Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pirot - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
03:35 07:44 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
16 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
19.1 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
35.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
39.1 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
39.7 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
40.3 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
44.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
59.2 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
62 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
307.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:44
311.5 km
08:35 12:45 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
309.8 km
14:50 19:30 (04:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
104 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
309 km
16:30 20:35 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:04
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
309.8 km
Pirot - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
03:35 07:44 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 03:35
Pirot, Kale 1
arr. 03:39
dep. 03:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 03:49
dep. 03:49
11.6 km
Crvencevo, Intersection
arr. 03:51
dep. 03:51
13.9 km
Crnokliste, Raskrsnica za Osmakovu
arr. 03:53
dep. 03:53
16 km
Sinjac
arr. 03:56
dep. 03:56
19.1 km
Ljubatovica
arr. 03:59
dep. 03:59
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:04
dep. 04:04
26.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
30.6 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 04:15
dep. 04:15
34.6 km
Vrgudinac, Belanovac
arr. 04:16
dep. 04:16
35.9 km
Crvena Reka,  1 - kanal Jerdza
arr. 04:19
dep. 04:19
39.1 km
Crvena Reka, 2 - skretanje za Vrandol
arr. 04:20
dep. 04:20
39.7 km
Crvena Reka, 3 - skretanje za Glogovac
arr. 04:21
dep. 04:21
40.3 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 04:22
dep. 04:22
41.4 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
43.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Center
arr. 04:25
dep. 04:25
44.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 04:35
dep. 04:35
53.2 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 04:41
dep. 04:41
59.2 km
Prosek, Magistrala
arr. 04:44
dep. 04:44
62 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 07:35
dep. 07:35
307.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:44
311.5 km
08:35 12:45 (04:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 08:35
Pirot, Kale
arr. 08:39
dep. 08:39
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:56
dep. 08:56
17.2 km
Sinjac
arr. 08:58
dep. 08:58
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
25.8 km
Kremenica
arr. 09:07
dep. 09:07
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 12:35
dep. 12:35
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:45
309.8 km
14:50 19:30 (04:40)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 14:50
Bela Palanka, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:15
73 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
104 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:05
175 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:30
309 km
16:30 20:35 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pirot, Bus station
dep. 16:30
Pirot, Kale
arr. 16:34
dep. 16:34
1.5 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
11.3 km
Crvencevo, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
14 km
Crnokliste, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
16 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:51
dep. 16:51
17.2 km
Sinjac
arr. 16:53
dep. 16:53
18.7 km
Ciflik, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
21.8 km
Klisura kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
25.8 km
Kremenica
arr. 17:02
dep. 17:02
27.8 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:04
dep. 17:04
29.8 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 20:25
dep. 20:25
306.1 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:35
309.8 km

Naselja Pirot i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~311 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 05min., a najduže 04h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pirot je u 03:35 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Pirot - Beograd (Belgrade) iznosi od 17,19 EUR do 17,19 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.