Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Osecina - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
06:36 09:35 (02:59)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 06:36
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
5.9 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
8.8 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
15.8 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
18.8 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
21.4 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
23.8 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
arr. 07:15
dep. 07:15
32.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
34.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
36.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
42.5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
48.5 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
51.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
56.5 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
58.5 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
60.5 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
62.5 km
Murgas, Magacin
arr. 08:18
dep. 08:18
64.5 km
Ub, Vucijak
arr. 08:21
dep. 08:21
66.5 km
arr. 08:25
dep. 08:25
69.5 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
72.5 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
74.5 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
77.5 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
80.5 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
84.5 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
89.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
92.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
96.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
101.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
104.5 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
110.5 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
127.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
132.5 km
08:45 12:00 (03:15)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 08:45
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
3 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
37 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
43 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
49 km
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
65 km
arr. 10:40
dep. 10:40
70 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
73 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
78 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
85 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
90 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
102 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
111 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
133 km
10:55 13:44 (02:49)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, AS
dep. 10:55
Stepanje, Kamenolom
arr. 12:13
dep. 12:13
56.2 km
Bajevac, Skola
arr. 12:15
dep. 12:15
57.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:44
127.6 km
16:45 19:45 (03:00)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 16:45
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
3 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
37 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
43 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
49 km
arr. 18:22
dep. 18:22
57 km
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
65 km
arr. 18:37
dep. 18:37
70 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
73 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
78 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
85 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
90 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
102 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
111 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
133 km
Osecina - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
06:36 09:35 (02:59)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 06:36
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
2.3 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
2.9 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
5.9 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
8.8 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
15.8 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
18.8 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
21.4 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
23.8 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
arr. 07:15
dep. 07:15
32.1 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
34.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
36.5 km
Popucke, Iverak 1
arr. 07:46
dep. 07:46
42.5 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
48.5 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
51.5 km
arr. 08:08
dep. 08:08
56.5 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
58.5 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
60.5 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
62.5 km
Murgas, Magacin
arr. 08:18
dep. 08:18
64.5 km
Ub, Vucijak
arr. 08:21
dep. 08:21
66.5 km
arr. 08:25
dep. 08:25
69.5 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 08:28
dep. 08:28
72.5 km
Crvena Jabuka kod Uba, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
74.5 km
Milorci, Valjevski put
arr. 08:34
dep. 08:34
77.5 km
Loncanik, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
80.5 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
84.5 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
89.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
92.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
96.5 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
101.5 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
104.5 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
110.5 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
127.5 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
132.5 km
08:45 12:00 (03:15)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 08:45
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
3 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
37 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
43 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
49 km
arr. 10:23
dep. 10:23
57 km
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
65 km
arr. 10:40
dep. 10:40
70 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
73 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
78 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
85 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
90 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
102 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
111 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
133 km
10:55 13:44 (02:49)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, AS
dep. 10:55
Stepanje, Kamenolom
arr. 12:13
dep. 12:13
56.2 km
Bajevac, Skola
arr. 12:15
dep. 12:15
57.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:44
127.6 km
16:45 19:45 (03:00)
JadarBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Osecina, Jadar
dep. 16:45
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
3 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
9 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
12 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
16 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
29 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
37 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
43 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
49 km
arr. 18:22
dep. 18:22
57 km
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
65 km
arr. 18:37
dep. 18:37
70 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
73 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
78 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
85 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
90 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
102 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
111 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
128 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
133 km

Naselja Osecina i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~132 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 49min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Osecina je u 06:36 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.