Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Palic - Kanjiza timetable

monday, 17.02.2020.
06:00 06:48 (00:48)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 06:00
Hajdukovo, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 06:18
dep. 06:18
13.2 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 06:20
dep. 06:20
14.4 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 06:23
dep. 06:23
15.9 km
Horgos, Fodor
arr. 06:24
dep. 06:24
16.6 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 06:25
dep. 06:25
17.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 06:30
dep. 06:30
22.2 km
Horgos, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
24.2 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
24.9 km
Horgos, Breg
arr. 06:34
dep. 06:34
25.7 km
Kanjiza, Tondach
arr. 06:45
dep. 06:45
37 km
arr. 06:48
38 km
10:10 10:51 (00:41)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 10:10
Hajdukovo, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
5 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
10 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 10:24
dep. 10:24
13.2 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 10:25
dep. 10:25
14.4 km
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
arr. 10:26
dep. 10:26
15.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 10:27
dep. 10:27
15.9 km
Horgos, Fodor
arr. 10:28
dep. 10:28
16.6 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 10:29
dep. 10:29
17.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 10:34
dep. 10:34
22.2 km
Horgos, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
24.2 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
24.9 km
Horgos, Breg
arr. 10:38
dep. 10:38
25.7 km
Kanjiza, Tondach
arr. 10:50
dep. 10:50
37 km
arr. 10:51
38 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 11:50
Hajdukovo, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 12:00
dep. 12:00
9 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 12:02
dep. 12:02
10.2 km
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
arr. 12:03
dep. 12:03
11 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 12:05
dep. 12:05
11.7 km
Horgos, Fodor
arr. 12:06
dep. 12:06
12.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 12:08
dep. 12:08
13.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Horgos, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
20 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
20.7 km
Horgos, Breg
arr. 12:18
dep. 12:18
21.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 12:28
dep. 12:28
33 km
arr. 12:30
34 km
12:55 13:37 (00:42)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 12:55
Hajdukovo, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 13:06
dep. 13:06
9 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 13:08
dep. 13:08
10.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 13:10
dep. 13:10
11.7 km
Horgos, Fodor
arr. 13:11
dep. 13:11
12.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 13:12
dep. 13:12
13.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 13:18
dep. 13:18
18 km
Horgos, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
20 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 13:21
dep. 13:21
20.7 km
Horgos, Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
21.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 13:36
dep. 13:36
33 km
arr. 13:37
34 km
14:25 15:11 (00:46)
CenterSPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:25
Hajdukovo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 14:37
dep. 14:37
10.2 km
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
arr. 14:38
dep. 14:38
11 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 14:40
dep. 14:40
11.7 km
Horgos, Fodor
arr. 14:41
dep. 14:41
12.4 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
13.1 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
18 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
20 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
20.7 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
21.5 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
33 km
arr. 15:10
dep. 15:10
34 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
35 km
14:39 15:16 (00:37)
CenterCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 14:39
Backi Vinogradi, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Horgos, Center
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
arr. 15:16
34 km
15:40 16:25 (00:45)
CenterSPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 15:40
Hajdukovo, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Backi Vinogradi, Raskrsnica za Male Pijace
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Horgos, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Martonos, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
24 km
Martonos, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
25 km
arr. 16:22
dep. 16:22
33 km
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
34 km
16:40 17:21 (00:41)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 16:40
Hajdukovo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
10 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 16:53
dep. 16:53
13.2 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 16:54
dep. 16:54
14.4 km
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
arr. 16:55
dep. 16:55
15.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 16:56
dep. 16:56
15.9 km
Horgos, Fodor
arr. 16:57
dep. 16:57
16.6 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 16:58
dep. 16:58
17.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 17:03
dep. 17:03
22.2 km
Horgos, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
24.2 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 17:06
dep. 17:06
24.9 km
Horgos, Breg
arr. 17:07
dep. 17:07
25.7 km
Kanjiza, Tondach
arr. 17:20
dep. 17:20
37 km
arr. 17:21
38 km
19:30 20:16 (00:46)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Palic, Center
dep. 19:30
Hajdukovo, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
5 km
Backi Vinogradi, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
10 km
Backi Vinogradi, Buki
arr. 19:44
dep. 19:44
13.2 km
Backi Vinogradi, Riblja carda
arr. 19:46
dep. 19:46
14.4 km
Male Pijace, Raskrsnica ka Horgosu
arr. 19:47
dep. 19:47
15.2 km
Backi Vinogradi, Schaeffer
arr. 19:48
dep. 19:48
15.9 km
Horgos, Fodor
arr. 19:49
dep. 19:49
16.6 km
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 19:50
dep. 19:50
17.3 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:55
dep. 19:55
22.2 km
Horgos, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
24.2 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:58
dep. 19:58
24.9 km
Horgos, Breg
arr. 19:59
dep. 19:59
25.7 km
Martonos, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
34.2 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:15
dep. 20:15
41.2 km
arr. 20:16
42.2 km

Naselja Palic i Kanjiza su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Palic je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.