Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paragovo (Sremska Kamenica) - Novi Sad timetable

thursday, 20.02.2020.
05:00 05:25 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 05:00
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 05:04
dep. 05:04
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 05:06
dep. 05:06
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 05:07
dep. 05:07
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 05:08
dep. 05:08
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 05:11
dep. 05:11
5.2 km
arr. 05:12
dep. 05:12
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 05:14
dep. 05:14
6.6 km
arr. 05:17
dep. 05:17
9.3 km
arr. 05:18
dep. 05:18
9.6 km
arr. 05:19
dep. 05:19
10.1 km
arr. 05:21
dep. 05:21
10.6 km
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
arr. 05:24
dep. 05:24
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:25
12.2 km
05:00 05:25 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 05:00
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 05:02
dep. 05:02
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 05:04
dep. 05:04
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 05:06
dep. 05:06
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 05:11
dep. 05:11
5.9 km
arr. 05:12
dep. 05:12
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 05:14
dep. 05:14
7.3 km
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
arr. 05:18
dep. 05:18
10.3 km
arr. 05:19
dep. 05:19
10.8 km
arr. 05:21
dep. 05:21
11.3 km
arr. 05:22
dep. 05:22
11.7 km
arr. 05:24
dep. 05:24
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:25
12.9 km
06:10 06:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 06:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 06:11
dep. 06:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 06:12
dep. 06:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 06:14
dep. 06:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 06:16
dep. 06:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:18
dep. 06:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:21
dep. 06:21
5.9 km
arr. 06:22
dep. 06:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 06:24
dep. 06:24
7.3 km
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
arr. 06:28
dep. 06:28
10.3 km
arr. 06:29
dep. 06:29
10.8 km
arr. 06:31
dep. 06:31
11.3 km
arr. 06:32
dep. 06:32
11.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:35
12.9 km
06:10 06:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 06:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 06:14
dep. 06:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 06:16
dep. 06:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 06:17
dep. 06:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:18
dep. 06:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:21
dep. 06:21
5.2 km
arr. 06:22
dep. 06:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 06:24
dep. 06:24
6.6 km
arr. 06:27
dep. 06:27
9.3 km
arr. 06:28
dep. 06:28
9.6 km
arr. 06:29
dep. 06:29
10.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
10.6 km
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
arr. 06:34
dep. 06:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:35
12.2 km
06:40 07:07 (00:27)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 06:40
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 06:42
dep. 06:42
0.6 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 06:44
dep. 06:44
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 06:46
dep. 06:46
2.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 06:48
dep. 06:48
3.4 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
5.2 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 06:53
dep. 06:53
5.8 km
arr. 06:54
dep. 06:54
6.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 06:56
dep. 06:56
7.2 km
arr. 06:59
dep. 06:59
9.9 km
arr. 07:00
dep. 07:00
10.2 km
arr. 07:01
dep. 07:01
10.7 km
arr. 07:03
dep. 07:03
11.2 km
arr. 07:04
dep. 07:04
11.6 km
arr. 07:06
dep. 07:06
12.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:07
12.8 km
07:13 07:37 (00:24)
Iriski put 1Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 1
dep. 07:13
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 07:19
dep. 07:19
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:20
dep. 07:20
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:21
dep. 07:21
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:22
dep. 07:22
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:23
dep. 07:23
5.2 km
arr. 07:24
dep. 07:24
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 07:26
dep. 07:26
6.6 km
arr. 07:29
dep. 07:29
9.3 km
arr. 07:30
dep. 07:30
9.6 km
arr. 07:31
dep. 07:31
10.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
10.6 km
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
arr. 07:36
dep. 07:36
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:37
12.2 km
07:20 07:45 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 07:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 07:21
dep. 07:21
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 07:22
dep. 07:22
