Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Zemun (Beograd) timetable

tuesday, 25.01.2022.
17:10 17:52 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
23 km
21:10 21:51 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 21:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:25
dep. 21:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:29
dep. 21:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 21:45
dep. 21:45
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:51
23 km
Ovca - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
17:10 17:52 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
23 km
21:10 21:51 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 21:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:25
dep. 21:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:29
dep. 21:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 21:45
dep. 21:45
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:51
23 km
Ovca - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
17:10 17:52 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
23 km
21:10 21:51 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 21:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:25
dep. 21:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:29
dep. 21:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 21:45
dep. 21:45
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:51
23 km
Ovca - Zemun (Beograd) timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
17:10 17:52 (00:42)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 17:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 17:14
dep. 17:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 17:17
dep. 17:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 17:25
dep. 17:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 17:46
dep. 17:46
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 17:52
23 km
21:10 21:51 (00:41)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 21:10
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 21:14
dep. 21:14
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 21:17
dep. 21:18
10 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 21:20
dep. 21:20
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 21:25
dep. 21:26
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 21:29
dep. 21:29
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Belgrade (Beograd), Centar (Prokop) - Central railway station
arr. 21:33
dep. 21:34
10 km
Belgrade (Beograd), Novi Beograd Railway station
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Belgrade (Beograd), Tosin bunar
arr. 21:45
dep. 21:45
19 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:51
23 km

Naselja Ovca i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 41min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 17:10 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.