Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petlovaca - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:22 06:30 (02:08)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 04:22
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
10.9 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
25.7 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
34.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
38.7 km
arr. 05:21
dep. 05:21
45.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
49.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
54.7 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
70.7 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
75.7 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
81.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
115.7 km
05:35 07:30 (01:55)
CenterNovi Beograd - Sava centar (auto-put)
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 05:35
Duvaniste, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
6 km
Slepcevic, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Majur kod Sapca
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Sabac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:15
22 km
arr. 06:40
dep. 06:40
41 km
Jarak, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
47 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 06:53
dep. 06:53
54 km
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
arr. 07:30
109 km
06:05 07:45 (01:40)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 06:05
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
22 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
arr. 06:55
dep. 06:55
42 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
112 km
07:06 09:00 (01:54)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 07:06
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
11 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
35 km
arr. 08:04
dep. 08:04
41 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
47 km
arr. 08:54
dep. 08:54
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
112 km
07:27 09:30 (02:03)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 07:27
Duvaniste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
6.7 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
10.9 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
25.7 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
34.7 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:14
dep. 08:14
38.7 km
arr. 08:21
dep. 08:21
45.7 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:26
dep. 08:26
49.7 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
54.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
115.7 km
07:35 09:20 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 07:35
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
35 km
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
53 km
arr. 09:12
dep. 09:12
106 km
arr. 09:14
dep. 09:14
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
112 km
08:00 09:55 (01:55)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 08:00
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
24 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
30 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
36 km
arr. 08:59
dep. 08:59
42 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
48 km
arr. 09:49
dep. 09:49
110 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
113 km
08:35 10:20 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 08:35
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
11 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
22 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
36 km
arr. 09:15
dep. 09:15
42 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
108 km
08:35 11:46 (03:11)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Railway station
dep. 08:35
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
9 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
17 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
21 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
24 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
29 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
38 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
43 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
49 km
arr. 09:57
dep. 10:12
61 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
94 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
103 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
109 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
135 km
arr. 11:46
135 km
10:36 12:30 (01:54)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 10:36
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
7 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
29 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
35 km
arr. 11:34
dep. 11:34
41 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
47 km
arr. 12:24
dep. 12:24
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
112 km
10:49 12:50 (02:01)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 10:49
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
36 km
arr. 11:41
dep. 11:41
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
108 km
12:05 13:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 12:05
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
11 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
22 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:45
dep. 12:45
35 km
arr. 12:55
dep. 12:55
42 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 13:00
dep. 13:00
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
53 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
112 km
12:52 14:45 (01:53)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 12:52
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
10.9 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
25.7 km
arr. 14:35
dep. 14:35
109.7 km
arr. 14:40
dep. 14:40
112.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
115.7 km
13:45 15:30 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 13:45
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
36 km
arr. 14:25
dep. 14:25
42 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
108 km
15:05 16:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 15:05
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
35 km
arr. 15:50
dep. 15:50
42 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
53 km
arr. 16:42
dep. 16:42
106 km
arr. 16:44
dep. 16:44
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
112 km
15:52 17:50 (01:58)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 15:52
Duvaniste, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
22 km
arr. 17:35
dep. 17:35
106 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:50
115 km
16:06 18:00 (01:54)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 16:06
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
7 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
11 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
23 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
29 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:55
dep. 16:55
35 km
arr. 17:04
dep. 17:04
41 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:13
dep. 17:13
47 km
arr. 17:54
dep. 17:54
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
112 km
17:05 18:50 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 17:05
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
11 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
arr. 17:50
dep. 17:50
42 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
46 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
53 km
arr. 18:42
dep. 18:42
106 km
arr. 18:44
dep. 18:44
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
112 km
18:35 20:20 (01:45)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 18:35
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
11 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
22 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
28 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
36 km
arr. 19:15
dep. 19:15
42 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
46 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
108 km
19:27 21:20 (01:53)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 19:27
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
10.9 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
25.7 km
arr. 21:10
dep. 21:10
109.7 km
arr. 21:15
dep. 21:15
112.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:20
115.7 km
20:40 22:45 (02:05)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petlovaca, Center
dep. 20:40
Duvaniste, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
7 km
Slepcevic, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
11 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
22 km
Klenak, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
29 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:30
dep. 21:30
35 km
arr. 21:36
dep. 21:36
41 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
47 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
54 km
arr. 22:30
dep. 22:30
106 km
arr. 22:35
dep. 22:35
109 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
112 km

Naselja Petlovaca i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~114 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 03h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petlovaca je u 04:22 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.