Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pancevo - Kovacica timetable

saturday, 23.02.2019.
04:30 05:19 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 04:30
arr. 04:39
dep. 04:39
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 04:49
dep. 04:49
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 04:51
dep. 04:51
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 04:59
dep. 04:59
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:00
dep. 05:00
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:01
dep. 05:01
20.2 km
Kovacica, 1
arr. 05:12
dep. 05:12
30.8 km
Kovacica, 2
arr. 05:13
dep. 05:13
31.3 km
Kovacica, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
31.9 km
Kovacica, 3
arr. 05:17
dep. 05:17
33.2 km
Kovacica, 4
arr. 05:18
dep. 05:18
33.8 km
Kovacica, 5
arr. 05:19
34.5 km
05:05 06:06 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:05
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:22
dep. 05:22
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 05:47
dep. 05:47
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 05:56
dep. 05:56
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
38 km
Kovacica, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 06:05
dep. 06:05
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 06:06
40.6 km
09:15 10:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 09:32
dep. 09:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 09:34
dep. 09:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 09:43
dep. 09:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 09:57
dep. 09:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 10:06
dep. 10:06
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 10:09
dep. 10:09
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
38 km
Kovacica, 3
arr. 10:14
dep. 10:14
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 10:15
dep. 10:15
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 10:16
40.6 km
13:00 13:51 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 13:10
dep. 13:10
11 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Crepaja, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
19 km
Crepaja, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
20 km
Crepaja, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
21 km
Debeljaca, Moda
arr. 13:34
dep. 13:34
26 km
Debeljaca, I
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Debeljaca, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
28 km
Debeljaca, Okretnica
arr. 13:37
dep. 13:37
30 km
Kovacica, Šećerana
arr. 13:47
dep. 13:47
36 km
Kovacica, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
39 km
Kovacica, Center
arr. 13:51
40 km
13:20 14:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:20
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 13:33
dep. 13:33
10 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Crepaja, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
19 km
Crepaja, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
20 km
Crepaja, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
21 km
Kovacica, Šećerana
arr. 13:53
dep. 13:53
26 km
Kovacica, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
29 km
Kovacica, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
30 km
Kovacica, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
31 km
Kovacica, 3
arr. 14:00
dep. 14:00
32 km
Kovacica, 4
arr. 14:02
dep. 14:02
33 km
Kovacica, 5
arr. 14:04
34 km
14:30 15:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Crepaja, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Crepaja, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
20 km
Crepaja, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
21 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Debeljaca, I
arr. 15:04
dep. 15:04
27 km
Debeljaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
28 km
Kovacica, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
39 km
Kovacica, 2
arr. 15:19
dep. 15:19
40 km
Kovacica, Center
arr. 15:21
41 km
15:15 15:54 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:15
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Crepaja, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
19 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
20 km
Crepaja, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
21 km
Kovacica, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
30 km
Kovacica, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
31 km
Kovacica, Center
arr. 15:48
dep. 15:48
32 km
Kovacica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Kovacica, 4
arr. 15:52
dep. 15:52
33 km
Kovacica, 5
arr. 15:54
34 km
15:15 16:09 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:32
dep. 15:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:34
dep. 15:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
20.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:50
dep. 15:50
28.2 km
Debeljaca, I
arr. 15:51
dep. 15:51
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 16:00
dep. 16:00
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
38 km
Kovacica, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 16:08
dep. 16:08
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 16:09
40.6 km
17:15 18:09 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:32
dep. 17:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:34
dep. 17:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:41
dep. 17:41
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
20.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 17:50
dep. 17:50
28.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:51
dep. 17:51
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 18:00
dep. 18:00
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 18:02
dep. 18:02
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 18:03
dep. 18:03
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Kovacica, 3
arr. 18:07
dep. 18:07
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 18:08
dep. 18:08
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 18:09
40.6 km
17:15 18:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:32
dep. 17:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:34
dep. 17:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:57
dep. 17:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 18:06
dep. 18:06
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 18:09
dep. 18:09
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 18:10
dep. 18:10
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
38 km
Kovacica, 3
arr. 18:14
dep. 18:14
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 18:15
dep. 18:15
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 18:16
40.6 km
19:30 20:31 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:47
dep. 19:47
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 20:12
dep. 20:12
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
29.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 20:21
dep. 20:21
35.1 km
Kovacica, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
36.9 km
Kovacica, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
37.4 km
Kovacica, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Kovacica, 3
arr. 20:29
dep. 20:29
39.3 km
Kovacica, 4
arr. 20:30
dep. 20:30
39.9 km
Kovacica, 5
arr. 20:31
40.6 km

Naselja Pancevo i Kovacica su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.