Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Pakasnica - Krusevac timetable

monday, 14.10.2019.
05:42 06:16 (00:34)
6Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 05:42
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
2.2 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
5.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
5.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
6.3 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
7.3 km
05:55 06:05 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 05:55
Pakasnica, Donja 1
arr. 05:56
dep. 05:56
0.1 km
arr. 05:58
dep. 05:58
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 06:00
dep. 06:00
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:01
dep. 06:01
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:05
2.4 km
06:30 06:40 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 06:30
Pakasnica, Donja 1
arr. 06:31
dep. 06:31
0.1 km
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 06:35
dep. 06:35
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 06:36
dep. 06:36
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 06:38
dep. 06:38
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:40
2.4 km
06:56 07:10 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 06:56
Pakasnica, 5
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 06:58
dep. 06:58
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 07:04
dep. 07:04
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:07
dep. 07:07
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:08
dep. 07:08
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:09
dep. 07:09
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
5.2 km
07:00 07:10 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 07:00
Pakasnica, Donja 1
arr. 07:01
dep. 07:01
0.1 km
arr. 07:03
dep. 07:03
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 07:05
dep. 07:05
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 07:08
dep. 07:08
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
2.4 km
09:27 09:46 (00:19)
6Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 09:27
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
2.2 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
5.2 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
5.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
6.3 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
7.3 km
10:00 10:10 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 10:00
Pakasnica, Donja 1
arr. 10:01
dep. 10:01
0.1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 10:05
dep. 10:05
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 10:06
dep. 10:06
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 10:08
dep. 10:08
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:10
2.4 km
12:16 12:30 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 12:16
Pakasnica, 5
arr. 12:17
dep. 12:17
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 12:18
dep. 12:18
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 12:19
dep. 12:19
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 12:24
dep. 12:24
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
5.2 km
12:30 12:40 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 12:30
Pakasnica, Donja 1
arr. 12:31
dep. 12:31
0.1 km
arr. 12:33
dep. 12:33
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 12:35
dep. 12:35
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 12:36
dep. 12:36
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 12:38
dep. 12:38
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:40
2.4 km
14:31 14:45 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 14:31
Pakasnica, 5
arr. 14:32
dep. 14:32
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 14:36
dep. 14:36
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 14:38
dep. 14:38
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
5.2 km
15:30 15:40 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 15:30
Pakasnica, Donja 1
arr. 15:31
dep. 15:31
0.1 km
arr. 15:33
dep. 15:33
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 15:35
dep. 15:35
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 15:36
dep. 15:36
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 15:38
dep. 15:38
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
2.4 km
16:41 16:55 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 16:41
Pakasnica, 5
arr. 16:42
dep. 16:42
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 16:43
dep. 16:43
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 16:49
dep. 16:49
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:52
dep. 16:52
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:53
dep. 16:53
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:54
dep. 16:54
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:55
5.2 km
17:45 17:55 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 17:45
Pakasnica, Donja 1
arr. 17:46
dep. 17:46
0.1 km
arr. 17:48
dep. 17:48
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 17:50
dep. 17:50
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 17:51
dep. 17:51
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 17:53
dep. 17:53
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:55
2.4 km
19:01 19:15 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 19:01
Pakasnica, 5
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 19:03
dep. 19:03
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 19:04
dep. 19:04
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 19:06
dep. 19:06
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 19:07
dep. 19:07
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 19:09
dep. 19:09
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:12
dep. 19:12
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:13
dep. 19:13
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:14
dep. 19:14
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
5.2 km
19:15 19:25 (00:10)
Donja 2Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, Donja 2
dep. 19:15
Pakasnica, Donja 1
arr. 19:16
dep. 19:16
0.1 km
arr. 19:18
dep. 19:18
0.3 km
Lazarica, Bare
arr. 19:20
dep. 19:20
0.8 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 19:21
dep. 19:21
1.2 km
Krusevac, Obdaniste
arr. 19:23
dep. 19:23
1.9 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:25
2.4 km
20:46 21:00 (00:14)
6Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Pakasnica, 6
dep. 20:46
Pakasnica, 5
arr. 20:47
dep. 20:47
0.5 km
Pakasnica, 4
arr. 20:48
dep. 20:48
0.9 km
Pakasnica, 3
arr. 20:49
dep. 20:49
1.4 km
Pakasnica, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
1.7 km
Pakasnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
2 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
2.1 km
Lazarica, Bare
arr. 20:54
dep. 20:54
2.5 km
Lazarica, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
2.8 km
Lazarica, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
3.4 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:57
dep. 20:57
3.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:58
dep. 20:58
4.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:59
dep. 20:59
4.7 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:00
5.2 km

Naselja Pakasnica i Krusevac su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Pakasnica je u 05:42 h, dok je poslednji polazak u 20:46 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.