Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Petrovaradin - Nova Pazova timetable

monday, 13.07.2020.
05:36 06:24 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 05:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 05:51
dep. 05:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
18 km
arr. 05:59
dep. 05:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 06:07
dep. 06:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:17
dep. 06:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:24
48 km
06:06 06:55 (00:49)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 06:06
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
17 km
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Indjija, Bus station
arr. 06:37
dep. 06:37
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
48 km
06:58 07:52 (00:54)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 06:58
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
arr. 07:21
dep. 07:21
21 km
Indjija, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 07:52
48 km
08:42 09:35 (00:53)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 08:42
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
6 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
16 km
arr. 09:04
dep. 09:04
30 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
30 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
47 km
09:41 10:29 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 09:41
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:01
dep. 10:01
18 km
arr. 10:04
dep. 10:04
21 km
Indjija, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:22
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:29
48 km
10:07 10:55 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 10:07
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 10:24
dep. 10:24
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17 km
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Indjija, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
48 km
10:41 11:32 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 10:41
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
17 km
arr. 11:07
dep. 11:07
21 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
48 km
10:56 11:44 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 10:56
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 11:04
dep. 11:04
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
18 km
arr. 11:19
dep. 11:19
21 km
Indjija, Bus station
arr. 11:27
dep. 11:27
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:37
dep. 11:37
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:44
48 km
11:53 12:45 (00:52)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 11:53
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
arr. 12:16
dep. 12:16
21 km
Indjija, Bus station
arr. 12:28
dep. 12:28
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:45
48 km
12:55 13:45 (00:50)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 12:55
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:05
dep. 13:05
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Indjija, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 13:45
48 km
13:46 14:35 (00:49)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 13:46
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
18 km
arr. 14:09
dep. 14:09
21 km
Indjija, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 14:27
dep. 14:27
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 14:35
48 km
14:36 15:24 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 14:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
18 km
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:17
dep. 15:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 15:24
48 km
15:26 16:14 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 15:26
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
18 km
arr. 15:49
dep. 15:49
21 km
Indjija, Bus station
arr. 15:57
dep. 15:57
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:14
48 km
15:37 16:25 (00:48)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin
dep. 15:37
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Indjija, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 16:25
48 km
16:36 17:24 (00:48)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 16:36
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
18 km
arr. 16:59
dep. 16:59
21 km
Indjija, Bus station
arr. 17:07
dep. 17:07
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:17
dep. 17:17
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:24
48 km
16:58 17:50 (00:52)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 16:58
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
17 km
arr. 17:21
dep. 17:21
21 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
48 km
17:46 18:37 (00:51)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 17:46
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
17 km
arr. 18:07
dep. 18:07
21 km
Indjija, Bus station
arr. 18:12
dep. 18:12
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 18:37
48 km
18:08 19:00 (00:52)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 18:08
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
48 km
19:18 20:10 (00:52)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 19:18
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
arr. 19:41
dep. 19:41
21 km
Indjija, Bus station
arr. 19:53
dep. 19:53
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:03
dep. 20:03
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 20:10
48 km
21:18 22:10 (00:52)
Zel. stanicaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovaradin, Zel. stanica
dep. 21:18
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
7 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
14 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
17 km
arr. 21:41
dep. 21:41
21 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
31 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
41 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
48 km

Naselja Petrovaradin i Nova Pazova su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovaradin je u 05:36 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Petrovaradin - Nova Pazova iznosi od 2,44 EUR do 2,48 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.