Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Paracin - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.02.2019.
05:01 08:23 (03:22)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 05:01
Cuprija, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
8 km
arr. 05:12
dep. 05:13
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:26
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 05:36
dep. 05:37
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 05:45
dep. 05:45
43 km
Brzan, Railway station
arr. 05:48
dep. 05:48
44 km
Lapovo, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:58
51 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 06:00
dep. 06:00
52 km
arr. 06:03
dep. 06:04
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:14
dep. 06:14
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:19
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 06:24
dep. 06:25
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 06:29
dep. 06:29
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 06:40
dep. 06:40
90 km
arr. 06:43
dep. 06:43
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:05
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 07:15
dep. 07:16
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
134 km
Ripanj, Tunel
arr. 07:36
dep. 07:37
140 km
Ripanj, Klenje
arr. 07:43
dep. 07:43
145 km
Ripanj, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
149 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:58
dep. 08:04
157 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:10
dep. 08:16
163 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 08:23
173 km
05:40 08:40 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:40
Cuprija, Slavija
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Cuprija, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
11 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
20 km
Kolari
arr. 07:20
dep. 07:51
106 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:40
158 km
05:45 08:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:45
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
22 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
158 km
06:55 09:15 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:55
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
23 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
154 km
08:17 11:00 (02:43)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 08:17
Cuprija, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
8 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:32
dep. 08:33
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
51 km
arr. 09:10
dep. 09:11
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
61 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
72 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
85 km
Mladenovac, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:07
113 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:52
dep. 10:53
163 km
arr. 11:00
173 km
09:31 12:41 (03:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:31
Cuprija, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
8 km
arr. 09:42
dep. 09:42
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:47
dep. 09:48
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:59
dep. 09:59
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:14
dep. 10:14
43 km
Brzan, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:17
44 km
Lapovo, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:27
51 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 10:29
dep. 10:29
52 km
arr. 10:32
dep. 10:33
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:38
dep. 10:39
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:43
dep. 10:43
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:53
dep. 10:54
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 10:58
dep. 10:59
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:10
dep. 11:11
90 km
arr. 11:14
dep. 11:14
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:17
dep. 11:18
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:22
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:25
dep. 11:26
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:31
dep. 11:32
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:42
dep. 11:43
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
134 km
Ripanj, Tunel
arr. 12:03
dep. 12:04
140 km
Ripanj, Klenje
arr. 12:10
dep. 12:11
145 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
149 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 12:26
dep. 12:27
157 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 12:33
dep. 12:34
163 km
arr. 12:41
173 km
10:00 12:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:00
Cuprija, Slavija
arr. 10:08
dep. 10:08
6.8 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:10
dep. 10:10
7.5 km
Cuprija, Novi dom
arr. 10:14
dep. 10:14
-90.2 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:26
dep. 10:30
18.8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
155.8 km
10:00 12:25 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:00
Cuprija, Slavija
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Cuprija, Partizan
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Cuprija, Lamela
arr. 10:15
dep. 10:15
7 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
18 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:25
155 km
10:59 13:20 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:59
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
18 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:20
152 km
12:05 14:30 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
173 km
13:44 16:05 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:44
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:57
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:10
18 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
152 km
14:11 17:30 (03:19)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 14:11
Cuprija, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
8 km
arr. 14:22
dep. 14:22
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:35
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 14:39
dep. 14:39
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
43 km
Brzan, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
44 km
Lapovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:07
51 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 15:09
dep. 15:09
52 km
arr. 15:12
dep. 15:13
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 15:38
dep. 15:39
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
90 km
arr. 15:54
dep. 15:54
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:02
dep. 16:02
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 16:22
dep. 16:30
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
134 km
Ripanj, Tunel
arr. 16:50
dep. 16:51
140 km
Ripanj, Klenje
arr. 16:57
dep. 16:58
145 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
149 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:13
dep. 17:16
157 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 17:22
dep. 17:23
163 km
arr. 17:30
173 km
16:29 18:50 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:29
Cuprija, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:42
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:55
18 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
152 km
16:35 18:45 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:35
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
157 km
17:25 19:45 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:25
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
23 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
154 km
17:47 21:04 (03:17)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 17:47
Cuprija, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
8 km
arr. 17:58
dep. 17:59
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:12
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:31
43 km
Brzan, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:34
44 km
Lapovo, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:49
51 km
Lapovo, Ranzirna
arr. 18:51
dep. 18:51
52 km
arr. 18:54
dep. 18:54
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 18:59
dep. 19:00
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:04
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:09
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:19
dep. 19:20
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:31
dep. 19:31
90 km
arr. 19:34
dep. 19:34
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 19:37
dep. 19:41
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:45
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 19:59
dep. 20:00
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:05
dep. 20:06
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
134 km
Ripanj, Tunel
arr. 20:26
dep. 20:27
140 km
Ripanj, Klenje
arr. 20:33
dep. 20:34
145 km
Ripanj, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:39
149 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 20:49
dep. 20:50
157 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 20:56
dep. 20:57
163 km
arr. 21:04
173 km
18:57 21:36 (02:39)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 18:57
Cuprija, Railway station
arr. 19:03
dep. 19:04
8 km
Jagodina, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
22 km
Lapovo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
51 km
arr. 19:50
dep. 19:51
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:58
61 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:11
dep. 20:12
72 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
85 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
113 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:28
dep. 21:29
163 km
arr. 21:36
173 km
19:15 21:17 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:15
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 21:09
dep. 21:09
154.7 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:17
158.4 km
 
Departures on: sunday, 24.02.2019.
02:09 04:30 (02:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 02:09
Cuprija, Bus station
arr. 02:20
dep. 02:22
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 02:33
dep. 02:35
18 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:30
152 km

Naselja Paracin i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~162 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 03h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 02:09 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.