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 07:24
dep. 07:24
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 07:26
dep. 07:26
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:28
dep. 07:28
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:31
dep. 07:31
5.9 km
arr. 07:32
dep. 07:32
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 07:34
dep. 07:34
7.3 km
arr. 07:37
dep. 07:37
10 km
arr. 07:38
dep. 07:38
10.3 km
arr. 07:39
dep. 07:39
10.8 km
arr. 07:41
dep. 07:41
11.3 km
arr. 07:42
dep. 07:42
11.7 km
arr. 07:44
dep. 07:44
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:45
12.9 km
07:20 07:45 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 07:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 07:24
dep. 07:24
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 07:26
dep. 07:26
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:27
dep. 07:27
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:28
dep. 07:28
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:31
dep. 07:31
5.2 km
arr. 07:32
dep. 07:32
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 07:34
dep. 07:34
6.6 km
arr. 07:37
dep. 07:37
9.3 km
arr. 07:38
dep. 07:38
9.6 km
arr. 07:39
dep. 07:39
10.1 km
arr. 07:41
dep. 07:41
10.6 km
arr. 07:42
dep. 07:42
11 km
arr. 07:44
dep. 07:44
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:45
12.2 km
07:30 07:57 (00:27)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 07:30
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 07:32
dep. 07:32
0.6 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 07:36
dep. 07:36
2.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 07:38
dep. 07:38
3.4 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 07:40
dep. 07:40
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
5.2 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 07:43
dep. 07:43
5.8 km
arr. 07:44
dep. 07:44
6.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 07:46
dep. 07:46
7.2 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
10.2 km
arr. 07:51
dep. 07:51
10.7 km
arr. 07:53
dep. 07:53
11.2 km
arr. 07:54
dep. 07:54
11.6 km
arr. 07:56
dep. 07:56
12.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:57
12.8 km
08:20 08:45 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 08:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 08:24
dep. 08:24
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 08:26
dep. 08:26
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 08:27
dep. 08:27
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 08:31
dep. 08:31
5.2 km
arr. 08:32
dep. 08:32
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 08:34
dep. 08:34
6.6 km
arr. 08:37
dep. 08:37
9.3 km
arr. 08:38
dep. 08:38
9.6 km
arr. 08:39
dep. 08:39
10.1 km
arr. 08:41
dep. 08:41
10.6 km
arr. 08:42
dep. 08:42
11 km
arr. 08:44
dep. 08:44
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:45
12.2 km
08:20 08:45 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 08:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 08:21
dep. 08:21
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 08:22
dep. 08:22
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 08:24
dep. 08:24
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 08:26
dep. 08:26
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 08:27
dep. 08:27
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 08:28
dep. 08:28
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 08:31
dep. 08:31
5.9 km
arr. 08:32
dep. 08:32
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 08:34
dep. 08:34
7.3 km
arr. 08:37
dep. 08:37
10 km
arr. 08:38
dep. 08:38
10.3 km
arr. 08:39
dep. 08:39
10.8 km
arr. 08:41
dep. 08:41
11.3 km
arr. 08:42
dep. 08:42
11.7 km
arr. 08:44
dep. 08:44
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:45
12.9 km
09:10 09:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 09:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 09:11
dep. 09:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 09:12
dep. 09:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 09:14
dep. 09:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 09:16
dep. 09:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 09:17
dep. 09:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 09:18
dep. 09:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 09:21
dep. 09:21
5.9 km
arr. 09:22
dep. 09:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 09:24
dep. 09:24
7.3 km
arr. 09:27
dep. 09:27
10 km
arr. 09:28
dep. 09:28
10.3 km
arr. 09:29
dep. 09:29
10.8 km
arr. 09:31
dep. 09:31
11.3 km
arr. 09:32
dep. 09:32
11.7 km
arr. 09:34
dep. 09:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:35
12.9 km
09:10 09:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 09:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 09:12
dep. 09:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 09:14
dep. 09:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 09:16
dep. 09:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 09:17
dep. 09:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 09:18
dep. 09:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 09:21
dep. 09:21
