Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pecinci - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 24.02.2020.
04:43 06:12 (01:29)
ŠećeranaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Šećerana
dep. 04:43
Pecinci, Brace Vidakovic 6
arr. 04:48
dep. 04:48
4 km
Prhovo, Prhovacka br. 1
arr. 04:49
dep. 04:49
5 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 04:53
dep. 04:53
8.5 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
arr. 04:57
dep. 04:57
12.2 km
Sremski Mihaljevci
arr. 04:58
dep. 04:58
12.8 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 04:59
dep. 04:59
13.6 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 05:02
dep. 05:02
17 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 05:03
dep. 05:03
17.8 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 05:04
dep. 05:04
18.7 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 05:08
dep. 05:08
22.7 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 05:10
dep. 05:10
24.2 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 05:11
dep. 05:11
25 km
Dec, I
arr. 05:12
dep. 05:12
25.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 05:13
dep. 05:13
26.2 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 05:14
dep. 05:14
27.1 km
Simanovci, Vikend Naselje
arr. 05:16
dep. 05:16
29.1 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 05:17
dep. 05:17
29.9 km
Simanovci, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
31.7 km
Simanovci, Deč R
arr. 05:21
dep. 05:21
32.2 km
Simanovci, I - Naselje
arr. 05:23
dep. 05:23
33.6 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 05:48
dep. 05:48
55.3 km
arr. 05:53
dep. 05:53
59.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:12
67.4 km
05:45 06:30 (00:45)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 05:45
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
11 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
45 km
05:58 06:40 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 05:58
arr. 06:30
dep. 06:30
37.5 km
arr. 06:33
dep. 06:33
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:40
44.1 km
06:44 08:10 (01:26)
Brace Vidakovic 6BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Brace Vidakovic 6
dep. 06:44
Pecinci, Prhovacka br. 1
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Prhovo, Raskrsnica prema Sremskim Mihaljevcima
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 60
arr. 06:54
dep. 06:54
8 km
Sremski Mihaljevci, Prhovacka br. 4
arr. 06:55
dep. 06:55
9 km
Sremski Mihaljevci, Simanovacka 94
arr. 06:57
dep. 06:57
10 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 67
arr. 07:02
dep. 07:02
13.4 km
Karlovcic, Pacanovacka br. 1
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Karlovcic, Spajanska 104
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 07:11
dep. 07:11
19.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 07:13
dep. 07:13
20.8 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 07:15
dep. 07:15
21.4 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 07:16
dep. 07:16
22 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 07:17
dep. 07:17
23 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 07:19
dep. 07:19
24 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 07:21
dep. 07:21
25.5 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 07:25
dep. 07:25
28 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 07:26
dep. 07:26
29 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 07:28
dep. 07:28
30 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 07:43
dep. 07:43
46 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 07:50
dep. 07:50
51 km
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:10
64 km
07:42 08:24 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 07:42
arr. 08:14
dep. 08:14
37.5 km
arr. 08:17
dep. 08:17
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:24
44.1 km
09:11 09:53 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 09:11
arr. 09:43
dep. 09:43
37.5 km
arr. 09:46
dep. 09:46
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:53
44.1 km
10:27 11:09 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 10:27
Simanovci, Krnjesevacka br. 60
arr. 10:40
dep. 10:40
12.2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
37.5 km
arr. 11:02
dep. 11:02
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:09
44.1 km
11:57 12:39 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 11:57
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 12:10
dep. 12:10
12.2 km
arr. 12:29
dep. 12:29
37.5 km
arr. 12:32
dep. 12:32
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:39
44.1 km
13:12 13:54 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 13:12
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 13:25
dep. 13:25
12.2 km
arr. 13:44
dep. 13:44
37.5 km
arr. 13:47
dep. 13:47
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:54
44.1 km
14:32 15:14 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 14:32
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 14:45
dep. 14:45
12.2 km
arr. 15:04
dep. 15:04
37.5 km
arr. 15:07
dep. 15:07
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:14
44.1 km
15:57 16:39 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 15:57
arr. 16:29
dep. 16:29
37.5 km
arr. 16:32
dep. 16:32
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:39
44.1 km
17:12 17:54 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 17:12
Simanovci, Krnjesevacka br. 2
arr. 17:25
dep. 17:25
12.2 km
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
arr. 17:47
dep. 17:47
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:54
44.1 km
17:12 19:10 (01:58)
ŠećeranaBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Šećerana
dep. 17:12
Pecinci, AS
arr. 17:07
dep. 17:07
-3 km
Subotiste, Kamenova 17
arr. 17:17
dep. 17:17
3 km
Subotiste, Partizanska br. 98
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Donji Tovarnik, Mila Kojica bb
arr. 17:26
dep. 17:26
9.5 km
Ogar, Skolska 1
arr. 17:29
dep. 17:29
11.5 km
Ogar, Sumska br. 102
arr. 17:36
dep. 17:36
17.5 km
Obrez kod Pecinaca, Marsala Tita 1
arr. 17:38
dep. 17:38
19.5 km
Obrez kod Pecinaca, Hotel
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Asanja, Intersection
arr. 17:59
dep. 17:59
33 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 111
arr. 17:49
dep. 17:49
27.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 59
arr. 17:51
dep. 17:51
28.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Branka Madzarevica br. 57
arr. 17:53
dep. 17:53
29.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 52
arr. 17:55
dep. 17:55
30.5 km
Kupinovo kod Pecinaca, Zike Maricica br. 120
arr. 17:57
dep. 17:57
31.5 km
Asanja, Dobrovoljacka br. 18
arr. 18:03
dep. 18:03
35.5 km
Asanja, Karadordeva 4
arr. 18:05
dep. 18:05
36.5 km
Asanja, Kamenova br. 81
arr. 18:06
dep. 18:06
37.5 km
Petrovcic, Preka Kaldrma
arr. 18:11
dep. 18:11
43 km
Dec, Ivana Petrovica br. 69
arr. 18:13
dep. 18:13
44.3 km
Dec, Ivana Petrovica br. 123
arr. 18:15
dep. 18:15
44.9 km
Dec, Ivana Petrovica br. 72
arr. 18:16
dep. 18:16
45.5 km
Dec, Ivana Petrovica br. 1
arr. 18:17
dep. 18:17
46.5 km
Dec, Brace Savic br. 60
arr. 18:19
dep. 18:19
47.5 km
Simanovci, Prhovacka br. 152
arr. 18:21
dep. 18:21
49 km
Simanovci, Decka br. 90
arr. 18:23
dep. 18:23
50.5 km
Simanovci, Trg Svetog Nikolaja
arr. 18:25
dep. 18:25
51.5 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 18:26
dep. 18:26
52.5 km
Simanovci, Novo naselje br. bb
arr. 18:28
dep. 18:28
53.5 km
Beograd (Belgrade), Soko salaš
arr. 18:43
dep. 18:43
69.5 km
Beograd (Belgrade), Ikarbus
arr. 18:50
dep. 18:50
74.5 km
arr. 18:55
dep. 18:55
78.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:10
87.5 km
18:43 19:25 (00:42)
Slobodana Bajica 8BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pecinci, Slobodana Bajica 8
dep. 18:43
arr. 19:15
dep. 19:15
37.5 km
arr. 19:18
dep. 19:18
40.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
44.1 km

Naselja Pecinci i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 01h i 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pecinci je u 04:43 h, dok je poslednji polazak u 18:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.