Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parunovac - Globoder timetable

friday, 13.12.2019.
06:07 06:45 (00:38)
4S-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 06:07
Parunovac, ZD
arr. 06:09
dep. 06:09
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
2 km
Parunovac, IM
arr. 06:13
dep. 06:13
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:14
dep. 06:14
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
11.6 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
15.6 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
21.6 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
22.6 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
23.3 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
24 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
24.6 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
25.1 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
25.5 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
26 km
07:02 07:40 (00:38)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 07:02
Parunovac, ZD
arr. 07:04
dep. 07:04
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Parunovac, IM
arr. 07:08
dep. 07:08
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 07:09
dep. 07:09
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 07:11
dep. 07:11
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
15.8 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
22.3 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
22.8 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
23.5 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
24.2 km
Globoder, 4
arr. 07:40
24.8 km
14:27 15:10 (00:43)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 14:27
Parunovac, ZD
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Parunovac, IM
arr. 14:33
dep. 14:33
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:34
dep. 14:34
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:36
dep. 14:36
3.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 14:59
dep. 14:59
15.8 km
Globoder
arr. 15:03
dep. 15:03
21.8 km
Globoder, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
22.8 km
Globoder, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
23.5 km
Globoder, 3
arr. 15:08
dep. 15:08
24.2 km
Globoder, 4
arr. 15:10
24.8 km
19:00 19:50 (00:50)
ZD4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, ZD
dep. 19:00
Parunovac, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Parunovac, IM
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:06
dep. 19:06
3.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:07
dep. 19:07
4.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:08
dep. 19:08
4.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
5.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:11
dep. 19:11
5.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:12
dep. 19:12
6.1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:14
dep. 19:14
6.8 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:15
dep. 19:15
7.4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:17
dep. 19:17
8.1 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
8.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:20
dep. 19:20
9.3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
10.1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
12.1 km
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
13.6 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 19:44
dep. 19:44
20.3 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 19:43
dep. 19:43
19.8 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
19.3 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
18.8 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 19:40
dep. 19:40
18.3 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 19:45
dep. 19:45
21.3 km
Globoder
arr. 19:46
dep. 19:46
21.8 km
Globoder, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
22.3 km
Globoder, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
23 km
Globoder, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
23.7 km
Globoder, 4
arr. 19:50
24.3 km
Parunovac - Globoder timetable
Departures on: saturday, 14.12.2019.
06:37 07:30 (00:53)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 06:37
Parunovac, ZD
arr. 06:39
dep. 06:39
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
2 km
Parunovac, IM
arr. 06:43
dep. 06:43
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:44
dep. 06:44
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:46
dep. 06:46
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:49
dep. 06:49
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:51
dep. 06:51
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:52
dep. 06:52
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:53
dep. 06:53
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:55
dep. 06:55
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:56
dep. 06:56
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:58
dep. 06:58
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:59
dep. 06:59
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:05
dep. 07:05
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:21
dep. 07:21
20.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
20.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 07:19
dep. 07:19
19.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 07:17
dep. 07:17
19.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 07:16
dep. 07:16
18.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 07:15
dep. 07:15
18.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 07:22
dep. 07:22
21.1 km
Globoder
arr. 07:23
dep. 07:23
21.6 km
Globoder, 1
arr. 07:24
dep. 07:24
22.1 km
Globoder, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
23.1 km
Globoder, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
23.6 km
Globoder, 4
arr. 07:30
24.1 km
12:42 13:50 (01:08)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 12:42
Parunovac, ZD
arr. 12:44
dep. 12:44
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
2 km
Parunovac, IM
arr. 12:48
dep. 12:48
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:49
dep. 12:49
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:51
dep. 12:51
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:54
dep. 12:55
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:10
dep. 13:10
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:11
dep. 13:11
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:12
dep. 13:12
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:13
dep. 13:13
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:15
dep. 13:15
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:16
dep. 13:16
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:18
dep. 13:18
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:19
dep. 13:19
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 13:27
dep. 13:27
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:41
dep. 13:41
20.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
20.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 13:39
dep. 13:39
19.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 13:37
dep. 13:37
19.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 13:36
dep. 13:36
18.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 13:35
dep. 13:35
18.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 13:42
dep. 13:42
21.1 km
Globoder
arr. 13:43
dep. 13:43
21.6 km
Globoder, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
22.1 km
Globoder, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
23.1 km
Globoder, 3
arr. 13:48
dep. 13:48
23.6 km
Globoder, 4
arr. 13:50
24.1 km
15:12 16:10 (00:58)
44
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parunovac, 4
dep. 15:12
Parunovac, ZD
arr. 15:14
dep. 15:14
0.5 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Parunovac, IM
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:19
dep. 15:19
2.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:21
dep. 15:21
3.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:24
dep. 15:24
5.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:30
dep. 15:30
5.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
6.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
7.3 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
8.6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
9.3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
9.8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
10.6 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
12.6 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
14.1 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:01
dep. 16:01
20.6 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 16:00
dep. 16:00
20.1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
19.6 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 15:57
dep. 15:57
19.1 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 15:56
dep. 15:56
18.6 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 15:55
dep. 15:55
18.1 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 16:02
dep. 16:02
21.1 km
Globoder
arr. 16:03
dep. 16:03
21.6 km
Globoder, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
22.1 km
Globoder, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
23.1 km
Globoder, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
23.6 km
Globoder, 4
arr. 16:10
24.1 km

Naselja Parunovac i Globoder su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parunovac je u 06:07 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.