Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Petrovac na Mlavi - Zagubica timetable

saturday, 11.07.2020.
02:30 04:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 02:30
Krepoljin
arr. 03:14
dep. 03:14
25.4 km
Zagubica, Bus station
arr. 04:00
52.2 km
08:21 09:55 (01:34)
FarmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 08:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
13 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
16 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
19 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
22 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
24 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
26 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
37 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
39 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
40 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
42 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
45 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
47 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
49 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
19 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
24 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
44 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
45 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
47 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
47 km
19:30 21:22 (01:52)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 19:30
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
17 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
24 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
44 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
50 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
52 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
54 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
60 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
61 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
65 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
71 km
Petrovac na Mlavi - Zagubica timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
08:21 09:55 (01:34)
FarmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 08:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
13 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
16 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
19 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
22 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
24 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
26 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
37 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
39 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
40 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
42 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
45 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
47 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
49 km
19:30 21:22 (01:52)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 19:30
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
17 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
24 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
44 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
50 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
52 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
54 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
60 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
61 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
65 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
71 km
Petrovac na Mlavi - Zagubica timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
08:21 09:55 (01:34)
FarmaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Farma
dep. 08:21
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 08:27
dep. 08:27
3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 08:35
dep. 08:35
7 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
9 km
Malo Laole
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:45
dep. 08:45
13 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Ladne Vode
arr. 08:51
dep. 08:51
16 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 08:57
dep. 08:57
19 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 08:59
dep. 08:59
21 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 09:01
dep. 09:01
22 km
Krepoljin, Petlić
arr. 09:05
dep. 09:05
24 km
Krepoljin
arr. 09:10
dep. 09:10
26 km
Osanica, Ceretar
arr. 09:16
dep. 09:16
29 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Osanica, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
35 km
Osanica, Trstene bare
arr. 09:31
dep. 09:31
37 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
39 km
Izvarica, Intersection
arr. 09:37
dep. 09:37
40 km
Vukovac, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
42 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 09:47
dep. 09:47
45 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 09:51
dep. 09:51
47 km
Zagubica, 1
arr. 09:53
dep. 09:53
48 km
Zagubica, Bus station
arr. 09:55
49 km
12:20 13:45 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:20
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 12:22
dep. 12:22
1 km
Malo Laole
arr. 12:35
dep. 12:35
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:39
dep. 12:39
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:48
dep. 12:48
17 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:51
dep. 12:51
19 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Krepoljin
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Osanica, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:34
dep. 13:34
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:36
dep. 13:36
44 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 13:40
dep. 13:40
45 km
Zagubica, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
46 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:45
47 km
12:26 13:49 (01:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:26
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 12:31
dep. 12:31
1.3 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:34
dep. 12:34
3.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 12:37
dep. 12:37
4.9 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
7.5 km
Malo Laole, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
8.7 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 12:47
dep. 12:47
12.7 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 12:56
dep. 12:56
18.4 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 12:59
dep. 12:59
20.3 km
Krepoljin, Ravniste
arr. 13:02
dep. 13:02
21.6 km
Krepoljin, Petlić
arr. 13:05
dep. 13:05
23.1 km
Krepoljin
arr. 13:10
dep. 13:10
25.4 km
Osanica, Ceretar
arr. 13:18
dep. 13:18
29.2 km
Osanica, Suvi bunar
arr. 13:21
dep. 13:21
30.7 km
Osanica, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
33.8 km
Osanica, Trstene bare
arr. 13:30
dep. 13:30
35.4 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
37.1 km
Izvarica, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
38.1 km
Vukovac, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
39.9 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 13:41
dep. 13:41
42.8 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 13:43
dep. 13:43
43.8 km
Suvi Do kod Zagubice, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
46.2 km
Zagubica, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
47 km
Zagubica, Bus station
arr. 13:49
47.9 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Malo Laole, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 16:27
dep. 16:27
19 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Krepoljin
arr. 16:35
dep. 16:35
24 km
Osanica, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 17:08
dep. 17:08
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 17:09
dep. 17:09
44 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 17:11
dep. 17:11
45 km
Zagubica, 1
arr. 17:13
dep. 17:13
47 km
Zagubica, Bus station
arr. 17:15
47 km
16:55 18:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:55
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 16:57
dep. 16:57
1 km
Malo Laole
arr. 17:07
dep. 17:07
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:13
dep. 17:13
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 17:22
dep. 17:22
17 km
Breznica kod Zagubice, Breznička Reka
arr. 17:24
dep. 17:24
19 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak Ravnište
arr. 17:26
dep. 17:26
20 km
Krepoljin
arr. 17:32
dep. 17:32
24 km
Osanica, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 18:05
dep. 18:05
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 18:06
dep. 18:06
44 km
Zagubica, Raksrsnica za Suvi Do
arr. 18:08
dep. 18:08
45 km
Zagubica, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
46 km
Zagubica, Bus station
arr. 18:15
47 km
19:30 21:22 (01:52)
Bus stationElektroistok
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 19:30
Malo Laole
arr. 19:37
dep. 19:37
8 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi
arr. 19:41
dep. 19:41
11 km
Breznica kod Zagubice, Gornjak
arr. 19:48
dep. 19:48
17 km
Krepoljin
arr. 20:07
dep. 20:07
24 km
Osanica, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
33 km
Ribare kod Zagubice, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
37 km
Izvarica, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
38 km
Vukovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
40 km
Milatovac kod Zagubice, Trška
arr. 20:43
dep. 20:43
43 km
Milatovac kod Zagubice, Put
arr. 20:47
dep. 20:47
44 km
Zagubica, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
Zagubica, Brusnik
arr. 20:53
dep. 20:53
50 km
Zagubica, Trafo
arr. 20:55
dep. 20:55
52 km
Zagubica, Beljevina
arr. 20:57
dep. 20:57
54 km
Zagubica, Dumitrov potok
arr. 21:05
dep. 21:05
60 km
Zagubica, Bife Banja Luka
arr. 21:07
dep. 21:07
61 km
Zagubica, Krst
arr. 21:13
dep. 21:13
65 km
Zagubica, Elektroistok
arr. 21:22
71 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Zagubica su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.