5.2 km
arr. 09:22
dep. 09:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 09:24
dep. 09:24
6.6 km
arr. 09:27
dep. 09:27
9.3 km
arr. 09:28
dep. 09:28
9.6 km
arr. 09:29
dep. 09:29
10.1 km
arr. 09:31
dep. 09:31
10.6 km
arr. 09:32
dep. 09:32
11 km
arr. 09:34
dep. 09:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:35
12.2 km
10:10 10:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 10:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 10:12
dep. 10:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 10:14
dep. 10:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 10:16
dep. 10:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 10:17
dep. 10:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 10:21
dep. 10:21
5.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 10:24
dep. 10:24
6.6 km
arr. 10:27
dep. 10:27
9.3 km
arr. 10:28
dep. 10:28
9.6 km
arr. 10:29
dep. 10:29
10.1 km
arr. 10:31
dep. 10:31
10.6 km
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
arr. 10:34
dep. 10:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:35
12.2 km
10:10 10:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 10:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 10:11
dep. 10:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 10:12
dep. 10:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 10:14
dep. 10:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 10:16
dep. 10:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 10:17
dep. 10:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 10:18
dep. 10:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 10:21
dep. 10:21
5.9 km
arr. 10:22
dep. 10:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 10:24
dep. 10:24
7.3 km
arr. 10:27
dep. 10:27
10 km
arr. 10:28
dep. 10:28
10.3 km
arr. 10:29
dep. 10:29
10.8 km
arr. 10:31
dep. 10:31
11.3 km
arr. 10:32
dep. 10:32
11.7 km
arr. 10:34
dep. 10:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:35
12.9 km
11:20 11:45 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 11:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 11:21
dep. 11:21
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 11:22
dep. 11:22
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 11:24
dep. 11:24
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 11:26
dep. 11:26
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 11:27
dep. 11:27
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 11:28
dep. 11:28
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 11:31
dep. 11:31
5.9 km
arr. 11:32
dep. 11:32
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 11:34
dep. 11:34
7.3 km
arr. 11:37
dep. 11:37
10 km
arr. 11:38
dep. 11:38
10.3 km
arr. 11:39
dep. 11:39
10.8 km
arr. 11:41
dep. 11:41
11.3 km
arr. 11:42
dep. 11:42
11.7 km
arr. 11:44
dep. 11:44
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:45
12.9 km
11:20 11:45 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 11:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 11:22
dep. 11:22
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 11:24
dep. 11:24
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 11:26
dep. 11:26
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 11:27
dep. 11:27
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 11:28
dep. 11:28
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 11:31
dep. 11:31
5.2 km
arr. 11:32
dep. 11:32
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 11:34
dep. 11:34
6.6 km
arr. 11:37
dep. 11:37
9.3 km
arr. 11:38
dep. 11:38
9.6 km
arr. 11:39
dep. 11:39
10.1 km
arr. 11:41
dep. 11:41
10.6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
11 km
arr. 11:44
dep. 11:44
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:45
12.2 km
12:10 12:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 12:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 12:11
dep. 12:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 12:12
dep. 12:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:16
dep. 12:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:21
dep. 12:21
5.9 km
arr. 12:22
dep. 12:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 12:24
dep. 12:24
7.3 km
arr. 12:27
dep. 12:27
10 km
arr. 12:28
dep. 12:28
10.3 km
arr. 12:29
dep. 12:29
10.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
11.3 km
arr. 12:32
dep. 12:32
11.7 km
arr. 12:34
dep. 12:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:35
12.9 km
12:10 12:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 12:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:14
dep. 12:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:16
dep. 12:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:17
dep. 12:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:18
dep. 12:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:21
dep. 12:21
5.2 km
arr. 12:22
dep. 12:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 12:24
dep. 12:24
6.6 km
arr. 12:27
dep. 12:27
9.3 km
arr. 12:28
dep. 12:28
9.6 km
arr. 12:29
dep. 12:29
10.1 km
arr. 12:31
dep. 12:31
10.6 km
arr. 12:32
dep. 12:32
11 km
arr. 12:34
dep. 12:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:35
12.2 km
