Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parunovac - Kosevi timetable

saturday, 20.07.2019.
06:37 07:07 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 06:37
Parunovac, ZD
arr. 06:39
dep. 06:39
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
2 km
Parunovac, IM
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:44
dep. 06:44
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:49
dep. 06:49
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:51
dep. 06:51
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:52
dep. 06:52
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:53
dep. 06:53
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:58
dep. 06:58
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:59
dep. 06:59
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:07
14.1 km
12:42 13:27 (00:45)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 12:42
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:55
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:11
dep. 13:11
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:12
dep. 13:12
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:13
dep. 13:13
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:16
dep. 13:16
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:18
dep. 13:18
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:19
dep. 13:19
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 13:27
14.1 km
15:12 15:47 (00:35)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 15:12
Parunovac, ZD
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Parunovac, IM
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:19
dep. 15:19
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:21
dep. 15:21
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:24
dep. 15:24
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
14.1 km
Parunovac - Kosevi timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:37 07:07 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 06:37
Parunovac, ZD
arr. 06:39
dep. 06:39
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
2 km
Parunovac, IM
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:44
dep. 06:44
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:49
dep. 06:49
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:51
dep. 06:51
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:52
dep. 06:52
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:53
dep. 06:53
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:58
dep. 06:58
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:59
dep. 06:59
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:07
14.1 km
15:12 15:47 (00:35)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 15:12
Parunovac, ZD
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Parunovac, IM
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:19
dep. 15:19
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:21
dep. 15:21
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:24
dep. 15:24
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
14.1 km
Parunovac - Kosevi timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:00 06:30 (00:30)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 06:00
Parunovac, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:08
dep. 06:08
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:15
dep. 06:15
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:16
dep. 06:16
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:17
dep. 06:17
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:19
dep. 06:19
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:20
dep. 06:20
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:22
dep. 06:22
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:23
dep. 06:23
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:30
12.1 km
06:07 06:34 (00:27)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 06:07
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
11.6 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
14.1 km
06:15 06:37 (00:22)
Miloje Zakić
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, Miloje Zakić
dep. 06:15
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
2.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
3.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
3.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
3.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
4.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
5.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
6.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
7.9 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:35
dep. 06:35
9.9 km
Kosevi, 2
arr. 06:37
11.4 km
07:00 07:26 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 07:00
Parunovac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:05
dep. 07:05
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:06
dep. 07:06
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:07
dep. 07:07
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:08
dep. 07:08
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
dep. 07:10
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:11
dep. 07:11
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:12
dep. 07:12
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:13
dep. 07:13
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:15
dep. 07:15
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:16
dep. 07:16
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:18
dep. 07:18
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:19
dep. 07:19
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:21
dep. 07:21
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:26
12.1 km
07:02 07:29 (00:27)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 07:02
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
14.1 km
09:30 09:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 09:30
Parunovac, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:36
dep. 09:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:37
dep. 09:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:38
dep. 09:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:42
dep. 09:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:43
dep. 09:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:45
dep. 09:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:46
dep. 09:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:48
dep. 09:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:49
dep. 09:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:51
dep. 09:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:56
12.1 km
10:30 10:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 10:30
Parunovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:36
dep. 10:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:37
dep. 10:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:38
dep. 10:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:40
dep. 10:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:41
dep. 10:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:42
dep. 10:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:43
dep. 10:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:45
dep. 10:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:46
dep. 10:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:48
dep. 10:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:49
dep. 10:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:56
12.1 km
11:30 11:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 11:30
Parunovac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:36
dep. 11:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:37
dep. 11:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:38
dep. 11:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:40
dep. 11:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:41
dep. 11:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:42
dep. 11:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:45
dep. 11:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:46
dep. 11:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:48
dep. 11:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:49
dep. 11:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:56
12.1 km
12:30 12:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 12:30
Parunovac, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:36
dep. 12:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:37
dep. 12:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:38
dep. 12:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:40
dep. 12:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:41
dep. 12:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:42
dep. 12:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:43
dep. 12:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:45
dep. 12:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:46
dep. 12:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:48
dep. 12:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:49
dep. 12:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:56
12.1 km
13:30 13:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 13:30
Parunovac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:36
dep. 13:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:38
dep. 13:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:41
dep. 13:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:42
dep. 13:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:43
dep. 13:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:45
dep. 13:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:46
dep. 13:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:48
dep. 13:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:49
dep. 13:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:56
12.1 km
14:27 14:57 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 14:27
Parunovac, ZD
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 14:57
14.1 km
14:30 14:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 14:30
Parunovac, Intersection
arr. 14:33
dep. 14:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:37
dep. 14:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:38
dep. 14:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:56
12.1 km
15:30 15:56 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 15:30
Parunovac, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:36
dep. 15:36
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:45
dep. 15:45
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:46
dep. 15:46
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:48
dep. 15:48
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:49
dep. 15:49
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:56
12.1 km
18:00 18:26 (00:26)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 18:00
Parunovac, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 18:05
dep. 18:05
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 18:06
dep. 18:06
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:07
dep. 18:07
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:08
dep. 18:08
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:10
dep. 18:10
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:11
dep. 18:11
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:12
dep. 18:12
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:15
dep. 18:15
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:16
dep. 18:16
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:18
dep. 18:18
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:19
dep. 18:19
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:26
12.1 km
19:00 19:28 (00:28)
ZD
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 19:00
Parunovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:07
dep. 19:07
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:08
dep. 19:08
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:12
dep. 19:12
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:14
dep. 19:14
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:15
dep. 19:15
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:17
dep. 19:17
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:20
dep. 19:20
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
12.1 km
Kosevi, 2
arr. 19:28
13.6 km

Naselja Parunovac i Kosevi su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parunovac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.