Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Paracin - Jagodina timetable

thursday, 15.11.2018.
02:44 03:02 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 02:44
Cuprija, Railway station
arr. 02:50
dep. 02:51
8 km
arr. 02:56
dep. 02:57
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 03:02
22 km
04:05 04:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 04:05
Jagodina, Bus station
arr. 04:35
18.7 km
05:00 05:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:00
Cuprija, Slavija
arr. 05:10
dep. 05:10
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 05:13
dep. 05:13
6 km
Cuprija, Novi dom
arr. 05:15
dep. 05:15
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 05:30
18 km
05:02 05:19 (00:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 05:02
Cuprija, Railway station
arr. 05:08
dep. 05:09
8 km
arr. 05:14
dep. 05:14
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:19
22 km
05:30 06:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 05:30
Paracin, Apoteka
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 05:37
dep. 05:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 05:39
dep. 05:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:51
dep. 05:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:10
dep. 06:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 06:15
21 km
05:40 06:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:40
Jagodina, Bus station
arr. 06:05
20 km
05:40 06:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 05:40
Paracin, Vardar
arr. 05:41
dep. 05:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 05:43
dep. 05:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 05:45
dep. 05:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 05:56
dep. 05:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 05:58
dep. 05:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:03
dep. 06:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:05
dep. 06:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 06:13
dep. 06:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 06:20
dep. 06:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 06:22
dep. 06:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:23
dep. 06:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 06:25
21.5 km
05:45 06:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:45
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
22 km
06:00 06:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 06:00
Paracin, Apoteka
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 06:07
dep. 06:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 06:19
dep. 06:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:21
dep. 06:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 06:31
dep. 06:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:40
dep. 06:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 06:42
dep. 06:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 06:45
21 km
06:15 06:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 06:15
Paracin, Vardar
arr. 06:16
dep. 06:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 06:17
dep. 06:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 06:31
dep. 06:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:35
dep. 06:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 06:40
dep. 06:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 06:43
dep. 06:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 06:45
dep. 06:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 06:50
dep. 06:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 06:53
dep. 06:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 06:55
22 km
06:20 07:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:20
Cuprija, Slavija
arr. 06:28
dep. 06:28
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:30
dep. 06:30
7.5 km
Cuprija, Novi dom
arr. 06:34
dep. 06:34
-90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:46
18.8 km
06:30 07:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 06:30
Paracin, Vardar
arr. 06:31
dep. 06:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 06:32
dep. 06:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 06:33
dep. 06:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 06:35
dep. 06:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:48
dep. 06:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 06:52
dep. 06:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 06:55
dep. 06:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 07:03
dep. 07:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:12
dep. 07:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:13
dep. 07:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 07:15
21.5 km
06:40 07:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 06:40
Paracin, Apoteka
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 06:53
dep. 06:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 06:55
dep. 06:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 06:57
dep. 06:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 07:03
dep. 07:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 07:20
21 km
06:45 07:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 06:45
Paracin, Apoteka
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 06:51
dep. 06:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:02
dep. 07:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:03
dep. 07:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 07:12
dep. 07:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:15
dep. 07:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:20
dep. 07:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 07:25
dep. 07:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:28
dep. 07:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 07:30
21 km
06:54 07:08 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 06:54
Cuprija, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
8 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:08
22 km
06:55 07:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:55
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
23 km
07:00 07:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 07:00
Cuprija, Slavija
arr. 07:10
dep. 07:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:18
dep. 07:18
7.5 km
Cuprija, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
8.1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 07:22
dep. 07:22
8.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:34
18.8 km
07:15 08:00 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 07:15
Paracin, Apoteka
arr. 07:16
dep. 07:16
0 km
Paracin, Štamparija
arr. 07:18
dep. 07:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Cuprija, Minel
arr. 07:29
dep. 07:29
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 07:30
dep. 07:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:32
dep. 07:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Cuprija, Kasina
arr. 07:40
dep. 07:40
12 km
Mijatovac, I
arr. 07:45
dep. 07:45
14 km
Mijatovac, II
arr. 07:50
dep. 07:50
14 km
Mijatovac, Gilje
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 07:55
