Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parcani - Sopot timetable

monday, 17.02.2020.
06:20 06:50 (00:30)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 06:20
Parcani, Groblje
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 06:23
dep. 06:23
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Parcani, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Parcani, Most
arr. 06:27
dep. 06:27
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
5.6 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:32
dep. 06:32
6.4 km
Popovic, Drumine
arr. 06:34
dep. 06:34
7.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 06:37
dep. 06:37
9.6 km
Durinci, Karinac
arr. 06:40
dep. 06:40
11.6 km
Durinci, Durinci
arr. 06:43
dep. 06:43
13.6 km
Durinci, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
13.9 km
Sopot, Vojska
arr. 06:46
dep. 06:46
15.1 km
Sopot, Pijaca
arr. 06:49
dep. 06:49
17.1 km
Sopot, Bus station
arr. 06:50
17.6 km
06:58 07:35 (00:37)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Most
dep. 06:58
Parcani, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
0.9 km
Parcani, Dom
arr. 07:01
dep. 07:01
1.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 07:02
dep. 07:02
2.1 km
Parcani, Groblje
arr. 07:03
dep. 07:03
2.7 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 07:05
dep. 07:05
3.7 km
Parcani, Groblje
arr. 07:07
dep. 07:07
4.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 07:08
dep. 07:08
5.1 km
Parcani, Dom
arr. 07:09
dep. 07:09
5.7 km
Parcani, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Parcani, Most
arr. 07:12
dep. 07:12
7.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
8.8 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
9.3 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 07:17
dep. 07:17
10.1 km
Popovic, Drumine
arr. 07:19
dep. 07:19
11.3 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 07:22
dep. 07:22
13.3 km
Durinci, Karinac
arr. 07:25
dep. 07:25
15.3 km
Durinci, Durinci
arr. 07:28
dep. 07:28
17.3 km
Durinci, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:29
17.6 km
Sopot, Vojska
arr. 07:31
dep. 07:31
18.8 km
Sopot, Pijaca
arr. 07:34
dep. 07:34
20.8 km
Sopot, Bus station
arr. 07:35
21.3 km
12:23 13:00 (00:37)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Most
dep. 12:23
Parcani, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
0.9 km
Parcani, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
1.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:27
dep. 12:27
2.1 km
Parcani, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
2.7 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
3.7 km
Parcani, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
4.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:33
dep. 12:33
5.1 km
Parcani, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
5.7 km
Parcani, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
6.5 km
Parcani, Most
arr. 12:37
dep. 12:37
7.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
9.3 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:42
dep. 12:42
10.1 km
Popovic, Drumine
arr. 12:44
dep. 12:44
11.3 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:47
dep. 12:47
13.3 km
Durinci, Karinac
arr. 12:50
dep. 12:50
15.3 km
Durinci, Durinci
arr. 12:53
dep. 12:53
17.3 km
Durinci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
17.6 km
Sopot, Vojska
arr. 12:56
dep. 12:56
18.8 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
20.8 km
Sopot, Bus station
arr. 13:00
21.3 km
14:40 15:10 (00:30)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 14:40
Parcani, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Parcani, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
2.8 km
Parcani, Most
arr. 14:47
dep. 14:47
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
5.1 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 14:51
dep. 14:51
5.6 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 14:52
dep. 14:52
6.4 km
Popovic, Drumine
arr. 14:54
dep. 14:54
7.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 14:57
dep. 14:57
9.6 km
Durinci, Karinac
arr. 15:00
dep. 15:00
11.6 km
Durinci, Durinci
arr. 15:03
dep. 15:03
13.6 km
Durinci, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:04
13.9 km
Sopot, Vojska
arr. 15:06
dep. 15:06
15.1 km
Sopot, Pijaca
arr. 15:09
dep. 15:09
17.1 km
Sopot, Bus station
arr. 15:10
17.6 km
Parcani - Sopot timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:30 05:59 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 05:30
Parcani, Groblje
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 05:33
dep. 05:33
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Parcani, Intersection
arr. 05:35
dep. 05:35
2.8 km
Parcani, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:42
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 05:44
dep. 05:44
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 05:46
dep. 05:46
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 05:49
dep. 05:49
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 05:51
dep. 05:51
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 05:53
dep. 05:53
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 05:55
dep. 05:55
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 05:57
dep. 05:57
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 05:59
14.1 km
06:20 06:50 (00:30)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 06:20
Parcani, Groblje
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 06:23
dep. 06:23
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Parcani, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Parcani, Most
arr. 06:27
dep. 06:27
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 06:31
dep. 06:31
5.6 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 06:32
dep. 06:32
6.4 km
Popovic, Drumine
arr. 06:34
dep. 06:34
7.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 06:37
dep. 06:37
9.6 km
Durinci, Karinac
arr. 06:40
dep. 06:40
11.6 km
Durinci, Durinci
arr. 06:43
dep. 06:43
13.6 km
Durinci, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:44
13.9 km
Sopot, Vojska
arr. 06:46
dep. 06:46
15.1 km
Sopot, Pijaca
arr. 06:49
dep. 06:49
17.1 km
Sopot, Bus station
arr. 06:50
17.6 km
10:30 10:59 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 10:30
Parcani, Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 10:33
dep. 10:33
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Parcani, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
2.8 km
Parcani, Most
arr. 10:37
dep. 10:37
