Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable

friday, 19.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km
Parcane kod Varvarina - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
11:40 12:30 (00:50)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Parcane kod Varvarina
dep. 11:40
Marenovo
arr. 11:46
dep. 11:46
2 km
Zalogovac, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Zalogovac, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
3.5 km
Zalogovac, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Zalogovac, A
arr. 11:56
dep. 11:56
6 km
Vratare, P
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Vratare, Intersection
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
11 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
16 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
16.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
20 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
22 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
23 km

Naselja Parcane kod Varvarina i Krusevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Parcane kod Varvarina je u 11:40 h, dok je poslednji polazak u 11:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.