Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Panevlje - Vranje timetable

monday, 15.07.2019.
05:00 05:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 05:00
Prevalac
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Mazarac
arr. 05:05
dep. 05:05
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:10
dep. 05:10
9 km
Ranutovac, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 05:13
dep. 05:13
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 05:16
dep. 05:16
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 05:21
dep. 05:21
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 05:23
dep. 05:23
15 km
Vranje, Div
arr. 05:26
dep. 05:26
16 km
Vranje, CG
arr. 05:30
17 km
05:15 05:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 05:15
Prevalac
arr. 05:17
dep. 05:17
2 km
Mazarac
arr. 05:20
dep. 05:20
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 05:25
dep. 05:25
9 km
Ranutovac, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 05:30
dep. 05:30
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 05:31
dep. 05:31
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 05:36
dep. 05:36
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 05:38
dep. 05:38
15 km
Vranje, Div
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Vranje, CG
arr. 05:45
17 km
06:20 06:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 06:20
Prevalac
arr. 06:22
dep. 06:22
2 km
Mazarac
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Vranje, Div
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Vranje, CG
arr. 06:50
17 km
07:10 07:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 07:10
Prevalac
arr. 07:12
dep. 07:12
2 km
Mazarac
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Ranutovac, 2
arr. 07:22
dep. 07:22
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 07:26
dep. 07:26
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 07:31
dep. 07:31
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Vranje, Div
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Vranje, CG
arr. 07:40
17 km
07:50 08:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 07:50
Prevalac
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Mazarac
arr. 07:55
dep. 07:55
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:00
dep. 08:00
9 km
Ranutovac, 2
arr. 08:02
dep. 08:02
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 08:06
dep. 08:06
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 08:11
dep. 08:11
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 08:13
dep. 08:13
15 km
Vranje, Div
arr. 08:16
dep. 08:16
16 km
Vranje, CG
arr. 08:20
17 km
08:30 09:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 08:30
Prevalac
arr. 08:32
dep. 08:32
2 km
Mazarac
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Ranutovac, 2
arr. 08:42
dep. 08:42
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 08:43
dep. 08:43
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 08:45
dep. 08:45
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 08:46
dep. 08:46
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 08:48
dep. 08:48
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 08:51
dep. 08:51
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 08:53
dep. 08:53
15 km
Vranje, Div
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Vranje, CG
arr. 09:00
17 km
10:15 10:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 10:15
Prevalac
arr. 10:17
dep. 10:17
2 km
Mazarac
arr. 10:20
dep. 10:20
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 10:25
dep. 10:25
9 km
Ranutovac, 2
arr. 10:27
dep. 10:27
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 10:28
dep. 10:28
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 10:30
dep. 10:30
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 10:31
dep. 10:31
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 10:33
dep. 10:33
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 10:36
dep. 10:36
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 10:38
dep. 10:38
15 km
Vranje, Div
arr. 10:41
dep. 10:41
16 km
Vranje, CG
arr. 10:45
17 km
12:05 12:35 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 12:05
Prevalac
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
Mazarac
arr. 12:10
dep. 12:10
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Ranutovac, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 12:26
dep. 12:26
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 12:28
dep. 12:28
15 km
Vranje, Div
arr. 12:31
dep. 12:31
16 km
Vranje, CG
arr. 12:35
17 km
13:00 13:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 13:00
Prevalac
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
Mazarac
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Ranutovac, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 13:13
dep. 13:13
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 13:15
dep. 13:15
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 13:18
dep. 13:18
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 13:21
dep. 13:21
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 13:23
dep. 13:23
15 km
Vranje, Div
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Vranje, CG
arr. 13:30
17 km
14:50 15:20 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 14:50
Prevalac
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Mazarac
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 15:00
dep. 15:00
9 km
Ranutovac, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 15:05
dep. 15:05
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 15:11
dep. 15:11
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Vranje, Div
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Vranje, CG
arr. 15:20
17 km
15:55 16:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 15:55
Prevalac
arr. 15:57
dep. 15:57
2 km
Mazarac
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Ranutovac, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 16:16
dep. 16:16
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Vranje, Div
arr. 16:21
dep. 16:21
16 km
Vranje, CG
arr. 16:25
17 km
18:45 19:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 18:45
Prevalac
arr. 18:47
dep. 18:47
2 km
Mazarac
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Ranutovac, 2
arr. 18:57
dep. 18:57
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 19:00
dep. 19:00
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 19:01
dep. 19:01
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 19:06
dep. 19:06
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 19:08
dep. 19:08
15 km
Vranje, Div
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Vranje, CG
arr. 19:15
17 km
19:45 20:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 19:45
Prevalac
arr. 19:47
dep. 19:47
2 km
Mazarac
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Ranutovac, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 20:06
dep. 20:06
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Vranje, Div
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Vranje, CG
arr. 20:15
17 km
21:00 21:30 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 21:00
Prevalac
arr. 21:02
dep. 21:02
2 km
Mazarac
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Ranutovac, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 21:15
dep. 21:15
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 21:18
dep. 21:18
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 21:21
dep. 21:21
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 21:23
dep. 21:23
15 km
Vranje, Div
arr. 21:26
dep. 21:26
16 km
Vranje, CG
arr. 21:30
17 km
22:45 23:15 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Panevlje
dep. 22:45
Prevalac
arr. 22:47
dep. 22:47
2 km
Mazarac
arr. 22:50
dep. 22:50
4 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:55
dep. 22:55
9 km
Ranutovac, 2
arr. 22:57
dep. 22:57
9.9 km
Ranutovac, 1
arr. 22:58
dep. 22:58
10.8 km
Suvi Dol, 3
arr. 23:00
dep. 23:00
11.5 km
Suvi Dol, 2
arr. 23:01
dep. 23:01
11.7 km
Suvi Dol, 1
arr. 23:03
dep. 23:03
12 km
Vranje, Raska 2
arr. 23:06
dep. 23:06
14.3 km
Vranje, Raska
arr. 23:08
dep. 23:08
15 km
Vranje, Div
arr. 23:11
dep. 23:11
16 km
Vranje, CG
arr. 23:15
17 km

Naselja Panevlje i Vranje su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Panevlje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.