Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Belgrade (Beograd) timetable

tuesday, 09.08.2022.
03:35 07:44 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 03:53
dep. 03:53
16 km
Sinjac, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
19.1 km
Ljubatovica, Intersection
arr. 03:59
dep. 03:59
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
35.9 km
arr. 04:19
dep. 04:19
39.1 km
arr. 04:20
dep. 04:20
39.7 km
arr. 04:21
dep. 04:21
40.3 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:22
dep. 04:22
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
44.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
59.2 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
62 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 07:35
dep. 07:35
307.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
311.5 km
08:35 12:45 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale 1
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik, Petlja
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
29.8 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 12:35
dep. 12:35
306.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:45
309.8 km
14:50 19:30 (04:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
104 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
175 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:30
309 km
16:30 20:35 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale 1
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik, Petlja
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:04
29.8 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 20:25
dep. 20:25
306.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:35
309.8 km
Pirot - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 10.08.2022.
03:35 07:44 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 03:53
dep. 03:53
16 km
Sinjac, Intersection
arr. 03:56
dep. 03:56
19.1 km
Ljubatovica, Intersection
arr. 03:59
dep. 03:59
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:15
dep. 04:15
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
35.9 km
arr. 04:19
dep. 04:19
39.1 km
arr. 04:20
dep. 04:20
39.7 km
arr. 04:21
dep. 04:21
40.3 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:22
dep. 04:22
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
44.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
59.2 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
62 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 07:35
dep. 07:35
307.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:44
311.5 km
08:35 12:45 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale 1
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik, Petlja
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
29.8 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 12:35
dep. 12:35
306.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:45
309.8 km
14:50 19:30 (04:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
104 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
175 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:30
309 km
16:30 20:35 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale 1
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica - raskrsnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik, Petlja
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:04
29.8 km
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 20:25
dep. 20:25
306.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:35
309.8 km

Naselja Pirot i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~311 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Belgrade (Beograd) iznosi od 20,53 EUR do 20,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.