Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pirot - Nis timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Stanicenje, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Crvencevo
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Crnokliste
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Sinjac
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Ciflik
arr. 05:30
dep. 05:30
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 05:35
dep. 05:35
27 km
Kremenica
arr. 05:37
dep. 05:37
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
31 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
36 km
Crvena Reka
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:00
dep. 06:00
44 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:05
dep. 06:05
52 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
57 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:15
dep. 06:15
64 km
arr. 06:20
dep. 06:20
71 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
73 km
05:30 06:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Pirot, Kale
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanicenje
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Crvencevo
arr. 05:44
dep. 05:44
15 km
Crnokliste
arr. 05:46
dep. 05:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:47
dep. 05:47
18 km
Sinjac
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Ciflik
arr. 05:52
dep. 05:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 05:55
dep. 05:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:01
dep. 06:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:05
dep. 06:05
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:07
dep. 06:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:09
dep. 06:09
39 km
Crvena Reka
arr. 06:10
dep. 06:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:18
dep. 06:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:21
dep. 06:21
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:30
dep. 06:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:33
dep. 06:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:38
dep. 06:38
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:43
dep. 06:43
70 km
Nis, EI
arr. 06:46
dep. 06:46
71 km
Nis, Cele kula
arr. 06:49
dep. 06:49
73 km
arr. 06:51
dep. 06:51
75 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
77 km
05:52 07:40 (01:48)
Kale
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 05:52
Pirot, Bus station
arr. 05:56
dep. 06:00
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
12.7 km
Crvencevo
arr. 06:16
dep. 06:16
15.4 km
Crnokliste
arr. 06:20
dep. 06:20
17.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
18.6 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
20.1 km
Ciflik
arr. 06:26
dep. 06:26
23.2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:30
dep. 06:30
27.2 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
29.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:40
31.2 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:42
dep. 06:42
32.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:45
dep. 06:45
35.2 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:47
dep. 06:47
36.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:50
dep. 06:50
39.7 km
Crvena Reka
arr. 06:51
dep. 06:51
40.3 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
40.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:53
dep. 06:53
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
43.7 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:56
dep. 06:56
44.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:57
dep. 06:57
45.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:58
dep. 06:58
46.5 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:59
dep. 06:59
46.9 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 07:02
dep. 07:02
50 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 07:05
dep. 07:05
53.1 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:06
dep. 07:06
53.8 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 07:08
dep. 07:08
55.6 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:10
dep. 07:10
57.7 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:12
dep. 07:12
59.8 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:13
dep. 07:13
60.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
62.6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:20
dep. 07:20
67.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:22
dep. 07:22
68.5 km
Nis, EI
arr. 07:25
dep. 07:25
71.1 km
Nis, Cele kula
arr. 07:28
dep. 07:28
73.2 km
arr. 07:32
dep. 07:32
74.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
76.9 km
06:00 07:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
31 km
Nis, Bus station
arr. 07:15
73 km
06:50 08:10 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:50
Stanicenje
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Crvencevo
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Crnokliste
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Sinjac
arr. 07:14
dep. 07:14
20 km
Ciflik
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
31 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
37 km
Crvena Reka
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 07:45
dep. 07:45
52 km
Sicevo kod Nisa
arr. 07:50
dep. 07:50
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:00
dep. 08:00
63 km
arr. 08:05
dep. 08:05
69 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
73 km
07:23 10:15 (02:52)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 07:23
Pirot, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
16 km
arr. 08:01
dep. 08:02
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:24
dep. 08:25
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:33
dep. 08:42
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:49
dep. 08:50
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:56
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
50 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:11
dep. 09:12
52 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
61 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 09:40
dep. 09:41
67 km
Prosek, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
70 km
Niska Banja, Railway station
arr. 09:54
dep. 09:55
74 km
arr. 10:02
dep. 10:03
79 km
arr. 10:09
dep. 10:10
84 km
arr. 10:15
86 km
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Pirot, Kale
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanicenje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Crvencevo
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Crnokliste
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Sinjac
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Ciflik