12:30 12:58 (00:28)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 12:30
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:34
dep. 12:34
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:36
dep. 12:36
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:37
dep. 12:37
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:38
dep. 12:38
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:41
dep. 12:41
5.2 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 12:43
dep. 12:43
6.8 km
arr. 12:45
dep. 12:45
7.9 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 12:47
dep. 12:47
8.8 km
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
arr. 12:51
dep. 12:51
11.8 km
arr. 12:52
dep. 12:52
12.3 km
arr. 12:54
dep. 12:54
12.8 km
arr. 12:55
dep. 12:55
13.2 km
arr. 12:57
dep. 12:57
13.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:58
14.4 km
12:30 12:58 (00:28)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 12:30
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 12:34
dep. 12:34
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 12:36
dep. 12:36
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 12:37
dep. 12:37
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 12:38
dep. 12:38
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 12:41
dep. 12:41
5.2 km
Sremska Kamenica, Institut
arr. 12:43
dep. 12:43
6.8 km
arr. 12:45
dep. 12:45
7.9 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 12:47
dep. 12:47
8.8 km
arr. 12:50
dep. 12:50
11.5 km
arr. 12:51
dep. 12:51
11.8 km
arr. 12:52
dep. 12:52
12.3 km
arr. 12:54
dep. 12:54
12.8 km
arr. 12:55
dep. 12:55
13.2 km
arr. 12:57
dep. 12:57
13.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:58
14.4 km
13:10 13:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 13:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 13:11
dep. 13:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 13:12
dep. 13:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 13:14
dep. 13:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 13:16
dep. 13:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:18
dep. 13:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:21
dep. 13:21
5.9 km
arr. 13:22
dep. 13:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 13:24
dep. 13:24
7.3 km
arr. 13:27
dep. 13:27
10 km
arr. 13:28
dep. 13:28
10.3 km
arr. 13:29
dep. 13:29
10.8 km
arr. 13:31
dep. 13:31
11.3 km
arr. 13:32
dep. 13:32
11.7 km
arr. 13:34
dep. 13:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:35
12.9 km
13:10 13:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 13:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 13:14
dep. 13:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 13:16
dep. 13:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 13:17
dep. 13:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:18
dep. 13:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:21
dep. 13:21
5.2 km
arr. 13:22
dep. 13:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 13:24
dep. 13:24
6.6 km
arr. 13:27
dep. 13:27
9.3 km
arr. 13:28
dep. 13:28
9.6 km
arr. 13:29
dep. 13:29
10.1 km
arr. 13:31
dep. 13:31
10.6 km
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
arr. 13:34
dep. 13:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:35
12.2 km
13:25 13:57 (00:32)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 13:25
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 13:29
dep. 13:29
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 13:31
dep. 13:31
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 13:32
dep. 13:32
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:33
dep. 13:33
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:36
dep. 13:36
5.2 km
arr. 13:38
dep. 13:38
6.2 km
Sremska Kamenica, Majora Tepica - Nadvoznjak
arr. 13:39
dep. 13:39
6.8 km
Sremska Kamenica, Cardak - okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Majora Tepica - Nadvoznjak
arr. 13:41
dep. 13:41
7.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
8.2 km
arr. 13:44
dep. 13:44
9.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 13:46
dep. 13:46
10.2 km
arr. 13:49
dep. 13:49
12.9 km
arr. 13:50
dep. 13:50
13.2 km
arr. 13:51
dep. 13:51
13.7 km
arr. 13:53
dep. 13:53
14.2 km
arr. 13:54
dep. 13:54
14.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:57
15.8 km
13:25 13:57 (00:32)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 13:25
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 13:29
dep. 13:29
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 13:31
dep. 13:31
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 13:32
dep. 13:32
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 13:33
dep. 13:33
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 13:36
dep. 13:36
5.2 km
arr. 13:38
dep. 13:38
6.2 km
Sremska Kamenica, Majora Tepica - Nadvoznjak
arr. 13:39
dep. 13:39
6.8 km
Sremska Kamenica, Cardak - okretnica
arr. 13:40
dep. 13:40
7.2 km
Sremska Kamenica, Majora Tepica - Nadvoznjak
arr. 13:41
dep. 13:41
7.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
8.2 km
arr. 13:44
dep. 13:44
9.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 13:46
dep. 13:46
10.2 km
