Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Pancevo - Debeljaca timetable

saturday, 23.02.2019.
05:05 05:49 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 05:05
arr. 05:14
dep. 05:14
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:22
dep. 05:22
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:24
dep. 05:24
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 05:36
dep. 05:36
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 05:47
dep. 05:47
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 05:49
29.7 km
09:15 09:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 09:32
dep. 09:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 09:34
dep. 09:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 09:43
dep. 09:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 09:57
dep. 09:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 09:59
29.7 km
13:00 13:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 13:00
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 13:10
dep. 13:10
11 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Crepaja, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
19 km
Crepaja, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
20 km
Crepaja, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
21 km
Debeljaca, Moda
arr. 13:34
dep. 13:34
26 km
Debeljaca, I
arr. 13:35
dep. 13:35
27 km
Debeljaca, Center
arr. 13:36
dep. 13:36
28 km
Debeljaca, Okretnica
arr. 13:37
30 km
14:30 15:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Crepaja, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Crepaja, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
20 km
Crepaja, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
21 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:03
dep. 15:03
26 km
Debeljaca, I
arr. 15:04
dep. 15:04
27 km
Debeljaca, Center
arr. 15:05
28 km
15:15 15:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:32
dep. 15:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:34
dep. 15:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 15:43
dep. 15:43
20.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:50
dep. 15:50
28.2 km
Debeljaca, I
arr. 15:51
dep. 15:51
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 15:53
29.7 km
17:15 17:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:32
dep. 17:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:34
dep. 17:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:41
dep. 17:41
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 17:43
dep. 17:43
20.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 17:50
dep. 17:50
28.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:51
dep. 17:51
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 17:53
29.7 km
17:15 17:59 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 17:15
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:32
dep. 17:32
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:34
dep. 17:34
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:57
dep. 17:57
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 17:59
29.7 km
19:30 20:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Pancevo, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:39
dep. 19:39
5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:47
dep. 19:47
10.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Crepaja, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
18.8 km
Crepaja, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
19.3 km
Crepaja, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
20.2 km
Debeljaca, I
arr. 20:12
dep. 20:12
28.8 km
Debeljaca, Center
arr. 20:14
29.7 km

Naselja Pancevo i Debeljaca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pancevo je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.