Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Dolac kod Bele Palanke timetable

tuesday, 14.07.2020.
03:35 04:25 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
16 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
19.1 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
35.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
39.1 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
39.7 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
40.3 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
44.2 km
05:00 06:00 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:00
Stanicenje, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:23
dep. 05:23
19 km
Sinjac
arr. 05:25
dep. 05:25
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
27 km
Kremenica
arr. 05:37
dep. 05:37
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 05:50
dep. 05:50
36 km
Crvena Reka, Centar
arr. 05:55
dep. 05:55
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:00
44 km
05:30 06:16 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 05:30
Pirot, Kale
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Stanicenje
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 05:46
dep. 05:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 05:47
dep. 05:47
18 km
Sinjac
arr. 05:49
dep. 05:49
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:01
dep. 06:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:05
dep. 06:05
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:07
dep. 06:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:09
dep. 06:09
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:10
dep. 06:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:13
dep. 06:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:16
45 km
05:52 06:53 (01:01)
KaleBaza 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Kale
dep. 05:52
Pirot, Bus station
arr. 05:56
dep. 06:00
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
12.7 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
15.4 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
17.4 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
18.6 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
20.1 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
23.2 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
27.2 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
29.2 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
31.2 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:37
dep. 06:37
-24.5 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:40
dep. 06:40
35.2 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
36.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:45
dep. 06:45
39.7 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:46
dep. 06:46
40.3 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
40.9 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:48
dep. 06:48
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
43.7 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
44.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:52
dep. 06:52
45.8 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:53
46.5 km
06:00 06:53 (00:53)
Bus stationBaza 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:00
Pirot, Kale
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:21
dep. 06:21
17.2 km
Sinjac
arr. 06:23
dep. 06:23
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:35
29.8 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:37
dep. 06:37
0 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:40
dep. 06:40
33.8 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 06:42
dep. 06:42
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:45
dep. 06:45
38.3 km
Crvena Reka, Centar
arr. 06:46
dep. 06:46
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:48
dep. 06:48
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 06:52
dep. 06:52
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 06:53
45.1 km
06:50 07:40 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 06:50
Stanicenje
arr. 07:06
dep. 07:06
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Sinjac
arr. 07:14
dep. 07:14
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:30
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 07:30
dep. 07:30
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 07:40
44 km
07:18 08:59 (01:41)
BozuratRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 07:18
Pirot, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
16 km
arr. 07:56
dep. 07:57
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:19
dep. 08:20
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:36
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:43
dep. 08:44
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:59
50 km
08:00 08:48 (00:48)
Bus stationBaza 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
31 km
Bela Palanka, Stadion
arr. 08:32
dep. 08:32
0 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:35
dep. 08:35
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 08:37
dep. 08:37
36.3 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 08:40
dep. 08:40
39.5 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 08:41
dep. 08:41
40.1 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:43
dep. 08:43
41.8 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
43.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
44.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 08:47
dep. 08:47
45.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 08:48
46.3 km
09:30 10:25 (00:55)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 09:30
Pirot, Kale
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Stanicenje, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
13 km
Crnokliste, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
17 km
Sinjac
arr. 09:55
dep. 09:55
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
31 km
Crvena Reka, Centar
arr. 10:20
dep. 10:20
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 10:25
44 km
11:00 11:50 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 11:00
Stanicenje
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Sinjac
arr. 11:24
dep. 11:24
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:40
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 11:40
dep. 11:40
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 11:45
dep. 11:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 11:50
44 km
11:53 13:27 (01:34)
BozuratRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 11:53
Pirot, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
16 km
arr. 12:31
dep. 12:32
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 12:54
dep. 12:55
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:04
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 13:11
dep. 13:12
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:18
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:22
dep. 13:23
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 13:27
50 km
14:05 14:55 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:05
Pirot, Kale 1
arr. 14:09
dep. 14:09
1.5 km
Crvencevo, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sinjac
arr. 14:26
dep. 14:26
19.1 km
Ljubatovica
arr. 14:29
dep. 14:29
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
30.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 14:45
dep. 14:45
34.6 km
Crvena Reka, Centar
arr. 14:50
dep. 14:50
39.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 14:55
43.6 km
15:30 16:23 (00:53)
Bus stationBaza 1
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 15:30
Pirot, Kale
arr. 15:34
dep. 15:34
1.4 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
12.2 km
Crvencevo, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
14.5 km
Crnokliste, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
16.5 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:50
dep. 15:50
18 km
Sinjac
arr. 15:52
dep. 15:52
19.5 km
Ciflik, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
24.7 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
26.9 km
Bela Palanka, Bolnica
arr. 16:04
dep. 16:04
30.3 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
30.9 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:12
dep. 16:12
36.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:15
dep. 16:15
39.3 km
Crvena Reka, Centar
arr. 16:16
dep. 16:16
40.2 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:18
dep. 16:18
41.9 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
43.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
44.4 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:22
dep. 16:22
45.6 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:23
46.3 km
15:58 17:49 (01:51)
BozuratRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bozurat
dep. 15:58
Pirot, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:20
4 km
Stanicenje, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
14 km
Crvencevo, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
16 km
arr. 16:53
dep. 16:54
20 km
Sinjac, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
22 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
24 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:16
dep. 17:17
31 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 17:33
dep. 17:34
41 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
44 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
46 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:49
50 km
16:15 17:08 (00:53)
Bus stationBaza 2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:15
Pirot, Kale 1
arr. 16:21
dep. 16:21
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
13.9 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
16 km
Sinjac
arr. 16:38
dep. 16:38
19.1 km
Ljubatovica
arr. 16:41
dep. 16:41
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:51
dep. 16:51
30.6 km
Bela Palanka, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
31.7 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:56
dep. 16:56
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 16:57
dep. 16:57
35.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 17:00
dep. 17:00
39.1 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 17:01
dep. 17:01
39.7 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:03
dep. 17:03
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
44.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:07
dep. 17:07
45.2 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:08
45.9 km
17:30 18:16 (00:46)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 17:30
Pirot, Kale
arr. 17:31
dep. 17:31
1 km
Stanicenje
arr. 17:42
dep. 17:42
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:47
dep. 17:47
18 km
Sinjac
arr. 17:49
dep. 17:49
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 18:01
dep. 18:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 18:05
dep. 18:05
35 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:07
dep. 18:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 18:09
dep. 18:09
39 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:10
dep. 18:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 18:13
dep. 18:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:16
45 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 18:00
Stanicenje
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Crvencevo, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
15 km
Crnokliste, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
17 km
Sinjac
arr. 18:18
dep. 18:18
20 km
Ciflik, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
23 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
27 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
31 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 18:40
dep. 18:40
37 km
Crvena Reka, Centar
arr. 18:45
dep. 18:45
40 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 18:50
44 km

Naselja Pirot i Dolac kod Bele Palanke su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.