Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padinska Skela - Dunavac timetable

friday, 22.11.2019.
04:30 04:57 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 04:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:33
dep. 04:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:41
dep. 04:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:44
dep. 04:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:46
dep. 04:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:49
dep. 04:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:55
dep. 04:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 04:57
17.2 km
04:30 04:57 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 04:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:33
dep. 04:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:41
dep. 04:41
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:44
dep. 04:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:46
dep. 04:46
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:49
dep. 04:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:52
dep. 04:52
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:55
dep. 04:55
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 04:57
17.4 km
05:20 05:47 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 05:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:22
dep. 05:22
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:24
dep. 05:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:28
dep. 05:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:31
dep. 05:31
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:34
dep. 05:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:36
dep. 05:36
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:39
dep. 05:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:42
dep. 05:42
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:45
dep. 05:45
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 05:47
17.4 km
05:45 06:12 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 05:45
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:56
dep. 05:56
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:59
dep. 05:59
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:10
dep. 06:10
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:12
17.2 km
06:10 06:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 06:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:12
dep. 06:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:13
dep. 06:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:14
dep. 06:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:21
dep. 06:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:24
dep. 06:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:26
dep. 06:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:29
dep. 06:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:32
dep. 06:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:35
dep. 06:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 06:37
17.4 km
07:10 07:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 07:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:12
dep. 07:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:13
dep. 07:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:14
dep. 07:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:18
dep. 07:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:21
dep. 07:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:24
dep. 07:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:26
dep. 07:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:29
dep. 07:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:32
dep. 07:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:35
dep. 07:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 07:37
17.4 km
07:15 07:42 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 07:15
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:18
dep. 07:18
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:19
dep. 07:19
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:26
dep. 07:26
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:29
dep. 07:29
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:34
dep. 07:34
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:40
dep. 07:40
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:42
17.2 km
08:10 08:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 08:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:12
dep. 08:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:13
dep. 08:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:14
dep. 08:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:18
dep. 08:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:21
dep. 08:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:24
dep. 08:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:26
dep. 08:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:29
dep. 08:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:32
dep. 08:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:35
dep. 08:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 08:37
17.4 km
08:40 09:07 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 08:40
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:42
dep. 08:42
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:44
dep. 08:44
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:51
dep. 08:51
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:54
dep. 08:54
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:59
dep. 08:59
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:02
dep. 09:02
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:05
dep. 09:05
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 09:07
17.2 km
09:10 09:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 09:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:12
dep. 09:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:13
dep. 09:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:14
dep. 09:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:18
dep. 09:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:21
dep. 09:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:24
dep. 09:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:26
dep. 09:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:29
dep. 09:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:32
dep. 09:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:35
dep. 09:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 09:37
17.4 km
09:30 09:44 (00:14)
IntersectionJapanski cvet
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Intersection
dep. 09:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
12 km
10:00 10:27 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:04
dep. 10:04
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:11
dep. 10:11
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:14
dep. 10:14
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:19
dep. 10:19
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:22
dep. 10:22
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:25
dep. 10:25
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 10:27
17.2 km
10:10 10:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:12
dep. 10:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:13
dep. 10:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:14
dep. 10:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:21
dep. 10:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:24
dep. 10:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:26
dep. 10:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:29
dep. 10:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:32
dep. 10:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:35
dep. 10:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 10:37
17.4 km
11:10 11:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 11:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:12
dep. 11:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:13
dep. 11:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:14
dep. 11:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:18
dep. 11:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:21
dep. 11:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:24
dep. 11:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:26
dep. 11:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:29
dep. 11:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:32
dep. 11:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:35
dep. 11:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 11:37
17.4 km
11:20 11:47 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 11:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:24
dep. 11:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:39
dep. 11:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:42
dep. 11:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:45
dep. 11:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
17.2 km
12:00 12:27 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 12:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:02
dep. 12:02
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:03
dep. 12:03
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:04
dep. 12:04
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:19
dep. 12:19
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:22
dep. 12:22
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:25
dep. 12:25
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 12:27
17.4 km
12:35 13:02 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 12:35
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:38
dep. 12:38
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:39
dep. 12:39
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:46
dep. 12:46
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:49
dep. 12:49
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:54
dep. 12:54
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:57
dep. 12:57
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:00
dep. 13:00