arr. 13:49
dep. 13:49
12.9 km
arr. 13:50
dep. 13:50
13.2 km
arr. 13:51
dep. 13:51
13.7 km
arr. 13:53
dep. 13:53
14.2 km
arr. 13:54
dep. 13:54
14.6 km
arr. 13:56
dep. 13:56
15.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:57
15.8 km
14:00 14:27 (00:27)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 14:00
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 14:02
dep. 14:02
0.6 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 14:04
dep. 14:04
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 14:06
dep. 14:06
2.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 14:08
dep. 14:08
3.4 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 14:09
dep. 14:09
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 14:10
dep. 14:10
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
5.2 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 14:13
dep. 14:13
5.8 km
arr. 14:14
dep. 14:14
6.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 14:16
dep. 14:16
7.2 km
arr. 14:19
dep. 14:19
9.9 km
arr. 14:20
dep. 14:20
10.2 km
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
arr. 14:23
dep. 14:23
11.2 km
arr. 14:24
dep. 14:24
11.6 km
arr. 14:26
dep. 14:26
12.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:27
12.8 km
15:00 15:27 (00:27)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 15:00
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.6 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 15:06
dep. 15:06
2.4 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 15:08
dep. 15:08
3.4 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 15:09
dep. 15:09
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
5.2 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 15:13
dep. 15:13
5.8 km
arr. 15:14
dep. 15:14
6.3 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 15:16
dep. 15:16
7.2 km
arr. 15:19
dep. 15:19
9.9 km
arr. 15:20
dep. 15:20
10.2 km
arr. 15:21
dep. 15:21
10.7 km
arr. 15:23
dep. 15:23
11.2 km
arr. 15:24
dep. 15:24
11.6 km
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:27
12.8 km
15:55 16:20 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 15:55
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 15:59
dep. 15:59
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 16:01
dep. 16:01
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 16:02
dep. 16:02
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 16:06
dep. 16:06
5.2 km
arr. 16:07
dep. 16:07
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 16:09
dep. 16:09
6.6 km
arr. 16:12
dep. 16:12
9.3 km
arr. 16:13
dep. 16:13
9.6 km
arr. 16:14
dep. 16:14
10.1 km
arr. 16:16
dep. 16:16
10.6 km
arr. 16:17
dep. 16:17
11 km
arr. 16:19
dep. 16:19
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:20
12.2 km
15:55 16:20 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 15:55
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 15:56
dep. 15:56
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 15:57
dep. 15:57
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 16:01
dep. 16:01
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 16:02
dep. 16:02
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 16:06
dep. 16:06
5.9 km
arr. 16:07
dep. 16:07
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 16:09
dep. 16:09
7.3 km
arr. 16:12
dep. 16:12
10 km
arr. 16:13
dep. 16:13
10.3 km
arr. 16:14
dep. 16:14
10.8 km
arr. 16:16
dep. 16:16
11.3 km
arr. 16:17
dep. 16:17
11.7 km
arr. 16:19
dep. 16:19
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:20
12.9 km
16:50 17:15 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 16:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 16:51
dep. 16:51
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 16:52
dep. 16:52
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 16:54
dep. 16:54
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 16:56
dep. 16:56
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:01
dep. 17:01
5.9 km
arr. 17:02
dep. 17:02
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 17:04
dep. 17:04
7.3 km
arr. 17:07
dep. 17:07
10 km
arr. 17:08
dep. 17:08
10.3 km
arr. 17:09
dep. 17:09
10.8 km
arr. 17:11
dep. 17:11
11.3 km
arr. 17:12
dep. 17:12
11.7 km
arr. 17:14
dep. 17:14
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:15
12.9 km
16:50 17:15 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 16:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 16:54
dep. 16:54
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 16:56
dep. 16:56
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 16:57
dep. 16:57
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 16:58
dep. 16:58
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:01
dep. 17:01
5.2 km
arr. 17:02
dep. 17:02
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 17:04
dep. 17:04
6.6 km
arr. 17:07
dep. 17:07
9.3 km
arr. 17:08
dep. 17:08
9.6 km
arr. 17:09
dep. 17:09
10.1 km
arr. 17:11
dep. 17:11
10.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
11 km
arr. 17:14
dep. 17:14
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:15
12.2 km
17:40 18:05 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 17:40