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
39 km
Crvena Reka
arr. 08:10
dep. 08:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 08:16
dep. 08:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
70 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
71 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
73 km
arr. 08:51
dep. 08:51
75 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
77 km
08:00 09:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
31 km
Nis, A. stanica
arr. 09:20
73 km
08:20 10:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:20
Pirot, Kale
arr. 08:24
dep. 08:24
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
11.3 km
Crvencevo
arr. 08:36
dep. 08:36
14 km
Crnokliste
arr. 08:40
dep. 08:40
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:41
dep. 08:41
17.2 km
Sinjac
arr. 08:43
dep. 08:43
18.7 km
Ciflik
arr. 08:46
dep. 08:46
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 08:50
dep. 08:50
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 09:02
dep. 09:02
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 09:05
dep. 09:05
33.8 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 09:07
dep. 09:07
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 09:10
dep. 09:10
38.3 km
Crvena Reka
arr. 09:11
dep. 09:11
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 09:12
dep. 09:12
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 09:13
dep. 09:13
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:16
dep. 09:16
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:17
dep. 09:17
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:18
dep. 09:18
45.1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:19
dep. 09:19
45.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:22
dep. 09:22
48.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:25
dep. 09:25
51.7 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:26
dep. 09:26
52.4 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:28
dep. 09:28
54.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:30
dep. 09:30
56.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:32
dep. 09:32
58.4 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
59.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:35
dep. 09:35
61.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:40
dep. 09:40
65.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:42
dep. 09:42
67.1 km
Nis, EI
arr. 09:45
dep. 09:45
69.7 km
Nis, Cele kula
arr. 09:48
dep. 09:48
71.8 km
arr. 09:52
dep. 09:52
73.2 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
75.5 km
08:45 10:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:45
Stanicenje, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
11.3 km
Crnokliste
arr. 09:02
dep. 09:02
15.9 km
Sinjac
arr. 09:05
dep. 09:05
18.8 km
Ciflik
arr. 09:08
dep. 09:08
21.9 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 09:12
dep. 09:12
25.9 km
Nis, Bus station
arr. 10:05
74.9 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:30
Pirot, Kale
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
Crnokliste
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Sinjac
arr. 09:55
dep. 09:55
20 km
Ciflik
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:05
dep. 10:05
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
31 km
Crvena Reka
arr. 10:20
dep. 10:20
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 10:25
dep. 10:25
44 km
arr. 10:55
dep. 10:55
69 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
73 km
10:15 12:15 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:15
Pirot, Kale
arr. 10:16
dep. 10:16
1 km
Stanicenje
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Crvencevo
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Crnokliste
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Sinjac
arr. 10:34
dep. 10:34
20 km
Ciflik
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:40
dep. 10:40
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Crvena Reka
arr. 10:54
dep. 10:54
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:01
dep. 11:01
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:10
dep. 11:10
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
70 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
71 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
73 km
arr. 11:36
dep. 11:36
75 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
77 km
11:00 12:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:00
Stanicenje
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Crvencevo
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Crnokliste
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Sinjac
arr. 11:24
dep. 11:24
20 km
Ciflik
arr. 11:27
dep. 11:27
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 11:30
dep. 11:30
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:40
31 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
37 km
Crvena Reka
arr. 11:45
dep. 11:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:50
dep. 11:50
44 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:55
dep. 11:55
52 km
Sicevo kod Nisa
arr. 12:00
dep. 12:00
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:05
dep. 12:05
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:10
dep. 12:10
63 km
arr. 12:15
dep. 12:15
69 km
Nis, Bus station
arr. 12:20
73 km
11:27 13:37 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Railway station
dep. 11:27
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
31 km
arr. 13:37
82 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:45
Pirot, Kale
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Crnokliste
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Sinjac
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Ciflik
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:25
dep. 12:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
31 km
Crvena Reka
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 12:45
dep. 12:45
44 km
arr. 13:15
dep. 13:15
69 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
73 km
11:53 14:54 (03:01)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 11:53
Pirot, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
16 km
arr. 12:31
dep. 12:32
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 12:54
dep. 12:55
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:12
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:19
dep. 13:20
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:36
50 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:41
dep. 13:42
52 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 13:59
dep. 14:00
61 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:11
67 km
Prosek, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
