Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Sinji Vir timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:20
dep. 06:20
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 06:22
dep. 06:22
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Savac, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Savac, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.5 km
Savac, 3
arr. 06:31
dep. 06:31
7.5 km
Savac, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 06:41
dep. 06:41
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 06:50
18.2 km
14:10 14:50 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:20
dep. 14:20
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 14:24
dep. 14:24
3.1 km
Savac, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
5.5 km
Savac, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Savac, 3
arr. 14:31
dep. 14:31
7.5 km
Savac, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 14:39
dep. 14:39
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 14:41
dep. 14:41
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 14:50
18.2 km
16:55 17:27 (00:32)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:55
Paracin, Lovacki dom
arr. 17:00
dep. 17:00
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 17:02
dep. 17:02
3.1 km
Cepure, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 17:17
dep. 17:17
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 17:18
dep. 17:18
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 17:22
dep. 17:22
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 17:24
dep. 17:24
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 17:27
18.2 km
19:55 20:29 (00:34)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:55
Paracin, Lovacki dom
arr. 20:00
dep. 20:00
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 20:02
dep. 20:02
3.1 km
Savac, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
5.5 km
Savac, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
6.5 km
Savac, 3
arr. 20:09
dep. 20:09
7.5 km
Savac, 4
arr. 20:11
dep. 20:11
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 20:18
dep. 20:18
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 20:25
dep. 20:25
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 20:29
18.2 km
22:15 22:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 22:27
dep. 22:27
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Savac, 1
arr. 22:32
dep. 22:32
5.5 km
Savac, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Savac, 3
arr. 22:36
dep. 22:36
7.5 km
Savac, 4
arr. 22:38
dep. 22:38
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 22:43
dep. 22:43
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 22:44
dep. 22:44
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 22:45
dep. 22:45
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 22:52
dep. 22:52
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 22:55
18.2 km
Paracin - Sinji Vir timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:20
dep. 06:20
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 06:22
dep. 06:22
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 06:24
dep. 06:24
3.1 km
Savac, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
5.5 km
Savac, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
6.5 km
Savac, 3
arr. 06:31
dep. 06:31
7.5 km
Savac, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 06:40
dep. 06:40
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 06:41
dep. 06:41
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 06:50
18.2 km
14:10 14:50 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:20
dep. 14:20
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 14:24
dep. 14:24
3.1 km
Savac, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
5.5 km
Savac, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
6.5 km
Savac, 3
arr. 14:31
dep. 14:31
7.5 km
Savac, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 14:38
dep. 14:38
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 14:39
dep. 14:39
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 14:41
dep. 14:41
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 14:45
dep. 14:45
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 14:47
dep. 14:47
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 14:50
18.2 km
16:55 17:27 (00:32)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:55
Paracin, Lovacki dom
arr. 17:00
dep. 17:00
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 17:02
dep. 17:02
3.1 km
Cepure, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 17:17
dep. 17:17
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 17:18
dep. 17:18
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 17:22
dep. 17:22
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 17:24
dep. 17:24
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 17:26
dep. 17:26
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 17:27
18.2 km
19:55 20:29 (00:34)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:55
Paracin, Lovacki dom
arr. 20:00
dep. 20:00
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 20:02
dep. 20:02
3.1 km
Savac, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
5.5 km
Savac, 2
arr. 20:07
dep. 20:07
6.5 km
Savac, 3
arr. 20:09
dep. 20:09
7.5 km
Savac, 4
arr. 20:11
dep. 20:11
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 20:18
dep. 20:18
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 20:19
dep. 20:19
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 20:23
dep. 20:23
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 20:25
dep. 20:25
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 20:29
18.2 km
22:15 22:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
Paracin, Lovacki dom
arr. 22:27
dep. 22:27
2.3 km
Paracin, Jelen
arr. 22:29
dep. 22:29
3.1 km
Savac, 1
arr. 22:32
dep. 22:32
5.5 km
Savac, 2
arr. 22:34
dep. 22:34
6.5 km
Savac, 3
arr. 22:36
dep. 22:36
7.5 km
Savac, 4
arr. 22:38
dep. 22:38
8.9 km
Cepure, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
9.9 km
Rasevica, 1
arr. 22:43
dep. 22:43
12.3 km
Rasevica, 2
arr. 22:44
dep. 22:44
12.7 km
Rasevica, 3 - Dom
arr. 22:45
dep. 22:45
13.2 km
Rasevica, 4
arr. 22:46
dep. 22:46
13.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 1
arr. 22:50
dep. 22:50
15.7 km
Tresnjevica kod Paracina, 2 - Centar
arr. 22:52
dep. 22:52
16.7 km
Sinji Vir, 1
arr. 22:54
dep. 22:54
17.7 km
Sinji Vir, 2
arr. 22:55
18.2 km

Naselja Paracin i Sinji Vir su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.