Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:00 05:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 05:00
Marenovo
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Zalogovac, 3
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Zalogovac, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Zalogovac, A
arr. 05:16
dep. 05:16
6 km
Vratare, P
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Vratare, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
11 km
Srnje, Deponija
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
16 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
16.5 km
Jasika, VK
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Jasika, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:44
dep. 05:44
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:49
dep. 05:49
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
23 km
08:10 09:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 08:10
Zalogovac, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
4 km
Zalogovac, A
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Vratare, P
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Vratare, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Srnje, Deponija
arr. 08:44
dep. 08:44
14 km
Srnje, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Srnje, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
16.5 km
Jasika, VK
arr. 08:48
dep. 08:48
17 km
Jasika, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:54
dep. 08:54
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:58
dep. 08:58
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:59
dep. 08:59
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
23 km
11:40 12:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
14:40 15:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 14:40
Zalogovac, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Vratare, P
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 15:12
dep. 15:12
14 km
Srnje, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Srnje, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:28
dep. 15:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
23 km
16:15 17:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 16:15
Marenovo
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Zalogovac, 3
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Zalogovac, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
4 km
Zalogovac, A
arr. 16:31
dep. 16:31
6 km
Vratare, P
arr. 16:35
dep. 16:35
8 km
Vratare, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Srnje, Deponija
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Srnje, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
16 km
Srnje, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
16.5 km
Jasika, VK
arr. 16:53
dep. 16:53
17 km
Jasika, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:59
dep. 16:59
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:04
dep. 17:04
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
05:00 05:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 05:00
Marenovo
arr. 05:06
dep. 05:06
2 km
Zalogovac, 3
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Zalogovac, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Zalogovac, A
arr. 05:16
dep. 05:16
6 km
Vratare, P
arr. 05:20
dep. 05:20
8 km
Vratare, Intersection
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 05:26
dep. 05:26
11 km
Srnje, Deponija
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Srnje, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
16 km
Srnje, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
16.5 km
Jasika, VK
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Jasika, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:44
dep. 05:44
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:49
dep. 05:49
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
23 km
08:10 09:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 08:10
Zalogovac, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
4 km
Zalogovac, A
arr. 08:26
dep. 08:26
6 km
Vratare, P
arr. 08:30
dep. 08:30
8 km
Vratare, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Srnje, Deponija
arr. 08:44
dep. 08:44
14 km
Srnje, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
16 km
Srnje, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
16.5 km
Jasika, VK
arr. 08:48
dep. 08:48
17 km
Jasika, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:54
dep. 08:54
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:58
dep. 08:58
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 08:59
dep. 08:59
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
23 km
11:40 12:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
14:40 15:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 14:40
Zalogovac, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 14:56
dep. 14:56
6 km
Vratare, P
arr. 15:00
dep. 15:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 15:12
dep. 15:12
14 km
Srnje, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Srnje, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 15:18
dep. 15:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:28
dep. 15:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:29
dep. 15:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
23 km
16:15 17:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 16:15
Marenovo
arr. 16:21
dep. 16:21
2 km
Zalogovac, 3
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Zalogovac, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
4 km
Zalogovac, A
arr. 16:31
dep. 16:31
6 km
Vratare, P
arr. 16:35
dep. 16:35
8 km
Vratare, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
11 km
Srnje, Deponija
arr. 16:47
dep. 16:47
14 km
Srnje, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
16 km
Srnje, 1
arr. 16:52
dep. 16:52
16.5 km
Jasika, VK
arr. 16:53
dep. 16:53
17 km
Jasika, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:59
dep. 16:59
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:04
dep. 17:04
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
23 km

Naselja Parcane kod Varvarina i Krusevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parcane kod Varvarina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.