dep. 07:55
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 07:57
dep. 07:57
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 07:58
dep. 07:58
20 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Jagodina, Center
arr. 08:00
21 km
07:30 08:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 07:30
Paracin, Apoteka
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 07:39
dep. 07:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 07:47
dep. 07:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:51
dep. 07:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 07:53
dep. 07:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 08:01
dep. 08:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:05
dep. 08:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 08:12
dep. 08:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 08:15
21 km
07:40 08:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 07:40
Paracin, Vardar
arr. 07:41
dep. 07:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 07:43
dep. 07:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 07:44
dep. 07:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 07:45
dep. 07:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 07:55
dep. 07:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:58
dep. 07:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:00
dep. 08:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:03
dep. 08:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:05
dep. 08:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 08:10
dep. 08:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 08:13
dep. 08:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:15
dep. 08:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:18
dep. 08:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 08:22
dep. 08:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:23
dep. 08:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 08:25
21.5 km
08:00 08:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 08:00
Paracin, Apoteka
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 08:07
dep. 08:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:09
dep. 08:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 08:17
dep. 08:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 08:19
dep. 08:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:23
dep. 08:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:25
dep. 08:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 08:31
dep. 08:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:40
dep. 08:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:43
dep. 08:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 08:45
21 km
08:09 08:27 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 08:09
Cuprija, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
8 km
arr. 08:21
dep. 08:22
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
22 km
08:15 08:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 08:15
Paracin, Vardar
arr. 08:16
dep. 08:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 08:17
dep. 08:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 08:18
dep. 08:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 08:31
dep. 08:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:32
dep. 08:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:34
dep. 08:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:35
dep. 08:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 08:40
dep. 08:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 08:41
dep. 08:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 08:43
dep. 08:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 08:45
dep. 08:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 08:55
22 km
08:20 09:00 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:20
Cuprija, Slavija
arr. 08:35
dep. 08:35
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:43
dep. 08:43
7 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
18 km
08:30 09:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 08:30
Paracin, Vardar
arr. 08:31
dep. 08:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 08:32
dep. 08:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:48
dep. 08:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 08:52
dep. 08:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 09:03
dep. 09:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:05
dep. 09:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:08
dep. 09:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 09:09
dep. 09:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 09:10
dep. 09:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:12
dep. 09:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:13
dep. 09:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 09:15
21.5 km
08:40 09:00 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 08:40
Cuprija, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:00
18 km
08:40 09:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 08:40
Paracin, Apoteka
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 08:43
dep. 08:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 08:52
dep. 08:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 08:53
dep. 08:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 08:57
dep. 08:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:00
dep. 09:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 09:03
dep. 09:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 09:04
dep. 09:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:10
dep. 09:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:12
dep. 09:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 09:20
21 km
08:45 09:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 08:45
Paracin, Apoteka
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 08:51
dep. 08:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 08:53
dep. 08:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 08:58
dep. 08:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 09:00
dep. 09:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:02
dep. 09:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:03
dep. 09:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 09:10
dep. 09:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 09:12
dep. 09:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:20
dep. 09:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 09:25
dep. 09:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:28
dep. 09:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 09:30
21 km
09:00 09:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 09:00
Cuprija, Slavija
arr. 09:10
dep. 09:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:18
dep. 09:18
7.5 km
Cuprija, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
8.1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 09:22
dep. 09:22
8.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:34
18.8 km
09:15 10:00 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 09:15
Paracin, Apoteka
arr. 09:16
dep. 09:16
0 km
Paracin, Štamparija
