Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Gornja Mutnica timetable

monday, 24.02.2020.
06:15 07:00 (00:45)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:25
dep. 06:25
1.2 km
arr. 06:26
dep. 06:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 06:41
dep. 06:41
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Buljane, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
15 km
Buljane, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
15.5 km
Saludovac
arr. 06:52
dep. 06:52
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 06:54
dep. 06:54
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 07:00
20.7 km
09:00 09:40 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:03
dep. 09:03
1.2 km
arr. 09:04
dep. 09:04
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 09:19
dep. 09:19
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Buljane, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
15 km
Buljane, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
15.5 km
Saludovac
arr. 09:30
dep. 09:30
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 09:32
dep. 09:32
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 09:40
20.7 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:17
dep. 12:17
1.2 km
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 12:37
dep. 12:37
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 12:38
dep. 12:38
12 km
Buljane, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
15 km
Buljane, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
15.5 km
Saludovac
arr. 12:48
dep. 12:48
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 12:50
dep. 12:50
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 12:55
20.7 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:25
dep. 14:25
1.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 14:45
dep. 14:45
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
12 km
Buljane, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
15 km
Buljane, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
15.5 km
Saludovac
arr. 14:56
dep. 14:56
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 14:58
dep. 14:58
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 15:05
20.7 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:32
dep. 16:32
1.2 km
arr. 16:33
dep. 16:33
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 16:50
dep. 16:50
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 16:51
dep. 16:51
12 km
Buljane, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Buljane, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
15.5 km
Saludovac
arr. 17:01
dep. 17:01
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 17:03
dep. 17:03
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 17:08
dep. 17:08
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 17:10
20.7 km
20:15 20:50 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:18
dep. 20:18
1.2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 20:33
dep. 20:33
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Buljane, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Buljane, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Saludovac
arr. 20:43
dep. 20:43
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 20:45
dep. 20:45
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 20:50
20.7 km
22:15 23:05 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Davidovac kod Paracina, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
6.4 km
Bosnjane kod Paracina, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
9.1 km
Popovac kod Paracina, Stara fabrika
arr. 22:45
dep. 22:45
11.6 km
Popovac kod Paracina, Posta
arr. 22:46
dep. 22:46
12 km
Buljane, 1
arr. 22:52
dep. 22:52
15 km
Buljane, 2
arr. 22:53
dep. 22:53
15.5 km
Saludovac
arr. 22:56
dep. 22:56
16.7 km
Saludovac, G.
arr. 22:58
dep. 22:58
17.7 km
Gornja Mutnica, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
19.7 km
Gornja Mutnica, 2
arr. 23:05
20.7 km

Naselja Paracin i Gornja Mutnica su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.