Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Petrovac na Mlavi - Pozarevac timetable

sunday, 24.02.2019.
04:57 05:58 (01:01)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 04:57
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 05:01
dep. 05:01
1.2 km
Kamenovo
arr. 05:09
dep. 05:09
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:12
dep. 05:12
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:23
dep. 05:23
17.1 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:26
dep. 05:26
19.3 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
24.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:36
dep. 05:36
27.4 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
28.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
37.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:55
dep. 05:55
38.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:58
39.8 km
05:40 06:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:40
Kamenovo
arr. 05:45
dep. 05:45
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:49
dep. 05:49
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:59
dep. 05:59
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:02
dep. 06:02
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:11
dep. 06:11
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:14
dep. 06:14
26 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:20
dep. 06:20
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:22
dep. 06:22
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:25
36 km
07:34 08:35 (01:01)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:34
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
Kamenovo
arr. 07:47
dep. 07:47
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:52
dep. 07:52
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
23 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:19
dep. 08:19
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:20
dep. 08:20
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:24
dep. 08:24
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:25
dep. 08:25
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:27
dep. 08:27
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:30
dep. 08:30
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:32
dep. 08:32
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:35
37 km
07:42 08:45 (01:03)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:42
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
1.2 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
3.7 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:12
dep. 08:12
17.1 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:15
dep. 08:15
19.3 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
20.4 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
25.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
27.4 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
28.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
32.4 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
33.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
35.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
37.6 km
10:05 10:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 10:05
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
36 km
13:09 13:55 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:09
Kamenovo
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
11.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:27
dep. 13:27
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
19.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
23.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
24.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
26.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
27.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
36.4 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Kamenovo
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
36 km
16:38 17:40 (01:02)
Soliter
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 16:38
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:50
1 km
Kamenovo
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:08
dep. 17:08
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:12
dep. 17:12
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:16
dep. 17:16
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:18
dep. 17:18
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:26
dep. 17:26
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:30
dep. 17:30
27 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 17:38
dep. 17:38
36 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:40
37 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 17:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Kamenovo
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, S
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
22 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Salakovac
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
36 km
17:58 18:55 (00:57)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 17:58
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 18:04
dep. 18:04
3 km
Kamenovo
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 18:12
dep. 18:12
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 18:17
dep. 18:17
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 18:22
dep. 18:22
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 18:25
dep. 18:25
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 18:29
dep. 18:29
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:35
dep. 18:35
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 18:44
dep. 18:44
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 18:47
dep. 18:47
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 18:50
dep. 18:50
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 18:52
dep. 18:52
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:55
37 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Pozarevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 03min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 04:57 h, dok je poslednji polazak u 17:58 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.