arr. 09:18
dep. 09:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 09:20
dep. 09:20
2 km
Cuprija, Minel
arr. 09:29
dep. 09:29
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 09:30
dep. 09:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:32
dep. 09:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:34
dep. 09:34
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:37
dep. 09:37
12 km
Cuprija, Kasina
arr. 09:40
dep. 09:40
12 km
Mijatovac, I
arr. 09:45
dep. 09:45
14 km
Mijatovac, II
arr. 09:50
dep. 09:50
14 km
Mijatovac, Gilje
arr. 09:52
dep. 09:52
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 09:55
dep. 09:55
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 09:57
dep. 09:57
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 09:58
dep. 09:58
20 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 09:59
dep. 09:59
21 km
Jagodina, Center
arr. 10:00
21 km
09:30 10:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 09:30
Paracin, Apoteka
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 09:37
dep. 09:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 09:47
dep. 09:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 09:49
dep. 09:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:51
dep. 09:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 09:53
dep. 09:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 10:00
dep. 10:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 10:01
dep. 10:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:05
dep. 10:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:10
dep. 10:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 10:12
dep. 10:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:13
dep. 10:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 10:15
21 km
09:40 10:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 09:40
Paracin, Vardar
arr. 09:41
dep. 09:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 09:43
dep. 09:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 09:44
dep. 09:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 09:45
dep. 09:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 09:55
dep. 09:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 09:56
dep. 09:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 09:58
dep. 09:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:03
dep. 10:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:05
dep. 10:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 10:10
dep. 10:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 10:13
dep. 10:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:15
dep. 10:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:18
dep. 10:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 10:22
dep. 10:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 10:25
21.5 km
09:41 09:59 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:41
Cuprija, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
8 km
arr. 09:53
dep. 09:54
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:59
22 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:00
Cuprija, Slavija
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:30
18 km
10:00 10:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 10:00
Paracin, Apoteka
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:09
dep. 10:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 10:17
dep. 10:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:21
dep. 10:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:23
dep. 10:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:25
dep. 10:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 10:31
dep. 10:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:35
dep. 10:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:40
dep. 10:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 10:42
dep. 10:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:43
dep. 10:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 10:45
21 km
10:15 10:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 10:15
Paracin, Vardar
arr. 10:16
dep. 10:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 10:17
dep. 10:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 10:18
dep. 10:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 10:31
dep. 10:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:32
dep. 10:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:33
dep. 10:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:35
dep. 10:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 10:40
dep. 10:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 10:41
dep. 10:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 10:43
dep. 10:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 10:45
dep. 10:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 10:50
dep. 10:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 10:53
dep. 10:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 10:55
22 km
10:30 11:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 10:30
Paracin, Vardar
arr. 10:31
dep. 10:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 10:32
dep. 10:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:48
dep. 10:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:52
dep. 10:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 10:55
dep. 10:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 11:00
dep. 11:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 11:03
dep. 11:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:05
dep. 11:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 11:09
dep. 11:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 11:10
dep. 11:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:12
dep. 11:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 11:15
21.5 km
10:40 11:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 10:40
Paracin, Apoteka
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 10:43
dep. 10:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:45
dep. 10:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 10:52
dep. 10:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 10:53
dep. 10:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:57
dep. 10:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:00
dep. 11:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 11:03
dep. 11:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 11:04
dep. 11:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:10
dep. 11:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 11:15
dep. 11:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:17
dep. 11:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 11:20
21 km
10:45 11:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:45
Cuprija, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
9 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:15
19 km
10:45 11:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 10:45
Paracin, Apoteka
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 10:53
dep. 10:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 10:58
dep. 10:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 11:00
