Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pecka - Valjevo timetable

monday, 24.02.2020.
06:14 07:26 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 06:14
Gunjaci, centar
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Bastav, S. kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
11.1 km
Osecina, Jadar
arr. 06:36
dep. 06:36
14.6 km
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
16.9 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
17.5 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
20.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
23.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
26.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
30.4 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
33.4 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
36 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
38.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
42.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
46.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
49.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
51.1 km
06:50 08:20 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 06:50
Gunjaci, centar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Osecina, Jadar
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Osecina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:55
dep. 07:55
33 km
Pricevic
arr. 07:57
dep. 07:57
36 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
37 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 08:03
dep. 08:03
39 km
Zlataric, Ribari
arr. 08:05
dep. 08:05
43 km
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:20
51 km
07:00 08:12 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 07:00
Osecina, AS
arr. 07:30
dep. 07:30
16.6 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:42
dep. 07:42
26.2 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:46
dep. 07:46
30.3 km
Pricevic
arr. 07:51
dep. 07:51
35.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:12
51.4 km
08:20 09:45 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 08:20
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
8 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
17 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
30 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
43 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
51 km
15:30 17:00 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 15:30
Gunjaci, centar
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Osecina, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 16:20
dep. 16:20
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 16:35
dep. 16:35
33 km
Pricevic
arr. 16:37
dep. 16:37
36 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
37 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 16:43
dep. 16:43
39 km
Zlataric, Ribari
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:00
51 km
16:20 17:45 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 16:20
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
17 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
43 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
51 km
Pecka - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:14 07:26 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 06:14
Gunjaci, centar
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Bastav, S. kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
11.1 km
Osecina, Jadar
arr. 06:36
dep. 06:36
14.6 km
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
16.9 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
17.5 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
20.5 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
23.4 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
26.6 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
30.4 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
33.4 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
36 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
38.4 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
42.6 km
arr. 07:15
dep. 07:15
46.7 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
49.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
51.1 km
06:50 08:20 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 06:50
Gunjaci, centar
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Osecina, Jadar
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Osecina, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 07:40
dep. 07:40
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:45
dep. 07:45
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:55
dep. 07:55
33 km
Pricevic
arr. 07:57
dep. 07:57
36 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 08:00
dep. 08:00
37 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 08:03
dep. 08:03
39 km
Zlataric, Ribari
arr. 08:05
dep. 08:05
43 km
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:20
51 km
07:00 08:12 (01:12)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 07:00
Osecina, AS
arr. 07:30
dep. 07:30
16.6 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 07:42
dep. 07:42
26.2 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 07:46
dep. 07:46
30.3 km
Pricevic
arr. 07:51
dep. 07:51
35.5 km
Valjevo, Bus station
arr. 08:12
51.4 km
08:20 09:45 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 08:20
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
4 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
8 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
11 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
14 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
17 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
30 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
36 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
43 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
51 km
15:30 17:00 (01:30)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 15:30
Gunjaci, centar
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 15:55
dep. 15:55
13 km
Osecina, Jadar
arr. 16:00
dep. 16:00
14 km
Osecina, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 16:20
dep. 16:20
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 16:35
dep. 16:35
33 km
Pricevic
arr. 16:37
dep. 16:37
36 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
37 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 16:43
dep. 16:43
39 km
Zlataric, Ribari
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
arr. 16:50
dep. 16:50
47 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:00
51 km
16:20 17:45 (01:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecka, Center
dep. 16:20
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
8 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
17 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
23 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
26 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
30 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
43 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
51 km

Naselja Pecka i Valjevo su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 12min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecka je u 06:14 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.