Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padinska Skela - Dunavac timetable

sunday, 21.07.2019.
04:30 04:57 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 04:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:32
dep. 04:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:33
dep. 04:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:34
dep. 04:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:38
dep. 04:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:41
dep. 04:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:44
dep. 04:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:46
dep. 04:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:49
dep. 04:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:52
dep. 04:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:55
dep. 04:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 04:57
17.2 km
04:39 05:05 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 04:39
Padinska Skela, PKB
arr. 04:41
dep. 04:41
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:42
dep. 04:42
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:46
dep. 04:46
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:49
dep. 04:49
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:52
dep. 04:52
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:54
dep. 04:54
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:57
dep. 04:57
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:00
dep. 05:00
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:03
dep. 05:03
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 05:05
17.4 km
05:45 06:12 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 05:45
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:47
dep. 05:47
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:48
dep. 05:48
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:49
dep. 05:49
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:56
dep. 05:56
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:59
dep. 05:59
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:10
dep. 06:10
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:12
17.2 km
06:24 06:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 06:24
Padinska Skela, PKB
arr. 06:26
dep. 06:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:27
dep. 06:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:31
dep. 06:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:37
dep. 06:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:39
dep. 06:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:42
dep. 06:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:45
dep. 06:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:48
dep. 06:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 06:50
17.4 km
07:15 07:42 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 07:15
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 07:17
dep. 07:17
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 07:18
dep. 07:18
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 07:19
dep. 07:19
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 07:23
dep. 07:23
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 07:26
dep. 07:26
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 07:29
dep. 07:29
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 07:34
dep. 07:34
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 07:37
dep. 07:37
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 07:40
dep. 07:40
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 07:42
17.2 km
08:24 08:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 08:24
Padinska Skela, PKB
arr. 08:26
dep. 08:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:27
dep. 08:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:31
dep. 08:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:34
dep. 08:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:37
dep. 08:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:39
dep. 08:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:42
dep. 08:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:45
dep. 08:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:48
dep. 08:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 08:50
17.4 km
08:40 09:07 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 08:40
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:42
dep. 08:42
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:43
dep. 08:43
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:44
dep. 08:44
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:51
dep. 08:51
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:54
dep. 08:54
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:59
dep. 08:59
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:02
dep. 09:02
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:05
dep. 09:05
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 09:07
17.2 km
09:30 09:44 (00:14)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Intersection
dep. 09:30
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
12 km
10:00 10:27 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 10:00
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 10:02
dep. 10:02
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 10:03
dep. 10:03
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:04
dep. 10:04
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:11
dep. 10:11
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:14
dep. 10:14
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:19
dep. 10:19
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:22
dep. 10:22
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:25
dep. 10:25
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 10:27
17.2 km
10:24 10:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 10:24
Padinska Skela, PKB
arr. 10:26
dep. 10:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 10:27
dep. 10:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 10:31
dep. 10:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 10:34
dep. 10:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 10:37
dep. 10:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:39
dep. 10:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:42
dep. 10:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:45
dep. 10:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:48
dep. 10:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 10:50
17.4 km
11:20 11:47 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 11:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:22
dep. 11:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:24
dep. 11:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:31
dep. 11:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:34
dep. 11:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 11:39
dep. 11:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 11:42
dep. 11:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:45
dep. 11:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 11:47
17.2 km
12:24 12:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 12:24
Padinska Skela, PKB
arr. 12:26
dep. 12:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:27
dep. 12:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:31
dep. 12:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:34
dep. 12:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:37
dep. 12:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:39
dep. 12:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:42
dep. 12:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:45
dep. 12:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:48
dep. 12:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 12:50
17.4 km
12:35 13:02 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 12:35
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:37
dep. 12:37
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:38
dep. 12:38
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:39
dep. 12:39
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:43
dep. 12:43
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:46
dep. 12:46
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:49
dep. 12:49
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:51
dep. 12:51
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:54
dep. 12:54
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:57
dep. 12:57
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:00
dep. 13:00
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 13:02
17.2 km
