Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petnica kod Valjeva - Valjevo timetable

thursday, 20.02.2020.
06:00 06:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 06:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 06:03
dep. 06:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 06:05
dep. 06:05
2.9 km
arr. 06:06
dep. 06:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 06:07
dep. 06:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 06:09
dep. 06:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 06:10
dep. 06:10
4.4 km
arr. 06:12
dep. 06:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
arr. 06:16
dep. 06:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 06:18
dep. 06:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 06:21
dep. 06:21
6.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 06:23
dep. 06:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 06:24
8.6 km
06:13 06:20 (00:07)
S. brdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva, S. brdo
dep. 06:13
Valjevo, Juzna kapija
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 06:20
4 km
07:00 07:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 07:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 07:02
dep. 07:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 07:03
dep. 07:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 07:05
dep. 07:05
2.9 km
arr. 07:06
dep. 07:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 07:07
dep. 07:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 07:09
dep. 07:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 07:10
dep. 07:10
4.4 km
arr. 07:12
dep. 07:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 07:14
dep. 07:14
5.3 km
arr. 07:16
dep. 07:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 07:18
dep. 07:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 07:19
dep. 07:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 07:21
dep. 07:21
6.9 km
arr. 07:22
dep. 07:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 07:23
dep. 07:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 07:24
8.6 km
08:00 08:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 08:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 08:02
dep. 08:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 08:03
dep. 08:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 08:05
dep. 08:05
2.9 km
arr. 08:06
dep. 08:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 08:07
dep. 08:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 08:09
dep. 08:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 08:10
dep. 08:10
4.4 km
arr. 08:12
dep. 08:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 08:14
dep. 08:14
5.3 km
arr. 08:16
dep. 08:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 08:18
dep. 08:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 08:19
dep. 08:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 08:21
dep. 08:21
6.9 km
arr. 08:22
dep. 08:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 08:23
dep. 08:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 08:24
8.6 km
08:29 08:45 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 08:29
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 08:34
dep. 08:34
2.3 km
arr. 08:36
dep. 08:36
3.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:45
6.1 km
09:00 09:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 09:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 09:03
dep. 09:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 09:05
dep. 09:05
2.9 km
arr. 09:06
dep. 09:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 09:07
dep. 09:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 09:09
dep. 09:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:10
dep. 09:10
4.4 km
arr. 09:12
dep. 09:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:14
dep. 09:14
5.3 km
arr. 09:16
dep. 09:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 09:18
dep. 09:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 09:19
dep. 09:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 09:21
dep. 09:21
6.9 km
arr. 09:22
dep. 09:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 09:23
dep. 09:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 09:24
8.6 km
09:26 09:40 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 09:26
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 09:28
dep. 09:28
1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 09:32
dep. 09:32
3 km
arr. 09:34
dep. 09:34
4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 09:36
dep. 09:36
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 09:38
dep. 09:38
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
7 km
10:00 10:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 10:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 10:02
dep. 10:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 10:05
dep. 10:05
2.9 km
arr. 10:06
dep. 10:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 10:07
dep. 10:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 10:09
dep. 10:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 10:10
dep. 10:10
4.4 km
arr. 10:12
dep. 10:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 10:14
dep. 10:14
5.3 km
arr. 10:16
dep. 10:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 10:18
dep. 10:18
6.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 10:19
6.3 km
11:00 11:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 11:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 11:03
dep. 11:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 11:05
dep. 11:05
2.9 km
arr. 11:06
dep. 11:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 11:07
dep. 11:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 11:09
dep. 11:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 11:10
dep. 11:10
4.4 km
arr. 11:12
dep. 11:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 11:14
dep. 11:14
5.3 km
arr. 11:16
dep. 11:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 11:18
dep. 11:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 11:21
dep. 11:21
6.9 km
arr. 11:22
dep. 11:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 11:23
dep. 11:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 11:24
8.6 km
12:00 12:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 12:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 12:03
dep. 12:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 12:05
dep. 12:05
2.9 km
arr. 12:06
dep. 12:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 12:07
dep. 12:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 12:09
dep. 12:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 12:10
dep. 12:10
4.4 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 12:14
dep. 12:14
5.3 km
arr. 12:16
dep. 12:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 12:18
dep. 12:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 12:21
dep. 12:21
6.9 km
arr. 12:22
dep. 12:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 12:23
dep. 12:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 12:24
8.6 km
13:00 13:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 13:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 13:05
dep. 13:05
2.9 km
arr. 13:06
dep. 13:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 13:07
dep. 13:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 13:09
dep. 13:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 13:10
dep. 13:10
4.4 km
arr. 13:12
dep. 13:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 13:14
dep. 13:14
5.3 km
arr. 13:16
dep. 13:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 13:18
dep. 13:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 13:19
dep. 13:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 13:21
dep. 13:21
6.9 km
arr. 13:22
dep. 13:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 13:23
dep. 13:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 13:24
8.6 km
14:00 14:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 14:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 14:02
dep. 14:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 14:03
dep. 14:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
2.9 km
arr. 14:06
dep. 14:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 14:07
dep. 14:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 14:09
