Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable

tuesday, 22.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km
Parunovac - Suvaja kod Krusevca timetable
Departures on: wednesday, 30.10.2019.
14:45 15:30 (00:45)
Miloje ZakićMajdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 14:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
arr. 14:52
dep. 14:52
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Savrane, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Savrane, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Mali Kupci
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:25
dep. 15:25
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:30
23.5 km

Naselja Parunovac i Suvaja kod Krusevca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parunovac je u 14:45 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.