Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Lazarevac timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:22 07:44 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:29
dep. 06:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:37
dep. 06:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:50
dep. 06:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:54
dep. 06:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:59
dep. 07:01
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:25
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:28
dep. 07:28
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:44
78 km
07:52 09:14 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:56
dep. 07:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:07
dep. 08:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:24
dep. 08:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:26
dep. 08:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:29
dep. 08:31
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:39
dep. 08:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:47
dep. 08:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:58
dep. 08:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:01
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:14
78 km
11:52 13:15 (01:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:59
dep. 12:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:02
dep. 12:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:07
dep. 12:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:20
dep. 12:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:24
dep. 12:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:29
dep. 12:30
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:38
dep. 12:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:54
dep. 12:54
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:15
78 km
12:52 14:14 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 12:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:59
dep. 13:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:07
dep. 13:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:11
dep. 13:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:20
dep. 13:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:29
dep. 13:31
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:47
dep. 13:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 13:58
dep. 13:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:01
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 14:07
dep. 14:08
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 14:14
78 km
15:22 16:42 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:29
dep. 15:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:59
dep. 16:02
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:09
dep. 16:09
36 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:17
44 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:19
dep. 16:19
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:27
dep. 16:27
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:42
78 km
16:07 17:32 (01:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:07
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:14
dep. 16:15
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:17
dep. 16:17
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:22
dep. 16:23
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:35
dep. 16:36
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:39
dep. 16:39
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:41
dep. 16:41
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:44
dep. 16:45
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:32
78 km
Ovca - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
06:22 07:44 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 06:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:29
dep. 06:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:37
dep. 06:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:43
dep. 06:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:50
dep. 06:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:54
dep. 06:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:56
dep. 06:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:59
dep. 07:01
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 07:09
dep. 07:09
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:17
dep. 07:17
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:25
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:28
dep. 07:28
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:31
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:44
78 km
07:52 09:14 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:56
dep. 07:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 07:59
dep. 08:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:07
dep. 08:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:20
dep. 08:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:24
dep. 08:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:26
dep. 08:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:29
dep. 08:31
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:39
dep. 08:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:47
dep. 08:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:58
dep. 08:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:01
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:14
78 km
11:52 13:15 (01:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 11:59
dep. 12:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:02
dep. 12:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:07
dep. 12:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:11
dep. 12:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:13
dep. 12:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:20
dep. 12:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:24
dep. 12:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:26
dep. 12:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:29
dep. 12:30
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:38
dep. 12:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:54
dep. 12:54
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:57
dep. 12:57
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:09
dep. 13:09
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:15
78 km
12:52 14:14 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 12:52
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:59
dep. 13:00
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 13:02
dep. 13:02
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 13:07
dep. 13:08
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 13:11
dep. 13:11
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 13:20
dep. 13:21
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 13:24
dep. 13:24
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 13:26
dep. 13:26
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 13:29
dep. 13:31
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 13:39
dep. 13:39
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:47
dep. 13:47
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 13:58
dep. 13:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 14:01
dep. 14:01
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 14:07
dep. 14:08
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 14:14
78 km
15:22 16:42 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:22
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:29
dep. 15:30
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:37
dep. 15:38
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:41
dep. 15:41
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:43
dep. 15:43
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:59
dep. 16:02
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:09
dep. 16:09
36 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:17
44 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:19
dep. 16:19
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:24
dep. 16:24
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:27
dep. 16:27
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:42
78 km
16:07 17:32 (01:25)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 04.02.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 16:07
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 16:11
dep. 16:11
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:14
dep. 16:15
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:17
dep. 16:17
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:22
dep. 16:23
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:26
dep. 16:26
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:28
dep. 16:28
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:35
dep. 16:36
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:39
dep. 16:39
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:41
dep. 16:41
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:44
dep. 16:45
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:54
dep. 16:54
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:02
dep. 17:02
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 17:10
dep. 17:10
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:13
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:26
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:32
78 km

Naselja Ovca i Lazarevac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 06:22 h, dok je poslednji polazak u 16:07 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.