Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Oreskovica - Petrovac na Mlavi timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 05:30
Vosanovac, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Dobrnje
arr. 05:52
dep. 05:52
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:15
18.3 km
07:55 08:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 07:55
Vosanovac, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
6.2 km
Dobrnje
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 08:07
dep. 08:07
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 08:14
dep. 08:14
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 08:18
dep. 08:18
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:22
dep. 08:22
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
18.3 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 14:00
Vosanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Dobrnje
arr. 14:22
dep. 14:22
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 14:27
dep. 14:27
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 14:34
dep. 14:34
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:38
dep. 14:38
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:45
18.3 km
Oreskovica - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 05:30
Vosanovac, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Dobrnje
arr. 05:52
dep. 05:52
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:15
18.3 km
07:55 08:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 07:55
Vosanovac, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
6.2 km
Dobrnje
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 08:07
dep. 08:07
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 08:14
dep. 08:14
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 08:18
dep. 08:18
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:22
dep. 08:22
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
18.3 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 14:00
Vosanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Dobrnje
arr. 14:22
dep. 14:22
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 14:27
dep. 14:27
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 14:34
dep. 14:34
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:38
dep. 14:38
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:45
18.3 km
Oreskovica - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:30 06:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 05:30
Vosanovac, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 05:42
dep. 05:42
4.4 km
Dobrnje
arr. 05:52
dep. 05:52
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 05:57
dep. 05:57
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 06:08
dep. 06:08
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:12
dep. 06:12
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 06:15
18.3 km
07:55 08:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 07:55
Vosanovac, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
6.2 km
Dobrnje
arr. 08:03
dep. 08:03
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 08:07
dep. 08:07
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 08:14
dep. 08:14
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 08:18
dep. 08:18
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:22
dep. 08:22
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:25
18.3 km
14:00 14:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Oreskovica
dep. 14:00
Vosanovac, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
6.2 km
Vosanovac, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
5.2 km
Vosanovac, S
arr. 14:12
dep. 14:12
4.4 km
Dobrnje
arr. 14:22
dep. 14:22
7.6 km
Dobrnje, Kruska
arr. 14:27
dep. 14:27
9.7 km
Petrovac na Mlavi, Groblje raskrsnica
arr. 14:34
dep. 14:34
13.2 km
Petrovac na Mlavi, Kasarna
arr. 14:38
dep. 14:38
15.3 km
Petrovac na Mlavi, Bolnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:42
dep. 14:42
16.9 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:45
18.3 km

Naselja Oreskovica i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Oreskovica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.