Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Padez kod Krusevca - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
07:18 07:50 (00:32)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 2
dep. 07:18
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
1 km
Srnje, Deponija
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Srnje, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
6 km
Srnje, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
6.5 km
Jasika, VK
arr. 07:34
dep. 07:34
7 km
Jasika, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:42
dep. 07:42
10 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:43
dep. 07:43
10.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:46
dep. 07:46
11.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:49
dep. 07:49
12.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:50
13 km
08:43 09:00 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca
dep. 08:43
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Jasika, Intersection
arr. 08:53
dep. 08:53
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
12 km
09:15 09:40 (00:25)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 1
dep. 09:15
Srnje, Deponija
arr. 09:21
dep. 09:21
3 km
Srnje, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5 km
Srnje, 1
arr. 09:27
dep. 09:27
5.5 km
Jasika, VK
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Jasika, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:34
dep. 09:34
9 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 09:35
dep. 09:35
9.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 09:37
dep. 09:37
10.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:38
dep. 09:38
11 km
Krusevac, Merkur
arr. 09:39
dep. 09:39
11.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
12 km
12:04 12:30 (00:26)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 2
dep. 12:04
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
1 km
Srnje, Deponija
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Srnje, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Srnje, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
6.5 km
Jasika, VK
arr. 12:18
dep. 12:18
7 km
Jasika, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:24
dep. 12:24
10 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
12 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:29
dep. 12:29
12.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
13 km
13:21 14:05 (00:44)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 2
dep. 13:21
Padez kod Krusevca, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
1 km
Srnje, Deponija
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Srnje, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
17 km
Krvavica, 1
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Krvavica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
12.5 km
Krvavica, 3
arr. 13:41
dep. 13:41
12 km
Sasilovac
arr. 13:40
dep. 13:40
11.5 km
Srnje, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
17.5 km
Jasika, VK
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Jasika, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
19 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:59
dep. 13:59
21 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:00
dep. 14:00
21.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:02
dep. 14:02
22.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:03
dep. 14:03
23 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:04
dep. 14:04
23.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:05
24 km
16:08 16:40 (00:32)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 2
dep. 16:08
Padez kod Krusevca, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
1 km
Srnje, Deponija
arr. 16:17
dep. 16:17
4 km
Srnje, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Srnje, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Jasika, VK
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Jasika, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 16:32
dep. 16:32
10 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 16:33
dep. 16:33
10.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 16:36
dep. 16:36
11.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 16:37
dep. 16:37
12 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:39
dep. 16:39
12.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:40
13 km
17:19 17:45 (00:26)
V2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, V2
dep. 17:19
Padez kod Krusevca, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
0.2 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 17:21
dep. 17:21
0.5 km
Srnje, Deponija
arr. 17:27
dep. 17:27
3.5 km
Srnje, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
5.5 km
Srnje, 1
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Jasika, VK
arr. 17:33
dep. 17:33
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:39
dep. 17:39
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 17:42
dep. 17:42
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:43
dep. 17:43
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 17:44
dep. 17:44
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
12.5 km
19:24 19:50 (00:26)
V2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, V2
dep. 19:24
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
0.2 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
0.5 km
Srnje, Deponija
arr. 19:32
dep. 19:32
3.5 km
Srnje, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
5.5 km
Srnje, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
6 km
Jasika, VK
arr. 19:38
dep. 19:38
6.5 km
Jasika, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
7.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:44
dep. 19:44
9.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Lazarica, Toplana
arr. 19:47
dep. 19:47
11 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:48
dep. 19:48
11.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 19:49
dep. 19:49
12 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
12.5 km
19:27 19:45 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca
dep. 19:27
Srnje
arr. 19:35
dep. 19:35
5 km
Jasika, Intersection
arr. 19:37
dep. 19:37
7 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
12 km
19:33 20:05 (00:32)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Padez kod Krusevca, 2
dep. 19:33
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
1 km
Srnje, Deponija
arr. 19:42
dep. 19:42
4 km
Srnje, 2
arr. 19:46
dep. 19:46
6 km
Srnje, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.5 km
Jasika, VK
arr. 19:49
dep. 19:49
7 km
Jasika, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
8 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:57
dep. 19:57
10 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:58
dep. 19:58
10.5 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:01
dep. 20:01
11.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
12 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:04
dep. 20:04
12.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:05
13 km

Naselja Padez kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Padez kod Krusevca je u 07:18 h, dok je poslednji polazak u 19:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.