Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Petrovac na Mlavi - Pozarevac timetable

monday, 19.11.2018.
04:55 05:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 04:55
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Kamenovo
arr. 05:03
dep. 05:03
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
22 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
36 km
05:25 06:20 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 05:25
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
1 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Kamenovo
arr. 05:32
dep. 05:32
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:46
dep. 05:46
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 05:49
dep. 05:49
16 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:02
dep. 06:02
24 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
26 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:08
dep. 06:08
29 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:10
dep. 06:10
30 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:12
dep. 06:12
31 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:15
dep. 06:15
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:17
dep. 06:17
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:20
36 km
06:05 07:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:05
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
Kamenovo
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:26
dep. 06:26
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:29
dep. 06:29
16 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 06:31
dep. 06:31
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:34
dep. 06:34
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 06:40
dep. 06:40
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:42
dep. 06:42
24 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 06:43
dep. 06:43
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:45
dep. 06:45
26 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 06:48
dep. 06:48
29 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 06:50
dep. 06:50
30 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 06:52
dep. 06:52
31 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 06:55
dep. 06:55
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 06:57
dep. 06:57
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
36 km
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:15
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
36 km
06:23 07:15 (00:52)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 06:23
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
1 km
Kamenovo
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:47
dep. 06:47
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
37 km
06:45 07:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:45
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Kamenovo
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:56
dep. 06:56
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 07:09
dep. 07:09
16 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 07:14
dep. 07:14
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 07:20
dep. 07:20
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 07:22
dep. 07:22
24 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 07:23
dep. 07:23
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 07:25
dep. 07:25
26 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 07:28
dep. 07:28
29 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 07:37
dep. 07:37
34 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:40
36 km
07:34 08:35 (01:01)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:34
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:36
dep. 07:40
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:44
dep. 07:44
3 km
Kamenovo
arr. 07:47
dep. 07:47
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 07:52
dep. 07:52
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:02
dep. 08:02
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:05
dep. 08:05
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:06
dep. 08:06
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:09
dep. 08:09
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:13
dep. 08:13
23 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:15
dep. 08:15
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:17
dep. 08:17
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:18
dep. 08:18
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:21
dep. 08:21
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:23
dep. 08:23
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:26
dep. 08:26
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:28
dep. 08:28
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:31
dep. 08:31
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:33
dep. 08:33
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:35
37 km
07:42 08:45 (01:03)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 07:42
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:46
dep. 07:50
1.2 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
2.8 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 07:55
dep. 07:55
3.7 km
Kamenovo
arr. 07:58
dep. 07:58
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:01
dep. 08:01
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:12
dep. 08:12
17.1 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:15
dep. 08:15
19.3 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 08:17
dep. 08:17
20.4 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:19
dep. 08:19
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.9 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 08:25
dep. 08:25
25.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:27
dep. 08:27
27.4 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 08:28
dep. 08:28
28 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:30
dep. 08:30
28.8 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 08:32
dep. 08:32
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:35
dep. 08:35
32.4 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 08:36
dep. 08:36
33.2 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 08:39
dep. 08:39
35.1 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 08:42
dep. 08:42
36.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:45
37.6 km
08:08 09:06 (00:58)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 08:08
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
1 km
Kamenovo
arr. 08:20
dep. 08:20
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 08:24
dep. 08:24
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 08:34
dep. 08:34
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 08:37
dep. 08:37
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 08:40
dep. 08:40
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 08:48
dep. 08:48
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 08:51
dep. 08:51
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:06
37 km
09:28 10:20 (00:52)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 09:28
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Kamenovo
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 09:51
dep. 09:51
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 09:53
dep. 09:53
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 09:55
dep. 09:55
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 09:57
dep. 09:57
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
23 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 10:02
dep. 10:02
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 10:03
dep. 10:03
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 10:04
dep. 10:04
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:06
dep. 10:06
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 10:09
dep. 10:09
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 10:10
dep. 10:10
