Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Petkovica - Sabac timetable

monday, 17.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 05:50
Petkovica, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Petkovica, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Petkovica, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Zminjak, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Skradani, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
arr. 06:17
dep. 06:17
18.2 km
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Slepcevic, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:24
dep. 06:24
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:28
dep. 06:28
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:34
dep. 06:34
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:35
dep. 06:35
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:37
dep. 06:37
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:38
dep. 06:38
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:40
dep. 06:40
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
33 km
arr. 06:43
dep. 06:43
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:45
36 km
10:30 11:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 10:30
Petkovica, 3
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Petkovica, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Petkovica, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 10:42
dep. 10:42
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 10:49
dep. 10:49
12 km
Zminjak, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Skradani, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
arr. 10:57
dep. 10:57
18.2 km
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Slepcevic, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 11:04
dep. 11:04
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 11:08
dep. 11:08
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:11
dep. 11:11
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:14
dep. 11:14
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:15
dep. 11:15
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:17
dep. 11:17
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:18
dep. 11:18
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:20
dep. 11:20
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
33 km
arr. 11:23
dep. 11:23
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:25
36 km
13:00 13:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 13:00
Petkovica, 3
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Petkovica, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Petkovica, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Zminjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Skradani, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
arr. 13:27
dep. 13:27
18.2 km
arr. 13:28
dep. 13:28
19 km
Slepcevic, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:34
dep. 13:34
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:38
dep. 13:38
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:41
dep. 13:41
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:44
dep. 13:44
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:47
dep. 13:47
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:48
dep. 13:48
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:50
dep. 13:50
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
33 km
arr. 13:53
dep. 13:53
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
36 km
Petkovica - Sabac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:50 06:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 05:50
Petkovica, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Petkovica, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Petkovica, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
12 km
Zminjak, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
13 km
Skradani, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
arr. 06:17
dep. 06:17
18.2 km
arr. 06:18
dep. 06:18
19 km
Slepcevic, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 06:24
dep. 06:24
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 06:28
dep. 06:28
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 06:31
dep. 06:31
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 06:34
dep. 06:34
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 06:35
dep. 06:35
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 06:37
dep. 06:37
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 06:38
dep. 06:38
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 06:40
dep. 06:40
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
33 km
arr. 06:43
dep. 06:43
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 06:45
36 km
07:00 07:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 07:00
Petkovica, 3
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Petkovica, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Petkovica, 1
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 07:12
dep. 07:12
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Zminjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Skradani, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
arr. 07:27
dep. 07:27
18.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
19 km
Slepcevic, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 07:34
dep. 07:34
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 07:38
dep. 07:38
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 07:41
dep. 07:41
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 07:44
dep. 07:44
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 07:45
dep. 07:45
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 07:47
dep. 07:47
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 07:48
dep. 07:48
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 07:50
dep. 07:50
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 07:51
dep. 07:51
33 km
arr. 07:53
dep. 07:53
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 07:55
36 km
10:30 11:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 10:30
Petkovica, 3
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Petkovica, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Petkovica, 1
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 10:42
dep. 10:42
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 10:49
dep. 10:49
12 km
Zminjak, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
13 km
Skradani, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
14 km
arr. 10:57
dep. 10:57
18.2 km
arr. 10:58
dep. 10:58
19 km
Slepcevic, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 11:04
dep. 11:04
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 11:08
dep. 11:08
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 11:11
dep. 11:11
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 11:14
dep. 11:14
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 11:15
dep. 11:15
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 11:17
dep. 11:17
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 11:18
dep. 11:18
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 11:20
dep. 11:20
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 11:21
dep. 11:21
33 km
arr. 11:23
dep. 11:23
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 11:25
36 km
12:00 12:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 12:00
Petkovica, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Petkovica, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Petkovica, 1
arr. 12:07
dep. 12:07
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Zminjak, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
13 km
Skradani, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
arr. 12:27
dep. 12:27
18.2 km
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Slepcevic, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 12:34
dep. 12:34
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 12:38
dep. 12:38
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 12:41
dep. 12:41
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 12:44
dep. 12:44
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 12:46
dep. 12:46
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 12:47
dep. 12:47
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 12:48
dep. 12:48
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 12:50
dep. 12:50
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:51
dep. 12:51
33 km
arr. 12:53
dep. 12:53
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 12:55
36 km
13:00 13:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 13:00
Petkovica, 3
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Petkovica, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Petkovica, 1
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
12 km
Zminjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Skradani, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
14 km
arr. 13:27
dep. 13:27
18.2 km
arr. 13:28
dep. 13:28
19 km
Slepcevic, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 13:34
dep. 13:34
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 13:38
dep. 13:38
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 13:41
dep. 13:41
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 13:44
dep. 13:44
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 13:45
dep. 13:45
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 13:46
dep. 13:46
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 13:47
dep. 13:47
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 13:48
dep. 13:48
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 13:50
dep. 13:50
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
33 km
arr. 13:53
dep. 13:53
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 13:55
36 km
17:30 18:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Petkovica
dep. 17:30
Petkovica, 3
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Petkovica, 2
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Petkovica, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
6 km
Ribari kod Sapca, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
7.5 km
Petlovaca, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Zminjak, Put - ulaz
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Zminjak, Ulaz
arr. 17:49
dep. 17:49
12 km
Zminjak, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
13 km
Skradani, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
14 km
arr. 17:57
dep. 17:57
18.2 km
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Slepcevic, Center
arr. 18:01
dep. 18:01
21 km
Slepcevic, Babina koliba
arr. 18:04
dep. 18:04
22.6 km
Stitar, Mitrovici
arr. 18:08
dep. 18:08
25.5 km
Majur kod Sapca, Sokina kafana
arr. 18:11
dep. 18:11
27 km
Majur kod Sapca, Paunica sokak
arr. 18:14
dep. 18:14
27.9 km
Majur kod Sapca, Baza
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Majur kod Sapca, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
30 km
Majur kod Sapca, Zucko
arr. 18:17
dep. 18:17
30.6 km
Sabac, 7. juli
arr. 18:18
dep. 18:18
31.5 km
Sabac, Kamicak
arr. 18:20
dep. 18:20
32.5 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
33 km
arr. 18:23
dep. 18:23
34.6 km
Sabac, Bus station
arr. 18:25
36 km

Naselja Petkovica i Sabac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Petkovica je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.