dep. 11:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:02
dep. 11:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:03
dep. 11:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:05
dep. 11:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 11:10
dep. 11:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 11:12
dep. 11:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:15
dep. 11:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:20
dep. 11:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:28
dep. 11:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 11:30
21 km
10:59 11:23 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:59
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
18 km
11:00 11:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 11:00
Cuprija, Slavija
arr. 11:10
dep. 11:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:18
dep. 11:18
7.5 km
Cuprija, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
8.1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 11:22
dep. 11:22
8.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:34
18.8 km
11:15 12:00 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 11:15
Paracin, Apoteka
arr. 11:16
dep. 11:16
0 km
Paracin, Štamparija
arr. 11:18
dep. 11:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 11:20
dep. 11:20
2 km
Cuprija, Minel
arr. 11:29
dep. 11:29
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 11:30
dep. 11:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:32
dep. 11:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:34
dep. 11:34
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:37
dep. 11:37
12 km
Cuprija, Kasina
arr. 11:40
dep. 11:40
12 km
Mijatovac, I
arr. 11:45
dep. 11:45
14 km
Mijatovac, II
arr. 11:50
dep. 11:50
14 km
Mijatovac, Gilje
arr. 11:52
dep. 11:52
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 11:57
dep. 11:57
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 11:59
dep. 11:59
21 km
Jagodina, Center
arr. 12:00
21 km
11:30 12:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 11:30
Paracin, Apoteka
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 11:37
dep. 11:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 11:47
dep. 11:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 11:49
dep. 11:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:51
dep. 11:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 11:53
dep. 11:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 12:00
dep. 12:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 12:01
dep. 12:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 12:12
dep. 12:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:13
dep. 12:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 12:15
21 km
11:40 12:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 11:40
Paracin, Vardar
arr. 11:41
dep. 11:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 11:43
dep. 11:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 11:44
dep. 11:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 11:58
dep. 11:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:03
dep. 12:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 12:13
dep. 12:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:15
dep. 12:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:18
dep. 12:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 12:20
dep. 12:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 12:22
dep. 12:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:23
dep. 12:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 12:25
21.5 km
12:00 12:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 12:00
Paracin, Apoteka
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:09
dep. 12:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 12:17
dep. 12:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 12:19
dep. 12:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:25
dep. 12:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 12:31
dep. 12:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:40
dep. 12:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 12:42
dep. 12:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 12:45
21 km
12:15 12:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 12:15
Paracin, Vardar
arr. 12:16
dep. 12:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 12:17
dep. 12:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 12:30
dep. 12:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 12:31
dep. 12:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:33
dep. 12:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:35
dep. 12:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 12:40
dep. 12:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 12:41
dep. 12:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 12:43
dep. 12:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 12:45
dep. 12:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 12:50
dep. 12:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 12:53
dep. 12:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 12:55
22 km
12:30 13:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 12:30
Paracin, Vardar
arr. 12:31
dep. 12:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 12:32
dep. 12:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 12:44
dep. 12:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:48
dep. 12:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 12:50
dep. 12:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 12:52
dep. 12:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 12:55
dep. 12:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 13:00
dep. 13:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:05
dep. 13:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:08
dep. 13:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 13:09
dep. 13:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:12
dep. 13:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:13
dep. 13:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 13:15
21.5 km
12:40 13:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 12:40
Paracin, Apoteka
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 12:53
dep. 12:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 12:57
dep. 12:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:00
dep. 13:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 13:20
21 km
12:45 13:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 12:45
Paracin, Apoteka
arr. 12:48
dep. 12:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 13:00
dep. 13:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:02
dep. 13:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:03
dep. 13:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:05
dep. 13:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 13:10
dep. 13:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 13:12
dep. 13:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:15
dep. 13:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:28
dep. 13:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 13:30
21 km
