 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:52
19.9 km
07:30 07:57 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 07:57
19.9 km
08:00 08:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 08:37
22 km
09:00 09:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, subotom školskog danima u Srbiji, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:28
dep. 09:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:32
dep. 09:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:37
22 km
09:15 09:52 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:15
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 09:52
19.9 km
10:00 10:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 10:37
22 km
10:30 10:57 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 10:57
19.9 km
10:49 11:48 (00:59)
KaleIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 10:49
Pirot, Bus station
arr. 10:53
dep. 11:10
1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
8.3 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
10.2 km
Vojnjegovac
arr. 11:36
dep. 11:36
13.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
15.1 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
17 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:48
21.3 km
10:55 11:33 (00:38)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:55
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:33
22 km
11:10 11:48 (00:38)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:10
Pirot, Kale
arr. 11:14
dep. 11:14
-1.4 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
6.9 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
8.8 km
Vojnjegovac
arr. 11:36
dep. 11:36
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 11:48
19.9 km
11:25 12:03 (00:38)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:03
19.9 km
12:00 12:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 12:37
22 km
13:00 13:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 13:37
22 km
13:40 14:07 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:40
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:07
19.9 km
14:00 14:40 (00:40)
Rampa - Grafika
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Rampa - Grafika
dep. 14:00
Pirot, Tigar 1
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Pirot, Kombinat
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 14:03
dep. 14:03
1.5 km
Pirot, Mali most
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Pirot, Kafana Srbija
arr. 14:05
dep. 14:05
2.5 km
Pirot, Gimnazija
arr. 14:06
dep. 14:06
3 km
Pirot, Padez
arr. 14:07
dep. 14:07
3.5 km
Pirot, Kasarna
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Pirot, Bozurato
arr. 14:09
dep. 14:09
4.5 km
Pirot, Petlja
arr. 14:12
dep. 14:12
7.5 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
10.4 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
11.5 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
16 km
Belo Polje (Sukovo), Crepana
arr. 14:31
dep. 14:31
23.5 km
Sukovo, Ulaz
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Sukovo, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Gradiste kod Pirota
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Ciniglavci, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
25 km
Ciniglavci, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
27 km
Obrenovac kod Pirota
arr. 14:40
30 km
14:10 14:47 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 14:47
22 km
14:50 15:25 (00:35)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:04
dep. 15:04
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 15:25
22 km
15:10 15:47 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 15:47
22 km
16:00 16:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 16:34
dep. 16:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 16:37
22 km
17:00 17:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 17:37
22 km
17:20 17:56 (00:36)
ŽukovoIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Žukovo
dep. 17:20
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
6 km
Poljska Rzana, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
14 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
17 km
Vojnjegovac
arr. 17:47
dep. 17:47
19 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
24 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 17:56
28 km
18:08 18:43 (00:35)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:08
Poljska Rzana, Intersection
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 18:43
22 km
18:25 19:02 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 18:47
dep. 18:47
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 18:57
dep. 18:57
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:02
19.9 km
19:00 19:37 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:00
Poljska Rzana, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:37
22 km
19:30 19:57 (00:27)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:30
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 19:46
dep. 19:46
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 19:57
19.9 km
19:55 20:23 (00:28)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:55
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:18
dep. 20:18
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 20:23
19.9 km
20:10 20:47 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 20:34
dep. 20:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 20:47
22 km
21:10 21:47 (00:37)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 21:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
8.5 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 21:32
dep. 21:32
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 21:38
dep. 21:38
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 21:44
dep. 21:44
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 21:47
22 km
21:51 22:22 (00:31)
Kale 1Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale 1
dep. 21:51
Pirot, Bus station
arr. 21:55
dep. 21:55
1.4 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:11
dep. 22:11
10.2 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:14
dep. 22:14
13.2 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:16
dep. 22:16
15.1 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:18
dep. 22:18
17 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:22
21.3 km
22:10 22:40 (00:30)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:10
Poljska Rzana, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
8 km
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:23
dep. 22:23
11 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
13 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
16 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
19 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:40
22 km
22:25 22:57 (00:32)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 22:25
Veliki Jovanovac, Intersection
arr. 22:43
dep. 22:43
8.8 km
Vojnegovac, Intersection
arr. 22:46
dep. 22:46
11.8 km
Belo Polje (Sukovo), Intersection
arr. 22:48
dep. 22:48
13.7 km
Gradiste kod Pirota, Intersection
arr. 22:53
dep. 22:53
15.6 km
Obrenovac kod Pirota, Intersection
arr. 22:57
19.9 km

Naselja Pirot i Obrenovac kod Pirota su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.