Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Pirot - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 20.08.2018.
03:35 08:04 (04:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:09
dep. 04:09
29.8 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 04:15
dep. 04:15
35.1 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 04:18
dep. 04:18
38.3 km
Crvena Reka
arr. 04:19
dep. 04:19
38.9 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 04:20
dep. 04:20
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:21
dep. 04:21
40.6 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:23
dep. 04:23
42.3 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 04:24
dep. 04:24
43.4 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:40
dep. 04:40
58.4 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:43
dep. 04:43
61.2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 04:50
dep. 04:50
65.8 km
Niska Banja, Okretnica
arr. 04:52
dep. 04:52
66.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:56
dep. 07:56
310.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:04
314.3 km
07:30 12:10 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 07:30
Pirot, Kale
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Stanicenje
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Crvencevo
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Crnokliste
arr. 07:46
dep. 07:46
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Sinjac
arr. 07:49
dep. 07:49
20 km
Ciflik
arr. 07:52
dep. 07:52
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:55
dep. 07:55
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:01
dep. 08:01
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:05
dep. 08:05
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:07
dep. 08:07
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:09
dep. 08:09
39 km
Crvena Reka
arr. 08:10
dep. 08:10
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:13
dep. 08:13
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 08:16
dep. 08:16
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:18
dep. 08:18
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:21
dep. 08:21
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 08:25
dep. 08:25
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 08:30
dep. 08:30
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 08:33
dep. 08:33
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 08:38
dep. 08:38
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:43
dep. 08:43
70 km
Nis, EI
arr. 08:46
dep. 08:46
71 km
Nis, Cele kula
arr. 08:49
dep. 08:49
73 km
arr. 08:51
dep. 08:51
75 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
77 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
313 km
08:35 12:45 (04:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
309.8 km
10:15 16:05 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 10:15
Pirot, Kale
arr. 10:16
dep. 10:16
1 km
Stanicenje
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Crvencevo
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Crnokliste
arr. 10:31
dep. 10:31
17 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:32
dep. 10:32
18 km
Sinjac
arr. 10:34
dep. 10:34
20 km
Ciflik
arr. 10:37
dep. 10:37
23 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:40
dep. 10:40
27 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
29 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
31 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:46
dep. 10:46
32 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:49
dep. 10:49
35 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 10:51
dep. 10:51
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:53
dep. 10:53
39 km
Crvena Reka
arr. 10:54
dep. 10:54
39.5 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:58
dep. 10:58
42 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:01
dep. 11:01
45 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:03
dep. 11:03
47 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:06
dep. 11:06
50 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:10
dep. 11:10
54 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:15
dep. 11:15
59 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:18
dep. 11:18
62 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:23
dep. 11:23
67 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:28
dep. 11:28
70 km
Nis, EI
arr. 11:31
dep. 11:31
71 km
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
73 km
arr. 11:36
dep. 11:36
75 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
dep. 12:15
77 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:45
108 km
Razanj, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:12
131 km
Paracin, Bus station
arr. 13:42
dep. 13:44
161 km
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:57
169 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:10
179 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
313 km
11:27 18:26 (06:59)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Railway station
dep. 11:27
Bela Palanka, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
31 km
arr. 13:37
dep. 14:14
82 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:47
dep. 14:48
114 km
Stalac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
157 km
Cicevac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
162 km
Paracin, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
180 km
Cuprija, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
188 km
Jagodina, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
202 km
Lapovo, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:33
231 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
252 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
265 km
Mladenovac, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
293 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:16
dep. 18:17
343 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 18:26
353 km
14:50 19:30 (04:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
104 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
309 km
16:30 20:35 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:04
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
309.8 km

Naselja Pirot i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~318 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 06h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Beograd (Belgrade) iznosi od 1.800,00 RSD do 1.800,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.