Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Pozarevac timetable

saturday, 25.06.2022.
05:40 06:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Kamenovo
arr. 05:45
dep. 05:45
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:11
dep. 06:11
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:14
dep. 06:14
26 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:25
36 km
06:15 07:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:15
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 06:34
dep. 06:34
14 km
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
36 km
07:42 08:45 (01:03)
SoliterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:42
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
1.2 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
3.7 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:12
dep. 08:12
17.1 km
arr. 08:15
dep. 08:15
19.3 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
20.4 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.9 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
25.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
27.4 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
28.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
30 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
32.4 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
33.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
35.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
37.6 km
10:05 10:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 10:05
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
36 km
15:51 16:55 (01:04)
SoliterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 15:51
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Kamenovo
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
23 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
25 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
30 km
Salakovac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
37 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Kamenovo
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 16:19
dep. 16:19
14 km
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
36 km
Petrovac na Mlavi - Pozarevac timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
04:57 05:58 (01:01)
SoliterMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 04:57
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
1.2 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 05:23
dep. 05:23
17.1 km
arr. 05:26
dep. 05:26
19.3 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
24.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
27.4 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
28.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
37.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
38.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
39.8 km
05:01 05:54 (00:53)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:01
Pozarevac, Bus station
arr. 05:54
36.4 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Kamenovo
arr. 05:45
dep. 05:45
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
arr. 06:02
dep. 06:02
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:11
dep. 06:11
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 06:14
dep. 06:14
26 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:25
36 km
07:42 08:45 (01:03)
SoliterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:42
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
1.2 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
3.7 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 08:12
dep. 08:12
17.1 km
arr. 08:15
dep. 08:15
19.3 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
20.4 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.9 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
25.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
27.4 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
28.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
30 km
Salakovac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
32.4 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
33.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
35.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
37.6 km
10:05 10:50 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 10:05
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
36 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Kamenovo
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 16:19
dep. 16:19
14 km
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
36 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2025.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 17:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Kamenovo
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
22 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
36 km
17:58 18:55 (00:57)
SoliterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 17:58
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Kamenovo
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig - raskrsnica za Crljenac
arr. 18:22
dep. 18:22
15 km
arr. 18:25
dep. 18:25
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Veliko Crnice, Dom zdravlja
arr. 18:35
dep. 18:35
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
25 km
Salakovac, II - Osnovna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
26 km
Salakovac, I - Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:44
dep. 18:44
30 km
Salakovac, Nova farma
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Salakovac, Stari put - Petlja
arr. 18:47
dep. 18:47
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:50
dep. 18:50
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:52
dep. 18:52
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:55
37 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Pozarevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 04:57 h, dok je poslednji polazak u 17:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.