Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Zabrega kod Paracina timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:15 07:00 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:25
dep. 06:25
1.2 km
arr. 06:26
dep. 06:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 06:45
dep. 06:45
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 07:00
15.8 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 10:40
dep. 10:40
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 10:50
dep. 10:50
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 10:51
dep. 10:51
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 11:05
15.8 km
12:15 12:52 (00:37)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
1.2 km
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 12:37
dep. 12:37
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 12:41
dep. 12:41
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 12:52
15.8 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:25
dep. 14:25
1.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 14:45
dep. 14:45
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 14:48
dep. 14:48
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 15:00
15.8 km
16:30 17:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.2 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 16:50
dep. 16:50
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 17:05
15.8 km
20:15 20:52 (00:37)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
arr. 20:18
dep. 20:18
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 20:37
dep. 20:37
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 20:38
dep. 20:38
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 20:52
15.8 km
22:15 23:00 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 22:45
dep. 22:45
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 22:46
dep. 22:46
12 km
Popovac kod Paracina, Kolonija
arr. 22:48
dep. 22:48
13 km
Zabrega kod Paracina, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
15.4 km
Zabrega kod Paracina, 2
arr. 23:00
15.8 km

Naselja Paracin i Zabrega kod Paracina su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.