Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovca - Lazarevac timetable

friday, 23.04.2021.
05:55 07:22 (01:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 05:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:02
dep. 06:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:10
dep. 06:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:23
dep. 06:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:32
dep. 06:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:42
dep. 06:47
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:55
dep. 06:55
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:02
dep. 07:02
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:16
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:22
78 km
07:55 09:15 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 07:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 07:59
dep. 07:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 08:02
dep. 08:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 08:05
dep. 08:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 08:10
dep. 08:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 08:14
dep. 08:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 08:16
dep. 08:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 08:23
dep. 08:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 08:27
dep. 08:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 08:29
dep. 08:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 08:32
dep. 08:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 08:42
dep. 08:43
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:51
dep. 08:51
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:55
dep. 08:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:58
dep. 08:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:15
78 km
11:55 13:15 (01:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 11:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 11:59
dep. 11:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 12:02
dep. 12:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 12:10
dep. 12:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 12:14
dep. 12:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 12:23
dep. 12:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 12:27
dep. 12:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 12:29
dep. 12:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 12:32
dep. 12:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 12:42
dep. 12:43
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:51
dep. 12:51
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:55
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 12:58
dep. 12:58
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 13:15
78 km
14:55 16:17 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 14:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 14:59
dep. 14:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 15:02
dep. 15:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 15:05
dep. 15:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:10
dep. 15:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 15:14
dep. 15:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 15:16
dep. 15:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 15:23
dep. 15:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 15:27
dep. 15:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 15:29
dep. 15:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 15:32
dep. 15:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 15:42
dep. 15:43
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:51
dep. 15:51
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:02
dep. 16:02
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:05
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:17
78 km
15:55 17:16 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:59
dep. 15:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:02
dep. 16:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:10
dep. 16:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:29
dep. 16:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:32
dep. 16:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:42
dep. 16:43
36 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
44 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:51
dep. 16:51
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:59
dep. 16:59
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:16
78 km
Ovca - Lazarevac timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
05:55 07:22 (01:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 05:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 05:59
dep. 05:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 06:02
dep. 06:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 06:05
dep. 06:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 06:10
dep. 06:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 06:16
dep. 06:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 06:23
dep. 06:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 06:32
dep. 06:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 06:42
dep. 06:47
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 06:55
dep. 06:55
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 07:02
dep. 07:02
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:16
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:22
78 km
15:55 17:16 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ovca, Railway station
dep. 15:55
Belgrade (Beograd), Sebes
arr. 15:59
dep. 15:59
3 km
Belgrade (Beograd), Railway station Krnjaca
arr. 16:02
dep. 16:03
8 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca most
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:10
dep. 16:11
10 km
Belgrade (Beograd), Vukov spomenik
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Belgrade (Beograd), Karadjordjev park
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Belgrade (Beograd), Rakovica
arr. 16:23
dep. 16:24
20 km
Belgrade (Beograd), Knezevac
arr. 16:27
dep. 16:27
22 km
Belgrade (Beograd), Kijevo
arr. 16:29
dep. 16:29
23 km
Resnik (Beograd), Resnik
arr. 16:32
dep. 16:34
26 km
Ripanj, Bela reka
arr. 16:42
dep. 16:43
36 km
Barajevo, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:49
44 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 16:51
dep. 16:51
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 16:59
dep. 16:59
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:16
78 km

Naselja Ovca i Lazarevac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovca je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 15:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.