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 10:42
dep. 10:42
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 10:44
dep. 10:44
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 10:46
dep. 10:46
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 10:49
dep. 10:49
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 10:51
dep. 10:51
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 10:53
dep. 10:53
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 10:55
dep. 10:55
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 10:57
dep. 10:57
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 10:59
14.1 km
12:23 13:00 (00:37)
MostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Most
dep. 12:23
Parcani, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
0.9 km
Parcani, Dom
arr. 12:26
dep. 12:26
1.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:27
dep. 12:27
2.1 km
Parcani, Groblje
arr. 12:28
dep. 12:28
2.7 km
Parcani, Brdani - okretnica
arr. 12:30
dep. 12:30
3.7 km
Parcani, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
4.7 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 12:33
dep. 12:33
5.1 km
Parcani, Dom
arr. 12:34
dep. 12:34
5.7 km
Parcani, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
6.5 km
Parcani, Most
arr. 12:37
dep. 12:37
7.4 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
8.8 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 12:41
dep. 12:41
9.3 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 12:42
dep. 12:42
10.1 km
Popovic, Drumine
arr. 12:44
dep. 12:44
11.3 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 12:47
dep. 12:47
13.3 km
Durinci, Karinac
arr. 12:50
dep. 12:50
15.3 km
Durinci, Durinci
arr. 12:53
dep. 12:53
17.3 km
Durinci, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
17.6 km
Sopot, Vojska
arr. 12:56
dep. 12:56
18.8 km
Sopot, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
20.8 km
Sopot, Bus station
arr. 13:00
21.3 km
14:40 15:09 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 14:40
Parcani, Groblje
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Parcani, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
2.8 km
Parcani, Most
arr. 14:47
dep. 14:47
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 14:54
dep. 14:54
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 14:56
dep. 14:56
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 14:59
dep. 14:59
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 15:01
dep. 15:01
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 15:03
dep. 15:03
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 15:05
dep. 15:05
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 15:09
14.1 km
15:55 16:25 (00:30)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 15:55
Parcani, Groblje
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 15:58
dep. 15:58
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Parcani, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
2.8 km
Parcani, Most
arr. 16:02
dep. 16:02
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
5.1 km
Ralja kod Sopota, Robna kuca
arr. 16:06
dep. 16:06
5.6 km
Ralja kod Sopota, Trafo
arr. 16:07
dep. 16:07
6.4 km
Popovic, Drumine
arr. 16:09
dep. 16:09
7.6 km
Durinci, Dese Markovic
arr. 16:12
dep. 16:12
9.6 km
Durinci, Karinac
arr. 16:15
dep. 16:15
11.6 km
Durinci, Durinci
arr. 16:18
dep. 16:18
13.6 km
Durinci, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:19
13.9 km
Sopot, Vojska
arr. 16:21
dep. 16:21
15.1 km
Sopot, Pijaca
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Sopot, Bus station
arr. 16:25
17.6 km
16:30 16:59 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 16:30
Parcani, Groblje
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 16:33
dep. 16:33
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Parcani, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
2.8 km
Parcani, Most
arr. 16:37
dep. 16:37
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:42
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 16:44
dep. 16:44
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 16:46
dep. 16:46
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 16:49
dep. 16:49
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 16:51
dep. 16:51
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 16:53
dep. 16:53
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 16:55
dep. 16:55
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 16:57
dep. 16:57
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 16:59
14.1 km
17:30 17:59 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 17:30
Parcani, Groblje
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 17:33
dep. 17:33
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Parcani, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
2.8 km
Parcani, Most
arr. 17:37
dep. 17:37
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:42
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 17:44
dep. 17:44
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 17:46
dep. 17:46
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 17:49
dep. 17:49
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 17:51
dep. 17:51
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 17:53
dep. 17:53
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 17:55
dep. 17:55
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 17:57
dep. 17:57
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 17:59
14.1 km
21:20 21:49 (00:29)
Brdani - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcani, Brdani - okretnica
dep. 21:20
Parcani, Groblje
arr. 21:22
dep. 21:22
1 km
Parcani, Brace Jovanovic
arr. 21:23
dep. 21:23
1.4 km
Parcani, Dom
arr. 21:24
dep. 21:24
2 km
Parcani, Intersection
arr. 21:25
dep. 21:25
2.8 km
Parcani, Most
arr. 21:27
dep. 21:27
3.7 km
Ralja kod Sopota, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
5.1 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 21:32
dep. 21:32
7.1 km
Ralja kod Sopota, Pavlovici
arr. 21:34
dep. 21:34
7.1 km
Ralja kod Sopota, Orovac trafo
arr. 21:36
dep. 21:36
8.1 km
Ropocevo, Trifunova kuca
arr. 21:39
dep. 21:39
10.1 km
Ropocevo, Slavkovica put
arr. 21:41
dep. 21:41
10.6 km
Ropocevo, Venac
arr. 21:43
dep. 21:43
11.1 km
Ropocevo, Most
arr. 21:45
dep. 21:45
12.1 km
Sopot, Groblje
arr. 21:47
dep. 21:47
13.1 km
Sopot, Bus station
arr. 21:49
14.1 km

Naselja Parcani i Sopot su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parcani je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.