dep. 14:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 14:10
dep. 14:10
4.4 km
arr. 14:12
dep. 14:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 14:14
dep. 14:14
5.3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 14:18
dep. 14:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 14:19
dep. 14:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 14:21
dep. 14:21
6.9 km
arr. 14:22
dep. 14:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 14:23
dep. 14:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 14:24
8.6 km
14:29 14:45 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 14:29
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 14:34
dep. 14:34
2.3 km
arr. 14:36
dep. 14:36
3.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 14:45
6.1 km
15:00 15:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 15:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 15:05
dep. 15:05
2.9 km
arr. 15:06
dep. 15:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 15:09
dep. 15:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 15:10
dep. 15:10
4.4 km
arr. 15:12
dep. 15:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
arr. 15:16
dep. 15:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 15:18
dep. 15:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 15:19
dep. 15:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:21
dep. 15:21
6.9 km
arr. 15:22
dep. 15:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 15:23
dep. 15:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:24
8.6 km
15:25 15:50 (00:25)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 15:25
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 15:28
dep. 15:28
-23 km
arr. 15:33
dep. 15:33
-21 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
7 km
Valjevo, Krušik
arr. 15:47
dep. 15:47
-18 km
arr. 15:48
dep. 15:48
-17 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 15:50
-15 km
16:00 16:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 16:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 16:02
dep. 16:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 16:03
dep. 16:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 16:04
dep. 16:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
arr. 16:06
dep. 16:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 16:07
dep. 16:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 16:09
dep. 16:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 16:10
dep. 16:10
4.4 km
arr. 16:12
dep. 16:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 16:14
dep. 16:14
5.3 km
arr. 16:16
dep. 16:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 16:18
dep. 16:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 16:19
dep. 16:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 16:21
dep. 16:21
6.9 km
arr. 16:22
dep. 16:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 16:23
dep. 16:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 16:24
8.6 km
16:43 16:50 (00:07)
S. brdoBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva, S. brdo
dep. 16:43
Valjevo, Juzna kapija
arr. 16:46
dep. 16:46
2 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:50
4 km
17:00 17:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 17:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 17:05
dep. 17:05
2.9 km
arr. 17:06
dep. 17:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 17:07
dep. 17:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 17:09
dep. 17:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 17:10
dep. 17:10
4.4 km
arr. 17:12
dep. 17:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 17:14
dep. 17:14
5.3 km
arr. 17:16
dep. 17:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 17:18
dep. 17:18
6.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:19
6.3 km
17:26 18:05 (00:39)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 17:26
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 17:31
dep. 17:31
3 km
arr. 17:33
dep. 17:33
5 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:40
dep. 18:00
7 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:02
dep. 18:02
8 km
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:05
11 km
18:00 18:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 18:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 18:02
dep. 18:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 18:05
dep. 18:05
2.9 km
arr. 18:06
dep. 18:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 18:07
dep. 18:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 18:09
dep. 18:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 18:10
dep. 18:10
4.4 km
arr. 18:12
dep. 18:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 18:14
dep. 18:14
5.3 km
arr. 18:16
dep. 18:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 18:18
dep. 18:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 18:19
dep. 18:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:21
dep. 18:21
6.9 km
arr. 18:22
dep. 18:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 18:23
dep. 18:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 18:24
8.6 km
19:00 19:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 19:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 19:03
dep. 19:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 19:05
dep. 19:05
2.9 km
arr. 19:06
dep. 19:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 19:07
dep. 19:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 19:09
dep. 19:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 19:10
dep. 19:10
4.4 km
arr. 19:12
dep. 19:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 19:14
dep. 19:14
5.3 km
arr. 19:16
dep. 19:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 19:18
dep. 19:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 19:19
dep. 19:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 19:21
dep. 19:21
6.9 km
arr. 19:22
dep. 19:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 19:23
dep. 19:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 19:24
8.6 km
20:00 20:24 (00:24)
Donja Grabovica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 20:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 20:03
dep. 20:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 20:05
dep. 20:05
2.9 km
arr. 20:06
dep. 20:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 20:07
dep. 20:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 20:09
dep. 20:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 20:10
dep. 20:10
4.4 km
arr. 20:12
dep. 20:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 20:14
dep. 20:14
5.3 km
arr. 20:16
dep. 20:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 20:18
dep. 20:18
6.1 km
Valjevo, Zbr. gradovi
arr. 20:19
dep. 20:19
6.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 20:21
dep. 20:21
6.9 km
arr. 20:22
dep. 20:22
7.8 km
Valjevo, Srbijanka
arr. 20:23
dep. 20:23
8.3 km
Valjevo, Donja Grabovica
arr. 20:24
8.6 km
21:00 21:19 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 21:00
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 21:02
dep. 21:02
1.1 km
Valjevo, Topola
arr. 21:03
dep. 21:03
1.8 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Valjevo, Kafana Dalas - K. kuce
arr. 21:05
dep. 21:05
2.9 km
arr. 21:06
dep. 21:06
3.2 km
Valjevo, Gradac - skola
arr. 21:07
dep. 21:07
3.6 km
Valjevo, Samoposluga 1
arr. 21:09
dep. 21:09
4.1 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 21:10
dep. 21:10
4.4 km
arr. 21:12
dep. 21:12
4.9 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:14
dep. 21:14
5.3 km
arr. 21:16
dep. 21:16
5.6 km
Valjevo, Kafana Beograd
arr. 21:18
dep. 21:18
6.1 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:19
6.3 km
21:41 21:55 (00:14)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petnica kod Valjeva
dep. 21:41
Petnica kod Valjeva, S. brdo
arr. 21:43
dep. 21:43
1 km
Valjevo, Raskrsnica Beleg
arr. 21:47
dep. 21:47
3 km
arr. 21:49
dep. 21:49
4 km
Valjevo, Kosara - Gradac
arr. 21:51
dep. 21:51
5 km
Valjevo, Gimnazija
arr. 21:53
dep. 21:53
6 km
Valjevo, Bus station
arr. 21:55
7 km

Naselja Petnica kod Valjeva i Valjevo su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petnica kod Valjeva je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 21:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.