Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable

wednesday, 16.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km
Petrovac na Mlavi - Lopusnik timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 14:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:03
dep. 14:03
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:05
dep. 14:05
2.3 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Zabrde kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 14:12
dep. 14:12
6.1 km
Pankovo
arr. 14:16
dep. 14:16
8.6 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi, Vujicin grob
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Veliki Popovac, Kocetinski put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.8 km
Veliki Popovac, Tanasijeva kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
17.9 km
Veliki Popovac, Dom
arr. 14:33
dep. 14:33
17 km
Veliki Popovac, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
15.1 km
Bosnjak kod Petrovca na Mlavi
arr. 14:42
dep. 14:42
22.9 km
Lopusnik, Igraliste
arr. 14:48
dep. 14:48
25.3 km
Lopusnik, S
arr. 14:50
26.4 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Lopusnik su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 14:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.