13:00 13:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:00
Cuprija, Slavija
arr. 13:10
dep. 13:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:18
dep. 13:18
7.5 km
Cuprija, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
8.1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 13:22
dep. 13:22
8.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:34
18.8 km
13:15 14:00 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 13:15
Paracin, Apoteka
arr. 13:16
dep. 13:16
0 km
Paracin, Štamparija
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Cuprija, Minel
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 13:30
dep. 13:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Cuprija, Kasina
arr. 13:40
dep. 13:40
12 km
Mijatovac, I
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Mijatovac, II
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Mijatovac, Gilje
arr. 13:52
dep. 13:52
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 13:55
dep. 13:55
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 13:58
dep. 13:58
20 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 13:59
dep. 13:59
21 km
Jagodina, Center
arr. 14:00
21 km
13:30 14:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 13:30
Paracin, Apoteka
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 13:49
dep. 13:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:51
dep. 13:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 14:01
dep. 14:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 14:12
dep. 14:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:13
dep. 14:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 14:15
21 km
13:40 14:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 13:40
Paracin, Vardar
arr. 13:41
dep. 13:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 13:43
dep. 13:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 13:44
dep. 13:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 13:55
dep. 13:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 13:56
dep. 13:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 13:58
dep. 13:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:00
dep. 14:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:03
dep. 14:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:05
dep. 14:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 14:10
dep. 14:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 14:13
dep. 14:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:15
dep. 14:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:18
dep. 14:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 14:20
dep. 14:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 14:22
dep. 14:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:23
dep. 14:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 14:25
21.5 km
13:44 14:08 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:44
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:57
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
18 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:00
Cuprija, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:25
20 km
14:00 14:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 14:00
Paracin, Apoteka
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 14:07
dep. 14:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:09
dep. 14:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 14:17
dep. 14:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:21
dep. 14:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:40
dep. 14:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 14:42
dep. 14:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:43
dep. 14:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 14:45
21 km
14:15 14:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 14:15
Paracin, Vardar
arr. 14:16
dep. 14:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 14:17
dep. 14:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:32
dep. 14:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:35
dep. 14:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 14:40
dep. 14:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 14:50
dep. 14:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 14:53
dep. 14:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 14:55
22 km
14:30 15:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 14:30
Paracin, Vardar
arr. 14:31
dep. 14:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 14:32
dep. 14:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:48
dep. 14:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 14:55
dep. 14:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 15:03
dep. 15:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:05
dep. 15:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 15:09
dep. 15:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:12
dep. 15:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:13
dep. 15:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 15:15
21.5 km
14:31 14:48 (00:17)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 14:31
Cuprija, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
8 km
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
22 km
14:40 15:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 14:40
Paracin, Apoteka
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 14:57
dep. 14:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:10
dep. 15:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:17
dep. 15:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 15:20
21 km
14:45 15:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 14:45
Paracin, Apoteka
arr. 14:48
dep. 14:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 14:51
dep. 14:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 14:58
dep. 14:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 15:00
dep. 15:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:02
dep. 15:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 15:10
dep. 15:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 15:12
dep. 15:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:15
dep. 15:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 15:25
dep. 15:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:28
dep. 15:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 15:30
21 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:00
Cuprija, Slavija
arr. 15:10
dep. 15:10
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:18
dep. 15:18
7.5 km
Cuprija, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
8.1 km
Cuprija, Novi dom
arr. 15:22
dep. 15:22
8.7 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:34
18.8 km
15:10 15:30 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:10
Cuprija, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:30
18 km
15:15 16:00 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 15:15
Paracin, Apoteka
arr. 15:16
dep. 15:16
0 km
Paracin, Štamparija
arr. 15:18
dep. 15:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Cuprija, Minel
arr. 15:29
dep. 15:29
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Cuprija, Kasina