70 km
Niska Banja, Railway station
arr. 14:24
dep. 14:34
74 km
arr. 14:41
dep. 14:42
79 km
arr. 14:48
dep. 14:49
84 km
arr. 14:54
86 km
12:35 14:00 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 12:35
Pirot, Kale
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Pirot, Žukovo
arr. 12:40
dep. 12:40
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
13 km
Crvencevo
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Crnokliste
arr. 12:51
dep. 12:51
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:52
dep. 12:52
18 km
Sinjac
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Ciflik
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 13:01
dep. 13:01
27 km
Kremenica
arr. 13:03
dep. 13:03
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:06
dep. 13:06
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:09
dep. 13:09
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:11
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:14
dep. 13:14
39.5 km
Crvena Reka
arr. 13:15
dep. 13:15
40 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:17
dep. 13:17
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 13:20
dep. 13:20
45 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:22
dep. 13:22
45.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:23
dep. 13:23
46 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:24
dep. 13:24
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:27
dep. 13:27
50 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:30
dep. 13:30
53 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 13:32
dep. 13:32
54 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:33
dep. 13:33
55 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:37
dep. 13:37
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:40
dep. 13:40
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:45
dep. 13:45
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:49
dep. 13:49
70 km
Nis, EI
arr. 13:50
dep. 13:50
71 km
Nis, Cele kula
arr. 13:53
dep. 13:53
73 km
arr. 13:55
dep. 13:55
75 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
77 km
13:15 14:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:15
Pirot, Žukovo
arr. 13:20
dep. 13:20
6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Sinjac
arr. 13:34
dep. 13:34
20 km
Ciflik
arr. 13:37
dep. 13:37
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 13:40
dep. 13:40
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:50
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:51
dep. 13:51
32 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:56
dep. 13:56
37 km
Crvena Reka
arr. 13:59
dep. 13:59
40 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:08
dep. 14:08
45 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 14:16
dep. 14:16
54 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:19
dep. 14:19
57 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:21
dep. 14:21
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:24
dep. 14:24
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:28
dep. 14:28
67 km
Nis, Cele kula
arr. 14:35
dep. 14:35
73 km
arr. 14:40
dep. 14:40
75 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
77 km
13:45 15:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 13:45
Pirot, Kale
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
Stanicenje
arr. 14:00
dep. 14:00
13 km
Crvencevo
arr. 14:03
dep. 14:03
15 km
Crnokliste
arr. 14:05
dep. 14:05
17 km
Vraniste kod Pirota
arr. 14:10
dep. 14:10
18 km
Sinjac
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Ciflik
arr. 14:20
dep. 14:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Kremenica
arr. 14:30
dep. 14:30
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:40
31 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 14:45
dep. 14:45
35 km
Crvena Reka
arr. 14:50
dep. 14:50
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:05
dep. 15:05
52 km
Sicevo kod Nisa
arr. 15:08
dep. 15:08
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:13
dep. 15:13
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:18
dep. 15:18
63 km
Nis, Trošarina
arr. 15:23
dep. 15:23
69 km
arr. 15:26
dep. 15:26
70 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
73 km
14:35 16:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:35
Pirot, Kale
arr. 14:39
dep. 14:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
11.3 km
Crvencevo
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Crnokliste
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:56
dep. 14:56
17.2 km
Sinjac
arr. 14:58
dep. 14:58
18.7 km
Ciflik
arr. 15:01
dep. 15:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 15:05
dep. 15:05
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:12
dep. 15:12
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:15
dep. 15:15
33.8 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 15:17
dep. 15:17
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:20
dep. 15:20
38.3 km
Crvena Reka
arr. 15:21
dep. 15:21
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:23
dep. 15:23
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 15:26
dep. 15:26
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:27
dep. 15:27
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:28
dep. 15:28
45.1 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:29
dep. 15:29
45.5 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:32
dep. 15:32
48.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:35
dep. 15:35
51.7 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:36
dep. 15:36
52.4 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:38
dep. 15:38
54.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:40
dep. 15:40
56.3 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:42
dep. 15:42
58.4 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:43
dep. 15:43
59.3 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
61.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:50
dep. 15:50
65.8 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
67.1 km
Nis, EI
arr. 15:55
dep. 15:55
69.7 km
Nis, Cele kula
arr. 15:58
dep. 15:58
71.8 km
arr. 16:02
dep. 16:02
73.2 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
75.5 km
14:50 16:05 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
73 km
15:16 17:05 (01:49)
Kale
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 15:16
Pirot, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
12.7 km
Crvencevo
arr. 15:46
dep. 15:46
15.4 km
Crnokliste
arr. 15:50
dep. 15:50
17.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:52
dep. 15:52
18.6 km
Sinjac
arr. 15:54
dep. 15:54
20.1 km
Ciflik
arr. 15:57
dep. 15:57
23.2 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:01
dep. 16:01