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 17:44
dep. 17:44
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 17:46
dep. 17:46
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 17:47
dep. 17:47
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 17:48
dep. 17:48
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:51
dep. 17:51
5.2 km
arr. 17:52
dep. 17:52
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 17:54
dep. 17:54
6.6 km
arr. 17:57
dep. 17:57
9.3 km
arr. 17:58
dep. 17:58
9.6 km
arr. 17:59
dep. 17:59
10.1 km
arr. 18:01
dep. 18:01
10.6 km
arr. 18:02
dep. 18:02
11 km
arr. 18:04
dep. 18:04
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:05
12.2 km
17:40 18:05 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 17:40
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 17:41
dep. 17:41
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 17:42
dep. 17:42
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 17:44
dep. 17:44
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 17:46
dep. 17:46
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 17:48
dep. 17:48
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 17:51
dep. 17:51
5.9 km
arr. 17:52
dep. 17:52
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 17:54
dep. 17:54
7.3 km
arr. 17:57
dep. 17:57
10 km
arr. 17:58
dep. 17:58
10.3 km
arr. 17:59
dep. 17:59
10.8 km
arr. 18:01
dep. 18:01
11.3 km
arr. 18:02
dep. 18:02
11.7 km
arr. 18:04
dep. 18:04
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:05
12.9 km
18:20 18:45 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 18:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 18:21
dep. 18:21
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 18:22
dep. 18:22
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:24
dep. 18:24
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:26
dep. 18:26
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 18:27
dep. 18:27
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:28
dep. 18:28
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 18:31
dep. 18:31
5.9 km
arr. 18:32
dep. 18:32
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 18:34
dep. 18:34
7.3 km
arr. 18:37
dep. 18:37
10 km
arr. 18:38
dep. 18:38
10.3 km
arr. 18:39
dep. 18:39
10.8 km
arr. 18:41
dep. 18:41
11.3 km
arr. 18:42
dep. 18:42
11.7 km
arr. 18:44
dep. 18:44
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:45
12.9 km
18:20 18:45 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 18:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 18:22
dep. 18:22
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:24
dep. 18:24
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:26
dep. 18:26
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 18:27
dep. 18:27
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:28
dep. 18:28
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 18:31
dep. 18:31
5.2 km
arr. 18:32
dep. 18:32
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 18:34
dep. 18:34
6.6 km
arr. 18:37
dep. 18:37
9.3 km
arr. 18:38
dep. 18:38
9.6 km
arr. 18:39
dep. 18:39
10.1 km
arr. 18:41
dep. 18:41
10.6 km
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
arr. 18:44
dep. 18:44
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:45
12.2 km
18:50 19:15 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 18:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 18:51
dep. 18:51
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 18:52
dep. 18:52
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:54
dep. 18:54
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:56
dep. 18:56
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:58
dep. 18:58
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:01
dep. 19:01
5.9 km
arr. 19:02
dep. 19:02
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 19:04
dep. 19:04
7.3 km
arr. 19:07
dep. 19:07
10 km
arr. 19:08
dep. 19:08
10.3 km
arr. 19:09
dep. 19:09
10.8 km
arr. 19:11
dep. 19:11
11.3 km
arr. 19:12
dep. 19:12
11.7 km
arr. 19:14
dep. 19:14
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:15
12.9 km
18:50 19:15 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 18:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 18:54
dep. 18:54
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 18:56
dep. 18:56
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 18:57
dep. 18:57
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 18:58
dep. 18:58
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:01
dep. 19:01
5.2 km
arr. 19:02
dep. 19:02
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 19:04
dep. 19:04
6.6 km
arr. 19:07
dep. 19:07
9.3 km
arr. 19:08
dep. 19:08
9.6 km
arr. 19:09
dep. 19:09
10.1 km
arr. 19:11
dep. 19:11
10.6 km
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
arr. 19:14
dep. 19:14
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:15
12.2 km
19:40 20:05 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 19:40
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 19:41
dep. 19:41
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 19:42
dep. 19:42
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 19:44
