Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pancevo - Krupanj timetable

wednesday, 24.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: sunday, 28.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km
Pancevo - Krupanj timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
13:00 17:08 (04:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Pancevo, Vodna zajednica
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 13:17
dep. 13:17
17 km
Skela, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
69 km
Usce kod Obrenovca, Kafana
arr. 14:29
dep. 14:29
76 km
Beljin, Baraka
arr. 14:34
dep. 14:34
79 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 14:38
dep. 14:38
81 km
Debrc, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
85 km
Skupljen, Baraka
arr. 14:55
dep. 14:55
91 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 14:56
dep. 14:56
92 km
Trbusac, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
94 km
arr. 15:05
dep. 15:05
97 km
Misar, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
100 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 15:17
dep. 15:17
104 km
Sabac, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
108 km
Sabac, Čavić
arr. 15:27
dep. 15:27
109 km
Jevremovac, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
114 km
Varna, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
119 km
Slatina kod Sapca, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
122 km
Bojic, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
126 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
129 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 16:04
dep. 16:04
131 km
Rumska
arr. 16:09
dep. 16:09
134 km
Rumska, Ugljara
arr. 16:16
dep. 16:16
138 km
Tekeris
arr. 16:19
dep. 16:19
140 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:24
dep. 16:24
143 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:31
dep. 16:31
147 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:35
dep. 16:35
150 km
Zavlaka
arr. 16:40
dep. 16:40
153 km
Mojkovic
arr. 16:50
dep. 16:50
159 km
Krasava
arr. 16:51
dep. 16:51
160 km
Likodra, Zarići
arr. 16:56
dep. 16:56
163 km
Likodra, Zeljici
arr. 17:00
dep. 17:00
166 km
Krupanj, Bus station
arr. 17:08
171 km

Naselja Pancevo i Krupanj su međusobno udaljena ~171 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 08min., a najduže 04h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 13:00 h, dok je poslednji polazak u 13:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.