Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ovča - Lazarevac timetable

monday, 24.02.2020.
07:50 09:06 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:57
dep. 07:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:05
dep. 08:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:18
dep. 08:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 08:22
dep. 08:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:27
dep. 08:28
26 km
arr. 08:36
dep. 08:36
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:44
dep. 08:44
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:51
dep. 08:51
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:06
78 km
14:50 16:12 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:57
dep. 14:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:05
dep. 15:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:11
dep. 15:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:18
dep. 15:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 15:24
dep. 15:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:27
dep. 15:28
26 km
arr. 15:36
dep. 15:37
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:52
dep. 15:52
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
78 km
Ovča - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:50 09:06 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:57
dep. 07:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:05
dep. 08:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:18
dep. 08:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 08:22
dep. 08:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:27
dep. 08:28
26 km
arr. 08:36
dep. 08:36
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:44
dep. 08:44
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:51
dep. 08:51
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:06
78 km
14:50 16:12 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:57
dep. 14:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:05
dep. 15:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:11
dep. 15:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:18
dep. 15:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 15:24
dep. 15:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:27
dep. 15:28
26 km
arr. 15:36
dep. 15:37
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:52
dep. 15:52
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
78 km
Ovča - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:50 09:06 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:57
dep. 07:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:05
dep. 08:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:18
dep. 08:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 08:22
dep. 08:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:27
dep. 08:28
26 km
arr. 08:36
dep. 08:36
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:44
dep. 08:44
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:51
dep. 08:51
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:06
78 km
14:50 16:12 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:57
dep. 14:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:05
dep. 15:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:11
dep. 15:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:18
dep. 15:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 15:24
dep. 15:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:27
dep. 15:28
26 km
arr. 15:36
dep. 15:37
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:52
dep. 15:52
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
78 km
Ovča - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
07:50 09:06 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 07:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 07:54
dep. 07:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 07:57
dep. 07:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 08:00
dep. 08:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 08:05
dep. 08:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 08:09
dep. 08:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 08:18
dep. 08:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 08:22
dep. 08:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 08:24
dep. 08:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 08:27
dep. 08:28
26 km
arr. 08:36
dep. 08:36
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 08:44
dep. 08:44
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 08:51
dep. 08:51
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:54
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:00
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:06
78 km
14:50 16:12 (01:22)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Ovča, Railway station
dep. 14:50
Beograd (Belgrade), Sebes
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Beograd (Belgrade), Railway station Krnjaca
arr. 14:57
dep. 14:58
8 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca most
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Beograd (Belgrade), Pancevacki most
arr. 15:05
dep. 15:06
10 km
Beograd (Belgrade), Vukov spomenik
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Beograd (Belgrade), Karadjordjev park
arr. 15:11
dep. 15:11
10 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 15:18
dep. 15:19
20 km
Beograd (Belgrade), Knezevac
arr. 15:22
dep. 15:22
22 km
Beograd (Belgrade), Kijevo
arr. 15:24
dep. 15:24
23 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 15:27
dep. 15:28
26 km
arr. 15:36
dep. 15:37
36 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 15:45
dep. 15:45
47 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:49
52 km
Leskovac kod Lazarevca, ZS Leskovac kolubarski
arr. 15:52
dep. 15:52
58 km
Stepojevac, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:59
61 km
Vreoci, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
69 km
Lazarevac, Railway station
arr. 16:12
78 km

Naselja Ovča i Lazarevac su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 16min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ovča je u 07:50 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.