27.2 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
29.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
31.2 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 16:07
dep. 16:07
32.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:10
dep. 16:10
35.2 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:12
dep. 16:12
36.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:15
dep. 16:15
39.7 km
Crvena Reka
arr. 16:16
dep. 16:16
40.3 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 16:17
dep. 16:17
40.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:18
dep. 16:18
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
43.7 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:21
dep. 16:21
44.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:22
dep. 16:22
45.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:23
dep. 16:23
46.5 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:24
dep. 16:24
46.9 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:27
dep. 16:27
50 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 16:30
dep. 16:30
53.1 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 16:31
dep. 16:31
53.8 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:33
dep. 16:33
55.6 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:35
dep. 16:35
57.7 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:37
dep. 16:37
59.8 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 16:38
dep. 16:38
60.7 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:40
dep. 16:40
62.6 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:45
dep. 16:45
67.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:47
dep. 16:47
68.5 km
Nis, EI
arr. 16:50
dep. 16:50
71.1 km
Nis, Cele kula
arr. 16:53
dep. 16:53
73.2 km
arr. 16:57
dep. 16:57
74.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:05
76.9 km
15:38 18:32 (02:54)
Bozurat
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 15:38
Pirot, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:15
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
16 km
arr. 16:27
dep. 16:28
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 16:38
dep. 16:39
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 16:49
dep. 16:50
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:06
dep. 17:07
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
50 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:28
dep. 17:29
52 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
61 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
67 km
Prosek, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
70 km
Niska Banja, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
74 km
arr. 18:19
dep. 18:20
79 km
arr. 18:26
dep. 18:27
84 km
arr. 18:32
86 km
16:30 18:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
arr. 17:57
dep. 17:57
72.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:05
74.9 km
17:30 18:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:30
Pirot, Kale
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Stanicenje
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Crvencevo
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Crnokliste
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:47
dep. 17:47
18 km
Sinjac
arr. 17:49
dep. 17:49
20 km
Ciflik
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:55
dep. 17:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
39 km
Crvena Reka
arr. 18:10
dep. 18:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:16
dep. 18:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 18:18
dep. 18:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 18:21
dep. 18:21
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 18:25
dep. 18:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:30
dep. 18:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:33
dep. 18:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:38
dep. 18:38
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:43
dep. 18:43
70 km
Nis, EI
arr. 18:46
dep. 18:46
71 km
Nis, Cele kula
arr. 18:49
dep. 18:49
73 km
arr. 18:51
dep. 18:51
75 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
77 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:00
Stanicenje
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Crvencevo
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Crnokliste
arr. 18:15
dep. 18:15
17 km
Sinjac
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Ciflik
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
31 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
37 km
Crvena Reka
arr. 18:45
dep. 18:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 18:50
dep. 18:50
44 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 19:05
dep. 19:05
52 km
Sicevo kod Nisa
arr. 19:10
dep. 19:10
56 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:13
dep. 19:13
60 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:16
dep. 19:16
63 km
arr. 19:25
dep. 19:25
69 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
73 km
20:00 21:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 20:00
Pirot, Kale
arr. 20:01
dep. 20:01
1 km
Stanicenje
arr. 20:12
dep. 20:12
13 km
Crvencevo
arr. 20:14
dep. 20:14
15 km
Crnokliste
arr. 20:16
dep. 20:16
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:17
dep. 20:17
18 km
Sinjac
arr. 20:19
dep. 20:19
20 km
Ciflik
arr. 20:22
dep. 20:22
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 20:26
dep. 20:26
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:31
dep. 20:31
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:32
dep. 20:32
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 20:34
dep. 20:34
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:37
dep. 20:37
39 km
Crvena Reka
arr. 20:38
dep. 20:38
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:40
dep. 20:40
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 20:43
dep. 20:43
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:46
dep. 20:46
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:49
dep. 20:49
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 20:54
dep. 20:54
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 21:00
dep. 21:00
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 21:03
dep. 21:03
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 21:11
dep. 21:11
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:14
dep. 21:14
70 km
Nis, EI
arr. 21:15
dep. 21:15
71 km
Nis, Cele kula
arr. 21:18
dep. 21:18
73 km
arr. 21:20
dep. 21:20
75 km
Nis, Bus station
arr. 21:25
77 km

Naselja Pirot i Nis su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 03h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Nis iznosi od 500,00 RSD do 500,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.