dep. 19:44
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 19:46
dep. 19:46
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 19:47
dep. 19:47
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 19:48
dep. 19:48
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:51
dep. 19:51
5.9 km
arr. 19:52
dep. 19:52
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 19:54
dep. 19:54
7.3 km
arr. 19:57
dep. 19:57
10 km
arr. 19:58
dep. 19:58
10.3 km
arr. 19:59
dep. 19:59
10.8 km
arr. 20:01
dep. 20:01
11.3 km
arr. 20:02
dep. 20:02
11.7 km
arr. 20:04
dep. 20:04
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:05
12.9 km
19:40 20:05 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 19:40
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 19:44
dep. 19:44
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 19:46
dep. 19:46
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 19:47
dep. 19:47
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 19:48
dep. 19:48
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 19:51
dep. 19:51
5.2 km
arr. 19:52
dep. 19:52
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 19:54
dep. 19:54
6.6 km
arr. 19:57
dep. 19:57
9.3 km
arr. 19:58
dep. 19:58
9.6 km
arr. 19:59
dep. 19:59
10.1 km
arr. 20:01
dep. 20:01
10.6 km
arr. 20:02
dep. 20:02
11 km
arr. 20:04
dep. 20:04
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:05
12.2 km
20:10 20:35 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 20:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 20:11
dep. 20:11
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 20:12
dep. 20:12
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 20:17
dep. 20:17
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:18
dep. 20:18
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 20:21
dep. 20:21
5.9 km
arr. 20:22
dep. 20:22
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 20:24
dep. 20:24
7.3 km
arr. 20:27
dep. 20:27
10 km
arr. 20:28
dep. 20:28
10.3 km
arr. 20:29
dep. 20:29
10.8 km
arr. 20:31
dep. 20:31
11.3 km
arr. 20:32
dep. 20:32
11.7 km
arr. 20:34
dep. 20:34
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:35
12.9 km
20:10 20:35 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 20:10
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 20:14
dep. 20:14
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 20:16
dep. 20:16
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 20:17
dep. 20:17
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:18
dep. 20:18
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 20:21
dep. 20:21
5.2 km
arr. 20:22
dep. 20:22
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 20:24
dep. 20:24
6.6 km
arr. 20:27
dep. 20:27
9.3 km
arr. 20:28
dep. 20:28
9.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
10.1 km
arr. 20:31
dep. 20:31
10.6 km
arr. 20:32
dep. 20:32
11 km
arr. 20:34
dep. 20:34
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:35
12.2 km
20:50 21:15 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 20:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 20:51
dep. 20:51
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 20:52
dep. 20:52
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 20:54
dep. 20:54
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 20:57
dep. 20:57
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:58
dep. 20:58
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:01
dep. 21:01
5.9 km
arr. 21:02
dep. 21:02
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 21:04
dep. 21:04
7.3 km
arr. 21:07
dep. 21:07
10 km
arr. 21:08
dep. 21:08
10.3 km
arr. 21:09
dep. 21:09
10.8 km
arr. 21:11
dep. 21:11
11.3 km
arr. 21:12
dep. 21:12
11.7 km
arr. 21:14
dep. 21:14
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:15
12.9 km
20:50 21:15 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 20:50
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 20:54
dep. 20:54
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 20:56
dep. 20:56
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 20:57
dep. 20:57
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 20:58
dep. 20:58
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:01
dep. 21:01
5.2 km
arr. 21:02
dep. 21:02
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 21:04
dep. 21:04
6.6 km
arr. 21:07
dep. 21:07
9.3 km
arr. 21:08
dep. 21:08
9.6 km
arr. 21:09
dep. 21:09
10.1 km
arr. 21:11
dep. 21:11
10.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
11 km
arr. 21:14
dep. 21:14
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:15
12.2 km
21:30 21:55 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 21:30
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 21:31
dep. 21:31
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 21:32
dep. 21:32
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 21:34
dep. 21:34
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 21:36
dep. 21:36
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 21:37
dep. 21:37
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 21:38
dep. 21:38
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:41
dep. 21:41
5.9 km
arr. 21:42
