Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Pardik timetable

friday, 15.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
Pojate, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Vitosevac, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
30 km
Pardik
arr. 07:00
33 km
10:50 11:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:50
Pojate, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 11:33
dep. 11:33
22 km
Vitosevac, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Pardik
arr. 11:50
33 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
Pojate, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 14:58
dep. 14:58
22 km
Vitosevac, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
30 km
Pardik
arr. 15:15
33 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:30
Pojate, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:23
dep. 20:23
22 km
Vitosevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Pardik
arr. 20:40
33 km
22:15 23:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
Pojate, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 22:53
dep. 22:53
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 22:58
dep. 22:58
22 km
Vitosevac, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
30 km
Pardik
arr. 23:15
33 km
Paracin - Pardik timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:10
Pojate, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 06:55
dep. 06:55
22 km
Vitosevac, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
30 km
Pardik
arr. 07:00
33 km
10:50 11:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:50
Pojate, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 11:33
dep. 11:33
22 km
Vitosevac, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Pardik
arr. 11:50
33 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
Pojate, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 14:53
dep. 14:53
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 14:58
dep. 14:58
22 km
Vitosevac, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
30 km
Pardik
arr. 15:15
33 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:30
Pojate, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:23
dep. 20:23
22 km
Vitosevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
30 km
Pardik
arr. 20:40
33 km
22:15 23:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
Pojate, Intersection
arr. 22:45
dep. 22:45
15 km
Novi Bracin, Jovanovac
arr. 22:53
dep. 22:53
20 km
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 22:58
dep. 22:58
22 km
Vitosevac, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
26 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
30 km
Pardik
arr. 23:15
33 km

Naselja Paracin i Pardik su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.