Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Golubovac kod Paracina timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:15 06:50 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:15
arr. 06:20
dep. 06:20
1.2 km
arr. 06:21
dep. 06:21
1.9 km
arr. 06:23
dep. 06:23
3.1 km
arr. 06:25
dep. 06:25
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 06:27
dep. 06:27
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
5.6 km
Ratare, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 06:50
19.6 km
09:00 09:30 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
3.1 km
arr. 09:08
dep. 09:08
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 09:10
dep. 09:10
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
5.6 km
Ratare, 1
arr. 09:14
dep. 09:14
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 09:16
dep. 09:16
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 09:19
dep. 09:19
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 09:20
dep. 09:20
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 09:24
dep. 09:24
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 09:30
19.6 km
12:15 12:45 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
3.1 km
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 12:25
dep. 12:25
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
5.6 km
Ratare, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 12:35
dep. 12:35
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 12:45
19.6 km
14:15 14:50 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 14:15
arr. 14:25
dep. 14:25
1.2 km
arr. 14:26
dep. 14:26
1.9 km
arr. 14:29
dep. 14:29
3.1 km
arr. 14:30
dep. 14:30
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 14:32
dep. 14:32
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
5.6 km
Ratare, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 14:39
dep. 14:39
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 14:43
dep. 14:43
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 14:47
dep. 14:47
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 14:50
19.6 km
16:10 16:40 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:10
arr. 16:15
dep. 16:15
3.1 km
arr. 16:17
dep. 16:17
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 16:19
dep. 16:19
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
5.6 km
Ratare, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 16:26
dep. 16:26
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 16:28
dep. 16:28
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 16:40
19.6 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 20:15
arr. 20:20
dep. 20:20
3.1 km
arr. 20:22
dep. 20:22
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 20:24
dep. 20:24
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
5.6 km
Ratare, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 20:31
dep. 20:31
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 20:38
dep. 20:38
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 20:39
dep. 20:39
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 20:45
19.6 km
22:15 23:05 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:25
dep. 22:25
1.2 km
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
arr. 22:28
dep. 22:28
3.1 km
arr. 22:30
dep. 22:30
3.5 km
Striza, Piramida
arr. 22:32
dep. 22:32
4.3 km
Striza, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
5.6 km
Ratare, 1
arr. 22:40
dep. 22:40
8.7 km
Sikirica, 3
arr. 22:50
dep. 22:50
11.6 km
Krezbinac, 1
arr. 22:52
dep. 22:52
13.7 km
Krezbinac, 2
arr. 22:54
dep. 22:54
14.6 km
Krezbinac, 3
arr. 22:56
dep. 22:56
15.4 km
Busilovac, 1
arr. 22:59
dep. 22:59
17.2 km
Busilovac, 2
arr. 23:01
dep. 23:01
17.9 km
Golubovac kod Paracina, 1
arr. 23:03
dep. 23:03
18.9 km
Golubovac kod Paracina, 2
arr. 23:05
19.6 km

Naselja Paracin i Golubovac kod Paracina su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.