Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Pirot - Niska Banja timetable

saturday, 29.02.2020.
05:00 06:15 (01:15)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Stanicenje, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Sinjac
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
27 km
Kremenica
arr. 05:37
dep. 05:37
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
36 km
Crvena Reka, Centar
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
44 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
52 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
57 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
64 km
06:00 07:15 (01:15)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Pirot, Kale
arr. 06:04
dep. 06:04
-1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.2 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:37
dep. 06:37
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:40
dep. 06:40
33.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:45
dep. 06:45
38.3 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:46
dep. 06:46
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:48
dep. 06:48
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:52
dep. 06:52
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:53
dep. 06:53
45.1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:54
dep. 06:54
45.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:57
dep. 06:57
48.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:00
dep. 07:00
51.7 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
52.4 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:03
dep. 07:03
54.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:05
dep. 07:05
56.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:07
dep. 07:07
58.4 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
59.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
61.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:15
65.8 km
06:50 08:00 (01:10)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:50
Stanicenje
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Sinjac
arr. 07:14
dep. 07:14
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
52 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:50
dep. 07:50
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
63 km
07:30 08:38 (01:08)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Pirot, Kale
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanicenje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Sinjac
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 08:10
dep. 08:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:16
dep. 08:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
50 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
67 km
08:00 09:10 (01:10)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
31 km
Bela Palanka, Stadion
arr. 08:32
dep. 08:32
32.1 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:35
dep. 08:35
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:37
dep. 08:37
36.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 08:40
dep. 08:40
39.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 08:41
dep. 08:41
40.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:43
dep. 08:43
41.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
43.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
44.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:47
dep. 08:47
45.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:48
dep. 08:48
46.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:49
dep. 08:49
46.7 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:52
dep. 08:52
49.8 km
Ostrovica kod Nisa, Naselje
arr. 08:56
dep. 08:56
53.6 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:58
dep. 08:58
55.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:00
dep. 09:00
57.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:02
dep. 09:02
59.6 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:03
dep. 09:03
60.5 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:05
dep. 09:05
62.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:10
67 km
10:15 11:23 (01:08)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:15
Pirot, Kale
arr. 10:16
dep. 10:16
1 km
Stanicenje
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Sinjac
arr. 10:34
dep. 10:34
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:54
dep. 10:54
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
50 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
dep. 11:10
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
67 km
11:00 12:10 (01:10)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:00
Stanicenje
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Sinjac
arr. 11:24
dep. 11:24
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:40
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:45
dep. 11:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
52 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:00
dep. 12:00
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
63 km
12:35 13:45 (01:10)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:35
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Sinjac
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
27 km
Kremenica
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
dep. 13:06
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:09
dep. 13:09
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:11
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:14
dep. 13:14
39.5 km
Crvena Reka, Centar
arr. 13:15
dep. 13:15
40 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
45 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
45.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
46 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
50 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
53 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
54 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
55 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
67 km
14:05 15:18 (01:13)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:05
Pirot, Kale 1
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sinjac
arr. 14:26
dep. 14:26
19.1 km
Ljubatovica
arr. 14:29
dep. 14:29
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
30.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:45
dep. 14:45
34.6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
39.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
43.6 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:05
dep. 15:05
51.6 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:08
dep. 15:08
55.6 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:13
dep. 15:13
59.6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:18
62.6 km
14:35 15:50 (01:15)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:35
Pirot, Kale
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:56
dep. 14:56
17.2 km
Sinjac
arr. 14:58
dep. 14:58
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:01
dep. 15:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
dep. 15:12
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:15
dep. 15:15
33.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 15:17
dep. 15:17
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
38.3 km
Crvena Reka, Centar
arr. 15:21
dep. 15:21
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
45.1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
45.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
48.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
51.7 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:36
dep. 15:36
52.4 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
54.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
56.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
58.4 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
59.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
61.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
65.8 km
15:30 16:40 (01:10)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:30
Pirot, Kale
arr. 15:34
dep. 15:34
-1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
12.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
14.5 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
16.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:47
dep. 15:47
18 km
Sinjac
arr. 15:49
dep. 15:49
19.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
24.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:57
dep. 15:57
26.9 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 15:59
dep. 15:59
-25.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:05
dep. 16:05
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:07
dep. 16:07
36.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:10
dep. 16:10
39.3 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:11
dep. 16:11
40.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:13
dep. 16:13
41.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:17
dep. 16:17
45.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:18
dep. 16:18
46.3 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:19
dep. 16:19
46.9 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:22
dep. 16:22
49.7 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 16:26
dep. 16:26
53.8 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:28
dep. 16:28
55.4 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:30
dep. 16:30
57.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:32
dep. 16:32
59.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:33
dep. 16:33
59.9 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:35
dep. 16:35
61.9 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:40
66.6 km
16:15 17:30 (01:15)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:15
Pirot, Kale 1
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
16 km
Sinjac
arr. 16:38
dep. 16:38
19.1 km
Ljubatovica
arr. 16:41
dep. 16:41
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
30.6 km
Bela Palanka, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
31.7 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:56
dep. 16:56
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:57
dep. 16:57
35.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 17:00
dep. 17:00
39.1 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 17:01
dep. 17:01
39.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:03
dep. 17:03
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
44.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:07
dep. 17:07
45.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:08
dep. 17:08
45.9 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:09
dep. 17:09
46.3 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:12
dep. 17:12
49.4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:16
dep. 17:16
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 17:18
dep. 17:18
55 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:20
dep. 17:20
57.1 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:22
dep. 17:22
59.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
60.1 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
66.6 km
17:30 18:38 (01:08)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:30
Pirot, Kale
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Stanicenje
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:47
dep. 17:47
18 km
Sinjac
arr. 17:49
dep. 17:49
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:10
dep. 18:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
50 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
67 km
18:00 19:16 (01:16)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 13.04.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:00
Stanicenje
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
17 km
Sinjac
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
44 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
52 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:10
dep. 19:10
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
63 km
19:08 20:22 (01:14)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 19:08
Pirot, Kale
arr. 19:12
dep. 19:12
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 19:28
dep. 19:28
17.6 km
Sinjac
arr. 19:30
dep. 19:30
19.1 km
Ciflik, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
24.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 19:47
dep. 19:47
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 19:49
dep. 19:49
35.9 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 19:52
dep. 19:52
39.1 km
Crvena Reka, Centar
arr. 19:53
dep. 19:53
39.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 19:55
dep. 19:55
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
44.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 19:59
dep. 19:59
45.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 20:00
dep. 20:00
45.9 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:01
dep. 20:01
46.3 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
49.4 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:08
dep. 20:08
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 20:14
dep. 20:14
59.2 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 20:15
dep. 20:15
60.1 km
Prosek, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 20:22
66.6 km
20:00 21:11 (01:11)
Bus stationBanjska rampa
The timetable is valid until: 19.03.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:00
Pirot, Kale
arr. 20:01
dep. 20:01
1 km
Stanicenje
arr. 20:12
dep. 20:12
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18 km
Sinjac
arr. 20:19
dep. 20:19
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
dep. 20:31
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:32
dep. 20:32
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 20:34
dep. 20:34
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:37
dep. 20:37
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 20:38
dep. 20:38
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
50 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
67 km

Naselja Pirot i Niska Banja su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Niska Banja iznosi od 4,50 EUR do 4,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.