Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Busur timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:10 07:56 (00:46)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 07:10
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:12
dep. 07:12
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 07:13
dep. 07:13
2.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 07:15
dep. 07:15
3.2 km
Veliko Laole, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
7 km
Veliko Laole, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 07:31
dep. 07:31
8.8 km
Setonje
arr. 07:37
dep. 07:37
14.5 km
Covdin
arr. 07:43
dep. 07:43
17.8 km
Vezicevo
arr. 07:50
dep. 07:50
20.3 km
Busur, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
22.3 km
Busur, S
arr. 07:56
23.6 km
07:10 08:10 (01:00)
Bus stationS
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 07:10
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 07:12
dep. 07:12
1.1 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.8 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 07:17
dep. 07:17
3.1 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 07:21
dep. 07:21
4.8 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
7.5 km
Malo Laole, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
8.5 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
14.3 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 07:35
dep. 07:35
13.4 km
Setonje
arr. 07:47
dep. 07:47
18.9 km
Covdin
arr. 07:56
dep. 07:56
22.3 km
Vezicevo
arr. 08:01
dep. 08:01
24.9 km
Busur, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
26.8 km
Busur, S
arr. 08:10
28.1 km
11:00 11:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 11:00
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 11:04
dep. 11:04
1.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
7.1 km
Veliko Laole, Skola
arr. 11:13
dep. 11:13
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Covdin
arr. 11:28
dep. 11:28
17.9 km
Vezicevo
arr. 11:32
dep. 11:32
20.5 km
Busur
arr. 11:38
23.8 km
11:40 12:55 (01:15)
Bus stationBara raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 11:40
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 11:43
dep. 11:43
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 11:45
dep. 11:45
2.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 11:47
dep. 11:47
3.2 km
Veliko Laole, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Veliko Laole, Skola
arr. 11:56
dep. 11:56
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
8.8 km
Setonje
arr. 12:07
dep. 12:07
14.5 km
Covdin
arr. 12:13
dep. 12:13
17.8 km
Vezicevo
arr. 12:19
dep. 12:19
20.3 km
Busur, 1
arr. 12:24
dep. 12:24
22.3 km
Busur, S
arr. 12:49
dep. 12:49
31.8 km
Busur, Stara Osnovna skola
arr. 12:32
dep. 12:32
25.4 km
Busur, Cerovak
arr. 12:43
dep. 12:43
29.5 km
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 12:53
dep. 12:53
33.6 km
Busur, Bara raskrsnica
arr. 12:55
34.2 km
13:15 13:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:15
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 13:19
dep. 13:19
1.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
7.1 km
Veliko Laole, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 13:30
dep. 13:30
9 km
Covdin
arr. 13:43
dep. 13:43
17.9 km
Vezicevo
arr. 13:47
dep. 13:47
20.5 km
Busur
arr. 13:53
23.8 km
13:15 14:18 (01:03)
Bus stationStara Osnovna skola
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:15
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 13:18
dep. 13:18
1.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 13:20
dep. 13:20
2.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 13:22
dep. 13:22
3.2 km
Veliko Laole, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
6.9 km
Veliko Laole, Skola
arr. 13:30
dep. 13:30
7.9 km
Malo Laole, Krak
arr. 13:32
dep. 13:32
8.8 km
Malo Laole, Mlava
arr. 13:36
dep. 13:36
11 km
Malo Laole, S
arr. 13:37
dep. 13:37
11.3 km
Malo Laole, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
12.2 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
16.1 km
Setonje
arr. 13:56
dep. 13:56
20.7 km
Covdin
arr. 14:02
dep. 14:02
24.1 km
Vezicevo
arr. 14:07
dep. 14:07
26.6 km
Busur, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
28.6 km
Busur, S
arr. 14:20
dep. 14:20
32.7 km
Busur, Stara Osnovna skola
arr. 14:18
31.7 km
15:20 15:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 15:20
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 15:24
dep. 15:24
1.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
7.1 km
Veliko Laole, Skola
arr. 15:33
dep. 15:33
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Covdin
arr. 15:48
dep. 15:48
17.9 km
Vezicevo
arr. 15:52
dep. 15:52
20.5 km
Busur
arr. 15:58
23.8 km
19:15 19:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 19:15
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 19:19
dep. 19:19
1.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 19:27
dep. 19:27
7.1 km
Veliko Laole, Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
7.8 km
Veliko Laole, 3
arr. 19:30
dep. 19:30
9 km
Covdin
arr. 19:43
dep. 19:43
17.9 km
Vezicevo
arr. 19:47
dep. 19:47
20.5 km
Busur
arr. 19:53
23.8 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Busur su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.