Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Petrovac na Mlavi - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 15.11.2018.
04:55 07:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 04:55
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Kamenovo
arr. 05:03
dep. 05:03
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 05:26
dep. 05:26
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 05:28
dep. 05:28
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
22 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 05:35
dep. 05:35
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 05:39
dep. 05:39
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:00
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
122 km
06:15 08:35 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 06:15
Kamenovo
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:24
dep. 06:24
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:34
dep. 06:34
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:46
dep. 06:46
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:49
dep. 06:49
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:15
36 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:20
dep. 08:20
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
122 km
06:23 08:35 (02:12)
Soliter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Soliter
dep. 06:23
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
1 km
Kamenovo
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 06:34
dep. 06:34
8 km
Dubocka, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
11 km
Rasanac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 06:47
dep. 06:47
18 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 06:59
dep. 06:59
27 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:25
37 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:25
dep. 08:25
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:35
123 km
10:05 12:05 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 10:05
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Rasanac, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
12 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
36 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:58
dep. 11:58
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:05
122 km
11:00 13:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 11:00
Kamenovo
arr. 11:05
dep. 11:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 11:09
dep. 11:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 11:19
dep. 11:19
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 11:24
dep. 11:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 11:34
dep. 11:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:45
dep. 12:00
36 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:05
dep. 13:05
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
122 km
13:09 15:50 (02:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 13:09
Kamenovo
arr. 13:13
dep. 13:13
4.6 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 13:16
dep. 13:16
6.5 km
Dubocka, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
8.8 km
Rasanac, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
11.1 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 13:27
dep. 13:27
15.9 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
19.2 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 13:32
dep. 13:32
20.3 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
23.7 km
Veliko Crnice, Dom Zdravlja
arr. 13:38
dep. 13:38
24.7 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 13:40
dep. 13:40
26.2 km
Salakovac, Kafana Lug
arr. 13:43
dep. 13:43
27.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:30
36.4 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 15:35
dep. 15:35
118.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:50
122.4 km
16:00 18:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 16:00
Kamenovo
arr. 16:05
dep. 16:05
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 16:09
dep. 16:09
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, Stig
arr. 16:19
dep. 16:19
14 km
Kaliste, II - Skretanje za centar sela
arr. 16:22
dep. 16:22
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 16:24
dep. 16:24
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
22 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 16:31
dep. 16:31
24 km
Salakovac, Dom kulture
arr. 16:34
dep. 16:34
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
36 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:05
dep. 18:05
118 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:20
122 km
17:30 19:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Petrovac na Mlavi, Bus station
dep. 17:30
Petrovac na Mlavi, 1
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Kamenovo
arr. 17:37
dep. 17:37
4 km
Trnovce kod Petrovca na Mlavi
arr. 17:42
dep. 17:42
7 km
Dubocka, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
10 km
Rasanac, Intersection
arr. 17:51
dep. 17:51
12 km
Veliko Selo kod Malog Crnica, S
arr. 17:54
dep. 17:54
14 km
Kaliste, I - Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
17 km
Batuša kod Malog Crnića, Dom kulture
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Malo Crnice, Intersection
arr. 18:04
dep. 18:04
22 km
Malo Crnice, Dom Zdravlja
arr. 18:05
dep. 18:05
23 km
Veliko Crnice, Dom kulture
arr. 18:06
dep. 18:06
24 km
Salakovac
arr. 18:09
dep. 18:09
26 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:30
36 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
122 km

Naselja Petrovac na Mlavi i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~123 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petrovac na Mlavi je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.