Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pardik - Paracin timetable

monday, 14.10.2019.
04:30 05:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 04:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 04:53
dep. 04:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 05:30
33 km
07:10 08:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 07:10
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Vitosevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Pojate, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Paracin, Bus station
arr. 08:15
33 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 12:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 13:35
33 km
16:00 17:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 16:00
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Vitosevac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 16:23
dep. 16:23
13 km
Pojate, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Paracin, Bus station
arr. 17:35
33 km
20:30 21:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 20:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:48
dep. 20:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 21:35
33 km
Pardik - Paracin timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
04:30 05:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 04:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 04:36
dep. 04:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 04:48
dep. 04:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 04:53
dep. 04:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 05:01
dep. 05:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 05:30
33 km
07:10 08:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 07:10
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
3 km
Vitosevac, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 07:33
dep. 07:33
13 km
Pojate, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
18 km
Paracin, Bus station
arr. 08:15
33 km
12:30 13:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 12:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 13:35
33 km
16:00 17:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 16:00
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
3 km
Vitosevac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 16:18
dep. 16:18
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 16:23
dep. 16:23
13 km
Pojate, Intersection
arr. 16:31
dep. 16:31
18 km
Paracin, Bus station
arr. 17:35
33 km
20:30 21:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pardik
dep. 20:30
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
Vitosevac, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
7 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:48
dep. 20:48
11 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 20:53
dep. 20:53
13 km
Pojate, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Paracin, Bus station
arr. 21:35
33 km

Naselja Pardik i Paracin su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pardik je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.