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Mijatovac, I
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Mijatovac, II
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Mijatovac, Gilje
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 15:55
dep. 15:55
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 15:58
dep. 15:58
20 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Jagodina, Center
arr. 16:00
21 km
15:30 16:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 15:30
Paracin, Apoteka
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 15:37
dep. 15:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 15:39
dep. 15:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 16:01
dep. 16:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:10
dep. 16:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 16:15
21 km
15:40 16:25 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 15:40
Paracin, Vardar
arr. 15:41
dep. 15:41
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 15:43
dep. 15:43
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 15:44
dep. 15:44
1 km
Paracin, Stadion
arr. 15:45
dep. 15:45
2 km
Cuprija, Minel
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:58
dep. 15:58
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:03
dep. 16:03
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Mijatovac, I
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Mijatovac, II
arr. 16:13
dep. 16:13
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:18
dep. 16:18
17 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 16:20
dep. 16:20
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 16:22
dep. 16:22
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:23
dep. 16:23
21 km
Jagodina, Center
arr. 16:25
21.5 km
15:41 16:05 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 15:41
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
18 km
16:00 16:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 16:00
Paracin, Apoteka
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 16:07
dep. 16:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:09
dep. 16:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 16:17
dep. 16:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 16:19
dep. 16:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:23
dep. 16:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:25
dep. 16:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 16:31
dep. 16:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 16:42
dep. 16:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:43
dep. 16:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 16:45
21 km
16:15 16:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:15
Cuprija, Slavija
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:28
dep. 16:28
6 km
Cuprija, Novi dom
arr. 16:30
dep. 16:30
0 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:45
18 km
16:15 16:55 (00:40)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 16:15
Paracin, Vardar
arr. 16:16
dep. 16:16
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 16:17
dep. 16:17
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Paracin, Stadion
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Paracin, Met. Naselje
arr. 16:30
dep. 16:30
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 16:31
dep. 16:31
9.5 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:33
dep. 16:33
10.5 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:35
dep. 16:35
11.5 km
Mijatovac, I
arr. 16:40
dep. 16:40
14.5 km
Mijatovac, II
arr. 16:41
dep. 16:41
15 km
Mijatovac, Gilje
arr. 16:43
dep. 16:43
17 km
Jagodina, Lugomir
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 16:50
dep. 16:50
21 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
21.5 km
Jagodina, Center
arr. 16:55
22 km
16:29 16:53 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:29
Cuprija, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:42
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
18 km
16:30 17:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 16:30
Paracin, Vardar
arr. 16:31
dep. 16:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 16:32
dep. 16:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 16:33
dep. 16:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 16:44
dep. 16:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:48
dep. 16:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 16:52
dep. 16:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 16:55
dep. 16:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 17:00
dep. 17:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 17:03
dep. 17:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:05
dep. 17:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 17:09
dep. 17:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 17:10
dep. 17:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 17:12
dep. 17:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:13
dep. 17:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 17:15
21.5 km
16:40 17:20 (00:40)
Vardar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 16:40
Paracin, Apoteka
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 16:43
dep. 16:43
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Cuprija, Minel
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 16:57
dep. 16:57
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Mijatovac, II
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Mijatovac, I
arr. 17:04
dep. 17:04
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:10
dep. 17:10
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:12
dep. 17:12
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 17:15
dep. 17:15
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 17:17
dep. 17:17
20 km
Jagodina, Center
arr. 17:20
21 km
16:45 17:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 16:45
Paracin, Apoteka
arr. 16:48
dep. 16:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 16:51
dep. 16:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 16:53
dep. 16:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 16:58
dep. 16:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 17:00
dep. 17:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:03
dep. 17:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 17:10
dep. 17:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 17:12
dep. 17:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 17:20
dep. 17:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 17:25
dep. 17:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 17:28
dep. 17:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 17:30
21 km
17:25 17:50 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:25
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
23 km
17:30 18:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 17:30
Paracin, Apoteka
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 17:37
dep. 17:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 17:49
dep. 17:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:51
dep. 17:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 17:53
