Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petrovac na Mlavi - Brezovica (Ranovac) timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Petrovac na Mlavi - Brezovica (Ranovac) timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:22 07:10 (00:48)
1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, 1
dep. 06:22
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:32
dep. 06:32
4.9 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:35
dep. 06:35
6.6 km
Kladurovo, Butici
arr. 06:39
dep. 06:39
17.5 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 06:42
dep. 06:42
19.3 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.2 km
Kladurovo, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Kladurovo, S
arr. 06:50
dep. 06:50
21.9 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 06:56
dep. 06:56
23.4 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 07:01
dep. 07:01
24.6 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 07:04
dep. 07:04
25.6 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 07:10
27.7 km
12:10 13:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:10
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:16
dep. 12:16
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 12:22
dep. 12:22
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 12:25
dep. 12:25
7.4 km
Kladurovo, Butici
arr. 12:29
dep. 12:29
18.3 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 12:32
dep. 12:32
20.1 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Kladurovo, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Kladurovo, S
arr. 12:40
dep. 12:40
22.7 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 12:46
dep. 12:46
24.2 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 12:51
dep. 12:51
25.4 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 12:54
dep. 12:54
26.4 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 13:00
28.5 km
Petrovac na Mlavi - Brezovica (Ranovac) timetable
Departures on: wednesday, 31.07.2019.
06:22 07:10 (00:48)
1
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, 1
dep. 06:22
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:26
dep. 06:26
1.7 km
Ranovac, Stojkici
arr. 06:32
dep. 06:32
4.9 km
Ranovac, Krska reka
arr. 06:35
dep. 06:35
6.6 km
Kladurovo, Butici
arr. 06:39
dep. 06:39
17.5 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 06:42
dep. 06:42
19.3 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.2 km
Kladurovo, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
21.2 km
Kladurovo, S
arr. 06:50
dep. 06:50
21.9 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 06:56
dep. 06:56
23.4 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 07:01
dep. 07:01
24.6 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 07:04
dep. 07:04
25.6 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 07:10
27.7 km
12:10 13:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: sredom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 12:10
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
0.8 km
Knezica kod Petrovca na Mlavi
arr. 12:16
dep. 12:16
2.5 km
Ranovac, Stojkici
arr. 12:22
dep. 12:22
5.7 km
Ranovac, Krska reka
arr. 12:25
dep. 12:25
7.4 km
Kladurovo, Butici
arr. 12:29
dep. 12:29
18.3 km
Kladurovo, Stojkin potok
arr. 12:32
dep. 12:32
20.1 km
Kladurovo, Sudomsko polje
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Kladurovo, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
22 km
Kladurovo, S
arr. 12:40
dep. 12:40
22.7 km
Brezovica (Ranovac), Pretrza
arr. 12:46
dep. 12:46
24.2 km
Brezovica (Ranovac), Zebac
arr. 12:51
dep. 12:51
25.4 km
Brezovica (Ranovac), Veliko polje
arr. 12:54
dep. 12:54
26.4 km
Brezovica (Ranovac)
arr. 13:00
28.5 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Brezovica (Ranovac) su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 12:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.