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 10:12
dep. 10:12
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 10:15
dep. 10:15
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 10:17
dep. 10:17
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:20
37 km
10:05 10:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 10:05
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
36 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 11:00
Kamenovo
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:09
dep. 11:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:24
dep. 11:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:34
dep. 11:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
36 km
13:09 14:30 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:09
Kamenovo
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
11.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:27
dep. 13:27
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
19.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
23.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
24.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
26.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
27.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
36.4 km
13:20 14:25 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:20
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Kamenovo
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:42
dep. 13:42
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 13:45
dep. 13:45
16 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:46
dep. 13:46
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
26 km
Malo Crnice, osnovna skola
arr. 13:57
dep. 13:57
23 km
Malo Crnice, Mlin
arr. 13:59
dep. 13:59
24 km
Malo Crnice, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
25 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 14:05
dep. 14:05
27 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 14:07
dep. 14:07
28 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 14:09
dep. 14:09
29 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 14:10
dep. 14:10
30 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 14:14
dep. 14:14
33 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 14:15
dep. 14:15
34 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 14:17
dep. 14:17
35 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 14:20
dep. 14:20
37 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 14:22
dep. 14:22
38 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:25
40 km
14:40 15:34 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:40
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
1.6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 14:45
dep. 14:45
2.5 km
Kamenovo
arr. 14:48
dep. 14:48
4.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:51
dep. 14:51
6.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
8.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
11.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 15:02
dep. 15:02
15.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 15:06
dep. 15:06
18.1 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
19.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 15:10
dep. 15:10
20.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
23.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
24.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 15:18
dep. 15:18
26.2 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 15:19
dep. 15:19
26.8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 15:21
dep. 15:21
27.6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 15:23
dep. 15:23
28.8 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 15:26
dep. 15:26
31.2 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 15:27
dep. 15:27
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 15:29
dep. 15:29
33.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 15:31
dep. 15:31
35.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:34
36.4 km
15:51 16:55 (01:04)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 15:51
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 15:53
dep. 16:00
1 km
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Kamenovo
arr. 16:07
dep. 16:07
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:12
dep. 16:12
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
23 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 16:35
dep. 16:35
24 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:37
dep. 16:37
25 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 16:38
dep. 16:38
26 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:40
dep. 16:40
27 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 16:44
dep. 16:44
30 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 16:47
dep. 16:47
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 16:50
dep. 16:50
34 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 16:52
dep. 16:52
35 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:55
37 km
16:00 16:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Kamenovo
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
36 km
16:52 17:53 (01:01)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 16:52
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
dep. 16:56
1.2 km
Kamenovo
arr. 17:04
dep. 17:04
5.8 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:07
dep. 17:07
7.7 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
12.3 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 17:18
dep. 17:18
17.1 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 17:21
dep. 17:21
19.3 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:23
dep. 17:23
21.5 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
24.9 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 17:31
dep. 17:31
27.4 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 17:34
dep. 17:34
28.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:46
dep. 17:46
37.6 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 17:50
dep. 17:50
38.4 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 17:53
39.8 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 17:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Kamenovo
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, S
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
22 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Salakovac
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
36 km
20:35 21:29 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 20:35
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
1.6 km
Petrovac na Mlavi, Farma
arr. 20:40
dep. 20:40
2.5 km
Kamenovo
arr. 20:43
dep. 20:43
4.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 20:46
dep. 20:46
6.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
8.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
11.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 20:57
dep. 20:57
15.9 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 21:01
dep. 21:01
18.1 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
19.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 21:05
dep. 21:05
20.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
23.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 21:11
dep. 21:11
24.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 21:13
dep. 21:13
26.2 km
Salakovac, Osovna skola
arr. 21:14
dep. 21:14
26.8 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 21:16
dep. 21:16
27.6 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 21:18
dep. 21:18
28.8 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 21:21
dep. 21:21
31.2 km
Pozarevac, Stari Put - Petlja
arr. 21:22
dep. 21:22
32 km
Pozarevac, Kruska 2
arr. 21:24
dep. 21:24
33.9 km
Pozarevac, Kruska 1
arr. 21:26
dep. 21:26
35.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:29
36.4 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Pozarevac su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.