Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pasjak kod Krusevca - Globoder timetable

saturday, 20.07.2019.
06:25 07:30 (01:05)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 06:25
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Parunovac, 4
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Parunovac, ZD
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Parunovac, IM
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:46
dep. 06:46
7.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:49
dep. 06:49
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:51
dep. 06:51
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:52
dep. 06:52
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:53
dep. 06:53
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:55
dep. 06:55
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:58
dep. 06:58
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:59
dep. 06:59
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:21
dep. 07:21
24.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
24.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
23.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 07:17
dep. 07:17
23.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
22.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 07:15
dep. 07:15
22.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 07:22
dep. 07:22
25.1 km
Globoder
arr. 07:23
dep. 07:23
25.6 km
Globoder, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
26.1 km
Globoder, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
27.1 km
Globoder, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
27.6 km
Globoder, 4
arr. 07:30
28.1 km
12:30 13:50 (01:20)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 12:30
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:36
dep. 12:36
2 km
Parunovac, 4
arr. 12:42
dep. 12:42
4 km
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
7.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:55
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:10
dep. 13:10
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:11
dep. 13:11
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:12
dep. 13:12
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:13
dep. 13:13
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:15
dep. 13:15
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:16
dep. 13:16
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:18
dep. 13:18
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:19
dep. 13:19
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:41
dep. 13:41
24.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
24.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
23.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 13:37
dep. 13:37
23.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 13:36
dep. 13:36
22.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 13:35
dep. 13:35
22.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 13:42
dep. 13:42
25.1 km
Globoder
arr. 13:43
dep. 13:43
25.6 km
Globoder, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
26.1 km
Globoder, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
27.1 km
Globoder, 3
arr. 13:48
dep. 13:48
27.6 km
Globoder, 4
arr. 13:50
28.1 km
15:00 16:10 (01:10)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 15:00
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Parunovac, 4
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Parunovac, ZD
arr. 15:14
dep. 15:14
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Parunovac, IM
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:19
dep. 15:19
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:21
dep. 15:21
7.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:24
dep. 15:24
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
24.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
23.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
23.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
22.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
22.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 16:02
dep. 16:02
25.1 km
Globoder
arr. 16:03
dep. 16:03
25.6 km
Globoder, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
26.1 km
Globoder, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
27.1 km
Globoder, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
27.6 km
Globoder, 4
arr. 16:10
28.1 km
Pasjak kod Krusevca - Globoder timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:25 07:30 (01:05)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 06:25
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
2 km
Parunovac, 4
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Parunovac, ZD
arr. 06:39
dep. 06:39
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Parunovac, IM
arr. 06:43
dep. 06:43
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:44
dep. 06:44
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:46
dep. 06:46
7.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:49
dep. 06:49
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:51
dep. 06:51
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:52
dep. 06:52
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:53
dep. 06:53
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:55
dep. 06:55
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:58
dep. 06:58
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:59
dep. 06:59
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:21
dep. 07:21
24.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
24.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
23.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 07:17
dep. 07:17
23.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
22.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 07:15
dep. 07:15
22.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 07:22
dep. 07:22
25.1 km
Globoder
arr. 07:23
dep. 07:23
25.6 km
Globoder, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
26.1 km
Globoder, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
27.1 km
Globoder, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
27.6 km
Globoder, 4
arr. 07:30
28.1 km
15:00 16:10 (01:10)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 15:00
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
2 km
Parunovac, 4
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Parunovac, ZD
arr. 15:14
dep. 15:14
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Parunovac, IM
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:19
dep. 15:19
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:21
dep. 15:21
7.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:24
dep. 15:24
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:01
dep. 16:01
24.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
24.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
23.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
23.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
22.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
22.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 16:02
dep. 16:02
25.1 km
Globoder
arr. 16:03
dep. 16:03
25.6 km
Globoder, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
26.1 km
Globoder, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
27.1 km
Globoder, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
27.6 km
Globoder, 4
arr. 16:10
28.1 km
Pasjak kod Krusevca - Globoder timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:53 06:45 (00:52)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 05:53
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:07
dep. 06:07
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
10.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
10.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
10.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
11.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
12.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
13.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
14.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
14.9 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
15.9 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
18.4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
19.9 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
25.9 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
26.9 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
27.6 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
28.3 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
28.9 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
29.4 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
29.8 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
30.3 km
06:51 07:40 (00:49)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 4
dep. 06:51
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
0.3 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
2.3 km
Parunovac, 4
arr. 07:02
dep. 07:02
4.3 km
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
4.8 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
6.3 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
6.8 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
8.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
9 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
9.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
10.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
10.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
10.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
11.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
12.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
12.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
13.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
14.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
14.9 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
16.9 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
18.4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
20.1 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
26.6 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
27.1 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
27.8 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
28.5 km
Globoder, 4
arr. 07:40
29.1 km
14:15 15:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Pasjak kod Krusevca, 3
dep. 14:15
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Parunovac, 4
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Parunovac, ZD
arr. 14:29
dep. 14:29
4.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
6.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
6.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
7.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
8.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
9.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
9.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
10.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
10.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
11.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
11.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
12.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
13.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
13.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
14.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
16.6 km
Kosevi, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
18.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 14:59
dep. 14:59
19.8 km
Globoder
arr. 15:03
dep. 15:03
25.8 km
Globoder, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
26.8 km
Globoder, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
27.5 km
Globoder, 3
arr. 15:08
dep. 15:08
28.2 km
Globoder, 4
arr. 15:10
28.8 km

Naselja Pasjak kod Krusevca i Globoder su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pasjak kod Krusevca je u 05:53 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.