dep. 21:42
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 21:44
dep. 21:44
7.3 km
arr. 21:47
dep. 21:47
10 km
arr. 21:48
dep. 21:48
10.3 km
arr. 21:49
dep. 21:49
10.8 km
arr. 21:51
dep. 21:51
11.3 km
arr. 21:52
dep. 21:52
11.7 km
arr. 21:54
dep. 21:54
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:55
12.9 km
21:30 21:55 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 21:30
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 21:32
dep. 21:32
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 21:34
dep. 21:34
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 21:36
dep. 21:36
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 21:37
dep. 21:37
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 21:38
dep. 21:38
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 21:41
dep. 21:41
5.2 km
arr. 21:42
dep. 21:42
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 21:44
dep. 21:44
6.6 km
arr. 21:47
dep. 21:47
9.3 km
arr. 21:48
dep. 21:48
9.6 km
arr. 21:49
dep. 21:49
10.1 km
arr. 21:51
dep. 21:51
10.6 km
arr. 21:52
dep. 21:52
11 km
arr. 21:54
dep. 21:54
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:55
12.2 km
22:15 22:40 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 22:15
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 22:16
dep. 22:16
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 22:17
dep. 22:17
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 22:19
dep. 22:19
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 22:21
dep. 22:21
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 22:22
dep. 22:22
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 22:23
dep. 22:23
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 22:26
dep. 22:26
5.9 km
arr. 22:27
dep. 22:27
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 22:29
dep. 22:29
7.3 km
arr. 22:32
dep. 22:32
10 km
arr. 22:33
dep. 22:33
10.3 km
arr. 22:34
dep. 22:34
10.8 km
arr. 22:36
dep. 22:36
11.3 km
arr. 22:37
dep. 22:37
11.7 km
arr. 22:39
dep. 22:39
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:40
12.9 km
22:15 22:40 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 22:15
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 22:17
dep. 22:17
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 22:19
dep. 22:19
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 22:21
dep. 22:21
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 22:22
dep. 22:22
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 22:23
dep. 22:23
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 22:26
dep. 22:26
5.2 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 22:29
dep. 22:29
6.6 km
arr. 22:32
dep. 22:32
9.3 km
arr. 22:33
dep. 22:33
9.6 km
arr. 22:34
dep. 22:34
10.1 km
arr. 22:36
dep. 22:36
10.6 km
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
arr. 22:39
dep. 22:39
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:40
12.2 km
23:20 23:45 (00:25)
Venac - okretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Venac - okretnica
dep. 23:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
arr. 23:21
dep. 23:21
0.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 23:22
dep. 23:22
1.7 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 23:24
dep. 23:24
2.5 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 23:26
dep. 23:26
3.5 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 23:27
dep. 23:27
4 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 23:28
dep. 23:28
4.5 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
5.3 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 23:31
dep. 23:31
5.9 km
arr. 23:32
dep. 23:32
6.4 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 23:34
dep. 23:34
7.3 km
arr. 23:37
dep. 23:37
10 km
arr. 23:38
dep. 23:38
10.3 km
arr. 23:39
dep. 23:39
10.8 km
arr. 23:41
dep. 23:41
11.3 km
arr. 23:42
dep. 23:42
11.7 km
arr. 23:44
dep. 23:44
12.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 23:45
12.9 km
23:20 23:45 (00:25)
Iriski put 2Zel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put 2
dep. 23:20
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Vodnika Milosa Lasice
arr. 23:22
dep. 23:22
1 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Iriski put - Slavujeva
arr. 23:24
dep. 23:24
1.8 km
Paragovo (Sremska Kamenica), Paragovski put - kasarna
arr. 23:26
dep. 23:26
2.8 km
Sremska Kamenica, Paragovski put - obilaznica
arr. 23:27
dep. 23:27
3.3 km
Sremska Kamenica, Lole Ribara - groblje
arr. 23:28
dep. 23:28
3.8 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:30
dep. 23:30
4.6 km
Sremska Kamenica, Mose Pijade - Skola policije
arr. 23:31
dep. 23:31
5.2 km
arr. 23:32
dep. 23:32
5.7 km
Sremska Kamenica, Petlja Miseluk - tunel
arr. 23:34
dep. 23:34
6.6 km
arr. 23:37
dep. 23:37
9.3 km
arr. 23:38
dep. 23:38
9.6 km
arr. 23:39
dep. 23:39
10.1 km
arr. 23:41
dep. 23:41
10.6 km
arr. 23:42
dep. 23:42
11 km
arr. 23:44
dep. 23:44
11.7 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 23:45
12.2 km

Naselja Paragovo (Sremska Kamenica) i Novi Sad su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paragovo (Sremska Kamenica) je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.