Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Vrnjacka Banja timetable

thursday, 20.02.2020.
07:25 09:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:25
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
40 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
45 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
56 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
62 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
63 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
74 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
78 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
82 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
85 km
08:45 10:33 (01:48)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
38 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
54.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
68.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
80.2 km
21:05 22:45 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 21:05
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
77 km
Paracin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
07:25 09:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:25
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
40 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
45 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
56 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
62 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
63 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
74 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
78 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
82 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
85 km
08:45 10:33 (01:48)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
38 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
54.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
68.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
80.2 km
21:05 22:45 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 21:05
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
77 km
Paracin - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:25 09:15 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:25
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
19 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
40 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
45 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
54 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
56 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
62 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
63 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
74 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
78 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
82 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
85 km
08:45 10:33 (01:48)
Bus stationVitojevac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:45
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
38 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
54.4 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:05
68.1 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:22
dep. 10:30
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:33
80.2 km
21:05 22:45 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 21:05
Cicevac, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:50
14 km
Krusevac, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:05
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:35
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 22:45
77 km

Naselja Paracin i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.