Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Svilajnac timetable

monday, 24.02.2020.
05:40 06:55 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Burovac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Burovac, S
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 06:40
dep. 06:40
31 km
Lukovica, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:55
38 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Burovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Burovac, S
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 15:00
dep. 15:00
31 km
Lukovica, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:15
38 km
Petrovac na Mlavi - Svilajnac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:40 06:55 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Burovac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Burovac, S
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 06:40
dep. 06:40
31 km
Lukovica, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:55
38 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Burovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Burovac, S
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 15:00
dep. 15:00
31 km
Lukovica, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:15
38 km
Petrovac na Mlavi - Svilajnac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:40 06:55 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Burovac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Burovac, S
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 06:40
dep. 06:40
31 km
Lukovica, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:55
38 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Burovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Burovac, S
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 15:00
dep. 15:00
31 km
Lukovica, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:15
38 km
Petrovac na Mlavi - Svilajnac timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
05:40 06:55 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 06:07
dep. 06:07
16 km
Burovac, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Burovac, S
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 06:36
dep. 06:36
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 06:40
dep. 06:40
31 km
Lukovica, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:55
38 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
9 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
11 km
Tabanovac, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Tabanovac, Selo
arr. 14:27
dep. 14:27
16 km
Burovac, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Burovac, S
arr. 14:35
dep. 14:35
20 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
24 km
Prostinac, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Bobovo, Raskrsnica Boskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
29 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 15:00
dep. 15:00
31 km
Lukovica, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
35 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:15
38 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Svilajnac su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.