dep. 17:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 17:55
dep. 17:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 18:00
dep. 18:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 18:01
dep. 18:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 18:05
dep. 18:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:13
dep. 18:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 18:15
21 km
17:35 17:53 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 17:35
Cuprija, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
8 km
arr. 17:47
dep. 17:48
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 17:53
22 km
18:00 18:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 18:00
Paracin, Apoteka
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 18:07
dep. 18:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 18:09
dep. 18:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 18:19
dep. 18:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:21
dep. 18:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 18:25
dep. 18:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 18:30
dep. 18:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 18:31
dep. 18:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 18:40
dep. 18:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 18:42
dep. 18:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 18:43
dep. 18:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 18:45
21 km
18:11 18:45 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 18:11
Cuprija, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:45
20 km
18:18 18:36 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 18:18
Cuprija, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
8 km
arr. 18:30
dep. 18:31
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
22 km
18:30 19:15 (00:45)
Mesna zajednica XI kongres
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Mesna zajednica XI kongres
dep. 18:30
Paracin, Vardar
arr. 18:31
dep. 18:31
0.1 km
Paracin, Apoteka
arr. 18:32
dep. 18:32
0.4 km
Paracin, Štamparija
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Paracin, Stadion
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Cuprija, Minel
arr. 18:44
dep. 18:44
9 km
Cuprija, Ingrap
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Cuprija, Slavija
arr. 18:48
dep. 18:48
10.5 km
Cuprija, Dom zdravlja
arr. 18:50
dep. 18:50
11 km
Cuprija, Lamela
arr. 18:52
dep. 18:52
11.5 km
Cuprija, Kasina
arr. 18:55
dep. 18:55
12 km
Mijatovac, I
arr. 19:00
dep. 19:00
14 km
Mijatovac, II
arr. 19:03
dep. 19:03
14.5 km
Mijatovac, Gilje
arr. 19:05
dep. 19:05
15 km
Jagodina, Lugomir
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Jagodina, Viners
arr. 19:09
dep. 19:09
18 km
Jagodina, Sarina Međa
arr. 19:10
dep. 19:10
20 km
Jagodina, Pivara
arr. 19:12
dep. 19:12
20.5 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 19:13
dep. 19:13
21 km
Jagodina, Center
arr. 19:15
21.5 km
18:45 19:30 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 18:45
Paracin, Apoteka
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 18:51
dep. 18:51
2 km
Paracin, Stadion
arr. 18:53
dep. 18:53
3 km
Cuprija, Minel
arr. 18:58
dep. 18:58
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 19:00
dep. 19:00
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:02
dep. 19:02
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:03
dep. 19:03
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Mijatovac, I
arr. 19:10
dep. 19:10
12 km
Mijatovac, II
arr. 19:12
dep. 19:12
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 19:15
dep. 19:15
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 19:25
dep. 19:25
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 19:28
dep. 19:28
20 km
Jagodina, Center
arr. 19:30
21 km
18:59 19:13 (00:14)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 18:59
Cuprija, Railway station
arr. 19:05
dep. 19:06
8 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:13
22 km
19:30 20:15 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 19:30
Paracin, Apoteka
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 19:37
dep. 19:37
2 km
Paracin, Stadion
arr. 19:39
dep. 19:39
3 km
Cuprija, Minel
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 19:49
dep. 19:49
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 19:51
dep. 19:51
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 19:53
dep. 19:53
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Mijatovac, II
arr. 20:00
dep. 20:00
12 km
Mijatovac, I
arr. 20:01
dep. 20:01
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 20:05
dep. 20:05
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 20:10
dep. 20:10
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 20:12
dep. 20:12
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:13
dep. 20:13
20 km
Jagodina, Center
arr. 20:15
21 km
20:00 20:45 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 20:00
Paracin, Apoteka
arr. 20:03
dep. 20:03
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Paracin, Stadion
arr. 20:09
dep. 20:09
3 km
Cuprija, Minel
arr. 20:17
dep. 20:17
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 20:19
dep. 20:19
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:21
dep. 20:21
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 20:23
dep. 20:23
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 20:25
dep. 20:25
9 km
Mijatovac, II
arr. 20:30
dep. 20:30
12 km
Mijatovac, I
arr. 20:31
dep. 20:31
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 20:35
dep. 20:35
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 20:42
dep. 20:42
19 km
Jagodina, Skolski centar
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Jagodina, Center
arr. 20:45
21 km
20:50 21:35 (00:45)
Vardar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Vardar
dep. 20:50
Paracin, Apoteka
arr. 20:53
dep. 20:53
1 km
Paracin, Štamparija
arr. 20:56
dep. 20:56
2 km
Paracin, Stadion
arr. 20:58
dep. 20:58
3 km
Cuprija, Minel
arr. 21:03
dep. 21:03
5 km
Cuprija, Ingrap
arr. 21:05
dep. 21:05
6 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:07
dep. 21:07
7 km
Cuprija, Partizan
arr. 21:08
dep. 21:08
8 km
Cuprija, Lamela
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Mijatovac, I
arr. 21:15
dep. 21:15
12 km
Mijatovac, II
arr. 21:17
dep. 21:17
13 km
Mijatovac, Gilje
arr. 21:20
dep. 21:20
14 km
Jagodina, Lugomir
arr. 21:25
dep. 21:25
17 km
Jagodina, Stadion
arr. 21:30
dep. 21:30
19 km
Jagodina, Pivara
arr. 21:33
dep. 21:33
20 km
Jagodina, Center
arr. 21:35
21 km
21:57 22:15 (00:18)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 21:57
Cuprija, Railway station
arr. 22:03
dep. 22:04
8 km
arr. 22:09
dep. 22:10
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 22:15
22 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
02:09 02:33 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 02:09
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:22
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
18 km

Naselja Paracin i Jagodina su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 02:09 h, dok je poslednji polazak u 21:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.