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 13:02
17.2 km
13:20 13:47 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 13:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:22
dep. 13:22
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:23
dep. 13:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:24
dep. 13:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:28
dep. 13:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:31
dep. 13:31
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:34
dep. 13:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:39
dep. 13:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:42
dep. 13:42
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:45
dep. 13:45
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 13:47
17.4 km
14:10 14:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 14:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:32
dep. 14:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:35
dep. 14:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 14:37
17.4 km
14:10 14:37 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 14:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:32
dep. 14:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:37
17.2 km
15:10 15:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 15:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:12
dep. 15:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:13
dep. 15:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:14
dep. 15:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:21
dep. 15:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:26
dep. 15:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:29
dep. 15:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:32
dep. 15:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:35
dep. 15:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 15:37
17.4 km
15:30 15:57 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 15:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:49
dep. 15:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:52
dep. 15:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:57
17.2 km
16:10 16:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 16:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:12
dep. 16:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:13
dep. 16:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:14
dep. 16:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:24
dep. 16:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:29
dep. 16:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:32
dep. 16:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:35
dep. 16:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 16:37
17.4 km
16:50 17:17 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 16:50
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:54
dep. 16:54
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:01
dep. 17:01
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:09
dep. 17:09
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:12
dep. 17:12
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:15
dep. 17:15
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:17
17.2 km
17:10 17:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 17:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 17:12
dep. 17:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 17:13
dep. 17:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 17:14
dep. 17:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:21
dep. 17:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:24
dep. 17:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:26
dep. 17:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:29
dep. 17:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:32
dep. 17:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:35
dep. 17:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 17:37
17.4 km
18:10 18:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 18:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:12
dep. 18:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:14
dep. 18:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:21
dep. 18:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:26
dep. 18:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:29
dep. 18:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:32
dep. 18:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:35
dep. 18:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 18:37
17.4 km
18:10 18:37 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 18:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:12
dep. 18:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:14
dep. 18:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:21
dep. 18:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:26
dep. 18:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:29
dep. 18:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:32
dep. 18:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:35
dep. 18:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:37
17.2 km
19:10 19:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 19:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:12
dep. 19:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:13
dep. 19:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:14
dep. 19:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:21
dep. 19:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:24
dep. 19:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:26
dep. 19:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:29
dep. 19:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:32
dep. 19:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:35
dep. 19:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 19:37
17.4 km
19:30 19:57 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 19:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:41
dep. 19:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:44
dep. 19:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:46
dep. 19:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:52
dep. 19:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:55
dep. 19:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 19:57
17.2 km
20:10 20:37 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 20:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:12
dep. 20:12
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:13
dep. 20:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:14
dep. 20:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:21
dep. 20:21
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:24
dep. 20:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:29
dep. 20:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:32
dep. 20:32
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:35
dep. 20:35
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 20:37
17.4 km
21:05 21:32 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 21:05
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:07
dep. 21:07
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:08
dep. 21:08
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:09
dep. 21:09
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:13
dep. 21:13
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:16
dep. 21:16
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:19
dep. 21:19
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:24
dep. 21:24
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:27
dep. 21:27
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:30
dep. 21:30
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 21:32
17.2 km
21:30 21:57 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 21:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:32
dep. 21:32
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:33
dep. 21:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:34
dep. 21:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:38
dep. 21:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:41
dep. 21:41
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:44
dep. 21:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:46
dep. 21:46
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:49
dep. 21:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:52
dep. 21:52
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:55
dep. 21:55
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 21:57
17.4 km
22:20 22:47 (00:27)
OkretnicaIntersection
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 22:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:22
dep. 22:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:23
dep. 22:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:24
dep. 22:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:28
dep. 22:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:34
dep. 22:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:39
dep. 22:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:42
dep. 22:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:45
dep. 22:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 22:47
17.2 km
22:50 23:17 (00:27)
OkretnicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 22:50
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:52
dep. 22:52
0.4 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:53
dep. 22:53
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:54
dep. 22:54
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:58
dep. 22:58
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:01
dep. 23:01
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:04
dep. 23:04
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:06
dep. 23:06
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:09
dep. 23:09
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:15
dep. 23:15
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 23:17
17.4 km

Naselja Padinska Skela i Dunavac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padinska Skela je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.