Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Paracin - Belgrade (Beograd) timetable

saturday, 24.02.2024.
05:45 08:00 (02:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 05:45
Cuprija, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
22 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:00
158 km
06:55 09:15 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 06:55
Jagodina, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:25
23 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:15
154 km
07:11 11:08 (03:57)
Railway stationNovi Beograd ZS
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 07:11
Cuprija, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
8 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 07:23
dep. 07:23
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:37
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 07:46
dep. 07:46
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 07:58
dep. 07:58
43 km
Brzan, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
44 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:13
51 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 08:15
dep. 08:15
52 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 08:18
dep. 08:18
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:31
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 08:47
dep. 08:48
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 08:52
dep. 08:52
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:03
90 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 09:06
dep. 09:06
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 09:09
dep. 09:09
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 09:32
dep. 09:32
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 09:38
dep. 09:38
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 09:52
dep. 09:52
134 km
Ripanj, Railway station
arr. 10:20
dep. 10:24
149 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 10:34
dep. 10:38
157 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 10:43
dep. 10:48
163 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 10:56
dep. 11:05
173 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
arr. 11:08
173 km
09:20 13:08 (03:48)
Railway stationNovi Beograd ZS
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 09:20
Cuprija, Railway station
arr. 09:26
dep. 09:27
8 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 09:32
dep. 09:32
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 09:36
dep. 09:37
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 09:46
dep. 09:46
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 09:55
dep. 09:55
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 10:01
dep. 10:02
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 10:07
dep. 10:07
43 km
Brzan, Railway station
arr. 10:11
dep. 10:11
44 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:22
51 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 10:24
dep. 10:24
52 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 10:27
dep. 10:27
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:40
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:48
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 11:01
dep. 11:02
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 11:08
dep. 11:09
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 11:13
dep. 11:14
90 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 11:17
dep. 11:17
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 11:20
dep. 11:26
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:33
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 11:38
dep. 11:38
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 11:49
dep. 11:49
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 11:55
dep. 11:55
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 12:09
dep. 12:09
134 km
Ripanj, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
149 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:51
dep. 12:51
157 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:56
dep. 12:56
163 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 13:04
dep. 13:05
173 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
arr. 13:08
173 km
10:59 13:20 (02:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 28.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 10:59
Cuprija, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:12
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:23
dep. 11:25
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:20
152 km
12:05 14:30 (02:25)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 12:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:30
173 km
13:44 16:05 (02:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 13:44
Cuprija, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:57
8 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:08
dep. 14:10
18 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:05
152 km
14:32 18:33 (04:01)
Railway stationNovi Beograd ZS
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 14:32
Cuprija, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
8 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 14:44
dep. 14:44
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 14:48
dep. 14:49
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 14:58
dep. 14:58
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:07
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:19
43 km
Brzan, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:23
44 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:34
51 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 15:36
dep. 15:36
52 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 15:39
dep. 15:39
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 15:52
dep. 15:52
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:00
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 16:13
dep. 16:14
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:26
90 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 16:29
dep. 16:29
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 16:46
dep. 16:47
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 17:05
dep. 17:06
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
134 km
Ripanj, Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
149 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 18:06
dep. 18:08
157 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 18:13
dep. 18:13
163 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 18:21
dep. 18:30
173 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
arr. 18:33
173 km
16:35 18:45 (02:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 16:35
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:45
157 km
17:25 19:45 (02:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 17:25
Jagodina, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
23 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:45
154 km
17:58 22:00 (04:02)
Railway stationNovi Beograd ZS
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Railway station
dep. 17:58
Cuprija, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:05
8 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
22 km
Bukovce kod Jagodine, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
27 km
Novo Laniste, Railway station
arr. 18:34
dep. 18:35
32 km
Bagrdan, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
39 km
Milosevo kod Jagodine, Railway station
arr. 18:47
dep. 18:47
43 km
Brzan, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:51
44 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 18:57
dep. 19:02
51 km
Lapovo Varosica, Ranzirna
arr. 19:04
dep. 19:04
52 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 19:07
dep. 19:07
54 km
Markovac kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
61 km
Novo Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:20
64 km
Staro Selo kod Velike Plane, Railway station
arr. 19:28
dep. 19:28
67 km
Velika Plana, Railway station
arr. 19:36
dep. 19:37
72 km
Bresje (Velika Plana), Railway station - Mala Plana
arr. 19:41
dep. 19:42
78 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 19:48
dep. 19:49
85 km
Glibovac, Railway station
arr. 19:53
dep. 19:54
90 km
Kusadak, Railway station - Ratare
arr. 19:57
dep. 19:58
93 km
Kusadak, Railway station
arr. 20:01
dep. 20:02
98 km
Rabrovac, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
103 km
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
arr. 20:15
dep. 20:16
106 km
Mladenovac, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
113 km
Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca), Railway station
arr. 20:27
dep. 20:27
120 km
Durinci, Sopot kosmajski
arr. 20:33
dep. 20:43
126 km
Ralja kod Sopota, Railway station
arr. 20:57
dep. 20:57
134 km
Ripanj, Railway station
arr. 21:24
dep. 21:25
149 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
157 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 21:46
dep. 21:47
163 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:55
dep. 21:57
173 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd ZS
arr. 22:00
173 km
19:15 21:17 (02:02)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Paracin, Bus station
dep. 19:15
Belgrade (Beograd), Dom zdravlja Vozdovac
arr. 21:09
dep. 21:09
-79.5 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:17
158.4 km

Naselja Paracin i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~163 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 04h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Paracin je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Paracin - Belgrade (Beograd) iznosi od 8,74 EUR do 12,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.