14:10 14:37 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 14:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 14:13
dep. 14:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:14
dep. 14:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:21
dep. 14:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:26
dep. 14:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:29
dep. 14:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:32
dep. 14:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:35
dep. 14:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:37
17.2 km
14:24 14:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 14:24
Padinska Skela, PKB
arr. 14:26
dep. 14:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 14:31
dep. 14:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 14:34
dep. 14:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 14:37
dep. 14:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 14:39
dep. 14:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 14:42
dep. 14:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 14:45
dep. 14:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 14:48
dep. 14:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 14:50
17.4 km
15:30 15:57 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 15:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:33
dep. 15:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:34
dep. 15:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:41
dep. 15:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:49
dep. 15:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:52
dep. 15:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:55
dep. 15:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 15:57
17.2 km
16:24 16:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 16:24
Padinska Skela, PKB
arr. 16:26
dep. 16:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:27
dep. 16:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:31
dep. 16:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:34
dep. 16:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:37
dep. 16:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:42
dep. 16:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:45
dep. 16:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:48
dep. 16:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 16:50
17.4 km
16:50 17:17 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 16:50
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:53
dep. 16:53
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:54
dep. 16:54
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:58
dep. 16:58
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:01
dep. 17:01
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:04
dep. 17:04
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:06
dep. 17:06
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:09
dep. 17:09
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:12
dep. 17:12
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:15
dep. 17:15
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:17
17.2 km
18:10 18:37 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 18:10
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:12
dep. 18:12
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:13
dep. 18:13
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:14
dep. 18:14
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:18
dep. 18:18
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:21
dep. 18:21
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:26
dep. 18:26
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:29
dep. 18:29
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:32
dep. 18:32
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:35
dep. 18:35
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:37
17.2 km
18:24 18:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 18:24
Padinska Skela, PKB
arr. 18:26
dep. 18:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:27
dep. 18:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 18:31
dep. 18:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 18:34
dep. 18:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 18:37
dep. 18:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 18:39
dep. 18:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 18:42
dep. 18:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 18:45
dep. 18:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:48
dep. 18:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 18:50
17.4 km
19:30 19:57 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 19:30
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:32
dep. 19:32
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:33
dep. 19:33
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:34
dep. 19:34
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:38
dep. 19:38
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:41
dep. 19:41
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:44
dep. 19:44
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:46
dep. 19:46
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:49
dep. 19:49
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:52
dep. 19:52
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:55
dep. 19:55
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 19:57
17.2 km
20:24 20:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 20:24
Padinska Skela, PKB
arr. 20:26
dep. 20:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:27
dep. 20:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:31
dep. 20:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:34
dep. 20:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:37
dep. 20:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:42
dep. 20:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:45
dep. 20:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:48
dep. 20:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 20:50
17.4 km
21:05 21:32 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 21:05
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 21:07
dep. 21:07
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 21:08
dep. 21:08
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 21:09
dep. 21:09
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 21:13
dep. 21:13
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 21:16
dep. 21:16
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:19
dep. 21:19
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:24
dep. 21:24
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:27
dep. 21:27
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:30
dep. 21:30
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 21:32
17.2 km
22:20 22:47 (00:27)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Okretnica
dep. 22:20
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:22
dep. 22:22
0.5 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:23
dep. 22:23
1.1 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:24
dep. 22:24
1.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:28
dep. 22:28
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:31
dep. 22:31
6.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:34
dep. 22:34
8.5 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
9.6 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:39
dep. 22:39
11.9 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:42
dep. 22:42
13.2 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:45
dep. 22:45
15.2 km
Dunavac, Intersection
arr. 22:47
17.2 km
22:24 22:50 (00:26)
Frikom
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Padinska Skela, Frikom
dep. 22:24
Padinska Skela, PKB
arr. 22:26
dep. 22:26
0.9 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:27
dep. 22:27
1.3 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:31
dep. 22:31
4 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:34
dep. 22:34
6 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 22:37
dep. 22:37
8.4 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 22:39
dep. 22:39
9.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 22:42
dep. 22:42
11.8 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 22:45
dep. 22:45
13.1 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 22:48
dep. 22:48
15.1 km
Dunavac, Okretnica
arr. 22:50
17.4 km

Naselja Padinska Skela i Dunavac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padinska Skela je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:24 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.