Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Stubica kod Paracina timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:15 06:50 (00:35)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:17
dep. 06:17
1.2 km
arr. 06:18
dep. 06:18
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 06:22
dep. 06:22
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 06:38
dep. 06:38
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 06:48
dep. 06:48
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 06:50
18.7 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:30
arr. 10:32
dep. 10:32
1.2 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 10:37
dep. 10:37
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 10:38
dep. 10:38
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 10:52
dep. 10:52
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 10:54
dep. 10:54
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 11:01
dep. 11:01
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 11:05
18.7 km
12:15 12:50 (00:35)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
1.2 km
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 12:22
dep. 12:22
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 12:37
dep. 12:37
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 12:38
dep. 12:38
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 12:50
18.7 km
14:15 15:00 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:22
dep. 14:22
1.2 km
arr. 14:23
dep. 14:23
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 14:27
dep. 14:27
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 14:43
dep. 14:43
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 15:00
18.7 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.2 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 16:37
dep. 16:37
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 16:52
dep. 16:52
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 17:07
dep. 17:07
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 17:10
18.7 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
arr. 20:18
dep. 20:18
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 20:22
dep. 20:22
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 20:23
dep. 20:23
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 20:37
dep. 20:37
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 20:38
dep. 20:38
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 20:48
dep. 20:48
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 20:50
18.7 km
22:15 23:00 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:22
dep. 22:22
1.2 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.9 km
Glavica kod Paracina, Dom
arr. 22:27
dep. 22:27
5.1 km
Glavica kod Paracina, Intersection
arr. 22:28
dep. 22:28
5.6 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 22:32
dep. 22:32
7.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 22:38
dep. 22:38
10.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 22:43
dep. 22:43
12.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 22:44
dep. 22:44
13 km
Popovac kod Paracina, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
13.3 km
Stubica kod Paracina, 1
arr. 22:55
dep. 22:55
17.7 km
Stubica kod Paracina, 2
arr. 22:57
dep. 22:57
18.2 km
Stubica kod Paracina, 3
arr. 23:00
18.7 km

Naselja Paracin i Stubica kod Paracina su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.