Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pinosava (Markovac kod Velike Plane) - Velika Plana timetable

sunday, 16.06.2024.
19:45 20:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 19:45
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 19:53
dep. 19:53
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 19:54
dep. 19:54
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:00
dep. 20:00
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Staro Selo kod Velike Plane
arr. 20:04
dep. 20:04
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 20:08
dep. 20:08
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:13
dep. 20:13
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:14
16 km
19:55 20:15 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 19:55
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 20:01
dep. 20:01
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
16 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane) - Velika Plana timetable
Departures on: monday, 17.06.2024.
12:40 13:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 12:40
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:45
dep. 12:45
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:47
dep. 12:47
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:48
dep. 12:48
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:51
dep. 12:51
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
16 km
15:45 16:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 15:45
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 15:52
dep. 15:52
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 15:53
dep. 15:53
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:54
dep. 15:54
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:56
dep. 15:56
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:00
dep. 16:00
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
10 km
Staro Selo kod Velike Plane
arr. 16:04
dep. 16:04
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 16:08
dep. 16:08
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:12
dep. 16:12
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:13
dep. 16:13
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:14
16 km
15:46 16:17 (00:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 15:46
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 15:52
dep. 15:52
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:58
dep. 15:58
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:01
dep. 16:01
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:09
dep. 16:09
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:11
dep. 16:11
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:15
dep. 16:15
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:17
16 km
19:45 20:14 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 19:45
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 19:53
dep. 19:53
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 19:54
dep. 19:54
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:00
dep. 20:00
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Staro Selo kod Velike Plane
arr. 20:04
dep. 20:04
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Raskrsnica za Pokajnicu
arr. 20:08
dep. 20:08
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:13
dep. 20:13
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:14
16 km
19:55 20:15 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
dep. 19:55
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:00
dep. 20:00
5 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 20:01
dep. 20:01
5.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
6 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
7 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
11 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
14 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
15 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
16 km

Naselja Pinosava (Markovac kod Velike Plane) i Velika Plana su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pinosava (Markovac kod Velike Plane) je u 12:40 h, dok je poslednji polazak u 19:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.