Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pasjak kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:53 06:25 (00:32)
4Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 05:53
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
10.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
10.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
11.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
12.2 km
06:38 07:00 (00:22)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 06:38
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:40
dep. 06:40
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 06:50
dep. 06:50
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 06:54
dep. 06:54
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:57
dep. 06:57
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:58
dep. 06:58
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:59
dep. 06:59
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:00
10.1 km
06:51 07:20 (00:29)
4Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 06:51
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
10.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
10.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
10.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
11.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
12.2 km
09:00 09:25 (00:25)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 09:00
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 09:02
dep. 09:02
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Parunovac, 4
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Parunovac, ZD
arr. 09:14
dep. 09:14
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 09:16
dep. 09:16
6 km
Parunovac, IM
arr. 09:18
dep. 09:18
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:19
dep. 09:19
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:21
dep. 09:21
7.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:23
dep. 09:23
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:24
dep. 09:24
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
9.8 km
12:31 12:55 (00:24)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 12:31
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:32
dep. 12:32
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 12:42
dep. 12:42
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:54
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:55
10.1 km
14:15 14:45 (00:30)
3Župski Rubin
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 14:15
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Parunovac, 4
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Parunovac, ZD
arr. 14:29
dep. 14:29
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
7.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
11.9 km
16:23 16:50 (00:27)
4Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 16:23
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:25
dep. 16:25
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 16:37
dep. 16:37
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 16:39
dep. 16:39
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 16:43
dep. 16:43
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:46
dep. 16:46
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:48
dep. 16:48
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:49
dep. 16:49
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:50
10.1 km
20:10 20:35 (00:25)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 20:10
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
2 km
Parunovac, 4
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
Parunovac, ZD
arr. 20:24
dep. 20:24
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Parunovac, IM
arr. 20:28
dep. 20:28
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:29
dep. 20:29
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:31
dep. 20:31
7.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:33
dep. 20:33
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:34
dep. 20:34
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:35
9.8 km

Naselja Pasjak kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pasjak kod Krusevca je u 05:53 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.