Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padina kod Merosine - Nis timetable

friday, 19.07.2019.
05:00 05:50 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 05:00
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 05:02
dep. 05:02
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 05:04
dep. 05:04
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 05:07
dep. 05:07
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 05:13
dep. 05:13
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 05:16
dep. 05:16
8.4 km
Rozina
arr. 05:18
dep. 05:18
9 km
Merosina
arr. 05:22
dep. 05:22
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 05:25
dep. 05:25
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 05:27
dep. 05:27
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 05:28
dep. 05:28
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 05:33
dep. 05:33
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
20.1 km
arr. 05:38
dep. 05:38
21.4 km
arr. 05:41
dep. 05:41
23.4 km
arr. 05:44
dep. 05:44
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 05:50
27 km
06:50 07:40 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 06:50
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 06:52
dep. 06:52
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 07:03
dep. 07:03
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 07:06
dep. 07:06
8.4 km
Rozina
arr. 07:08
dep. 07:08
9 km
Merosina
arr. 07:12
dep. 07:12
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:17
dep. 07:17
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 07:18
dep. 07:18
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 07:20
dep. 07:20
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 07:23
dep. 07:23
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 07:26
dep. 07:26
20.1 km
arr. 07:28
dep. 07:28
21.4 km
arr. 07:31
dep. 07:31
23.4 km
arr. 07:34
dep. 07:34
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
27 km
11:00 11:50 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 11:00
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 11:02
dep. 11:02
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 11:04
dep. 11:04
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 11:16
dep. 11:16
8.4 km
Rozina
arr. 11:18
dep. 11:18
9 km
Merosina
arr. 11:22
dep. 11:22
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:27
dep. 11:27
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:28
dep. 11:28
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:30
dep. 11:30
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 11:33
dep. 11:33
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 11:36
dep. 11:36
20.1 km
arr. 11:38
dep. 11:38
21.4 km
arr. 11:41
dep. 11:41
23.4 km
arr. 11:44
dep. 11:44
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 11:50
27 km
13:00 13:50 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 13:00
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 13:02
dep. 13:02
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 13:13
dep. 13:13
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 13:16
dep. 13:16
8.4 km
Rozina
arr. 13:18
dep. 13:18
9 km
Merosina
arr. 13:22
dep. 13:22
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:25
dep. 13:25
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:27
dep. 13:27
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:28
dep. 13:28
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:33
dep. 13:33
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:36
dep. 13:36
20.1 km
arr. 13:38
dep. 13:38
21.4 km
arr. 13:41
dep. 13:41
23.4 km
arr. 13:44
dep. 13:44
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:50
27 km
14:45 15:35 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 14:45
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 14:47
dep. 14:47
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 15:01
dep. 15:01
8.4 km
Rozina
arr. 15:03
dep. 15:03
9 km
Merosina
arr. 15:07
dep. 15:07
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:10
dep. 15:10
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:12
dep. 15:12
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:13
dep. 15:13
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:21
dep. 15:21
20.1 km
arr. 15:23
dep. 15:23
21.4 km
arr. 15:26
dep. 15:26
23.4 km
arr. 15:29
dep. 15:29
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 15:35
27 km
16:50 17:40 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 16:50
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 16:52
dep. 16:52
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 17:03
dep. 17:03
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 17:06
dep. 17:06
8.4 km
Rozina
arr. 17:08
dep. 17:08
9 km
Merosina
arr. 17:12
dep. 17:12
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:15
dep. 17:15
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:17
dep. 17:17
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:18
dep. 17:18
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:20
dep. 17:20
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:23
dep. 17:23
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:26
dep. 17:26
20.1 km
arr. 17:28
dep. 17:28
21.4 km
arr. 17:31
dep. 17:31
23.4 km
arr. 17:34
dep. 17:34
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
27 km
19:20 20:10 (00:50)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Okretnica
dep. 19:20
Padina kod Merosine, Prodavnica
arr. 19:22
dep. 19:22
0.6 km
Krajkovac, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
2.2 km
Kovanluk kod Merosine, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
3.8 km
Biljeg, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
4.5 km
Oblacina, Skola
arr. 19:33
dep. 19:33
7 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 19:36
dep. 19:36
8.4 km
Rozina
arr. 19:38
dep. 19:38
9 km
Merosina
arr. 19:42
dep. 19:42
11.3 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:45
dep. 19:45
13.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:47
dep. 19:47
14.5 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:48
dep. 19:48
15.5 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:50
dep. 19:50
16.4 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 19:53
dep. 19:53
17.9 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 19:56
dep. 19:56
20.1 km
arr. 19:58
dep. 19:58
21.4 km
arr. 20:01
dep. 20:01
23.4 km
arr. 20:04
dep. 20:04
25.1 km
Nis, Bus station
arr. 20:10
27 km
21:01 21:45 (00:44)
Prodavnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Padina kod Merosine, Prodavnica
dep. 21:01
Padina kod Merosine, Okretnica
arr. 21:00
dep. 21:00
-0.6 km
Oblacina, Skola
arr. 21:10
dep. 21:10
6.4 km
Rozina, Prodavnica kod Mice
arr. 21:12
dep. 21:12
7.8 km
Rozina
arr. 21:13
dep. 21:13
8.4 km
Merosina
arr. 21:17
dep. 21:17
10.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:20
dep. 21:20
13.1 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:22
dep. 21:22
13.9 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:24
dep. 21:24
14.9 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
15.8 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
16.7 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 21:29
dep. 21:29
17.3 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 21:32
dep. 21:32
19.5 km
arr. 21:34
dep. 21:34
20.8 km
arr. 21:37
dep. 21:37
22.8 km
arr. 21:39
dep. 21:39
24.5 km
Nis, Bus station
arr. 21:45
26.4 km

Naselja Padina kod Merosine i Nis su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padina kod Merosine je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 21:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.